אודות האתר ותנאי גלישה בו

האמור להלן מנוסח בלשון זכר אך מיועד כמובן גם לנשים.

כללי:
באתר NOL מפורסם תוכן בידורי הכולל בין השאר כתבות, סקירות ותכנים בעלי אופי בידורי בעיקר ע"י תמונות, טקסטים וסרטונים ובעיקר ממוקדי הבילוי בבאר-שבע ובנגב.

פרטיות הגלישה:
שים לב שבמהלך הגלישה באתר עשוי להאסף מהגולש מידע אישי רב לרבות כתובת חיבור לאינטרנט (כתובת IP), שעות גלישה, הרגלי גלישה, פרטים אישים הנאספים במהלך הרשמה לשירותים שונים באתר וכל מידע אפשרי אחר, מידע זה נאסף לצרכים פנימיים של האתר אולם עשוי להמסר לגורם שלישי במידה וקיים אצל מפעילי האתר חשד לעברה על החוק מצד גולש באתר או לחילופין אם מחויב האתר על ידי הרשויות למסור מידע זה.

תוכן ושירותים באתר:
אפשרות חופש הביטוי היא מאבני היסוד של האתר אך יחד עם זאת חל איסור על הגולשים לפרסם באתר את התכנים הבאים (כולל תגובות, הודעות, קבצי תמונות או קבצים אחרים, קישורים, מלל או כל מידע אחר):

תכנים מאיימים, בעלי אופי מיני בוטה, גזעניים, מסיתים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות, פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, פוגעים ברגשות הציבור ותכנים אשר מהווים הפרה כלשהי של החוק.
בנוסף אין לפרסם תכנים בעלי אופי מסחרי או פרסומי. תכנים אשר אינך בעל זכויות היוצרים שלהם. תכנים העשויים לפגוע במחשבי הגולשים האחרים (כגון וירוסי מחשב למינהם).
תכנים אשר אינם רלוונטים לדף בו אתה מפרסם אותם.
ובכל מקרה תחול האחריות על כל תוכן שתפרסם עליך בלבד.

הנהלת האתר רשאית למחוק בכל זמן כל תוכן מכל סוג וללא כל הודעה.

במידה ומצאת באתר תוכן מכל סוג (תמונה/סרטון/מלל וכו') הנראה לך לא מתאים או פוגע מכל סיבה שהיא פנה אלינו בדואר אלקטרוני ואנו נפעל להסירו.

על כל הגולשים באתר להתייחס בזהירות רבה ובביקורתיות רבה לכל מידע ולכל תוכן שמתפרסם באינטרנט וגם באתר NOL, ובכלל זה לתוכן שמפורסם על ידי גולשים (מוכרים או אנונימים) בכל מקום בו הוא מפורסם, לרבות בקבוצות דיון (פורומים), בתגובות לכתבות או בכל מקום אחר באתר. יש להתייחס למידע זה בזהירות ובביקורתיות מרובים. המידע אינו מתפרסם מטעמם של מנהלי האתר, ואין הם אחראים למהימנותו, אמינותו, דיוקו או שלמותו!
בפרט אמורים הדברים בכל הנוגע למידע מקצועי מכל סוג ואין להשתמש בתוכן הקיים באתר כתחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים (משפטנים, רופאים וכו').
השימוש בשירותים ובתכנים באתר ייעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של הגולש.

הנהלת האתר אינה מתחייבת כי פרטים הנמסרים על-ידי משתמשי האתר יהיו מלאים, נכונים או מדויקים. ההנהלה אינה מכירה את משתמשי האתר, ואין ביכולתה לבקר את אמיתות המידע שהם מוסרים לפרסום. ובכל מקרה מנהלי האתר לא ישאו באחריות כלשהי לכל מידע שמפורסם באתר על ידי צדדים שלישיים וכמו כן לא ישאו מנהלי האתר באחריות לגבי החלטות שאתה עשוי לקבל על סמך מידע שפורסם באתר.

זכויות יוצרים
כל הזכויות בכל חומר המפורסם באתר, לרבות תמונות, עיצובים, טקסטים, קבצים גרפיים מסוגים שונים וכל חומר אחר שמורות להנהלת האתר ואין לעשות בהם שימוש כלשהו ללא הסכמה מפורשת וחתומה בכתב מבעלי האתר.

גלישה באתר מהווה הסכמה לתנאים אלו והנהלת האתר רשאית לשנותם מעת לעת ללא הודעה מוקדמת.

 
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?