מבלים
   
 
צמד EpiphOny. צילום - יחצ.
 
 
 

הפלגת מסיבות נוספת במג'יק 1

 
 
 

המג'יק 1, אוניית התענוגות של ישראל, יוצאת שוב לסוף שבוע של מסיבות ללא הפסקה, סיורי חוף מדליקים בקפריסין, משחקי חברה סביב הבריכה, הרבה שתייה ומחיר כל כך מצחיק – הכולל גם אוכל מעולה לאורך כל שעות היום וליין אפ שלא יתן לכם לנוח יחד עם די-ג'יי יהל, די-ג'יי מוטי סעדיה, די-ג'יי לה בז, צמד הפרפורמרים "EpiphOny" מבית היוצר של די ג'יי עופר ניסים, מופע חגיגי של להקת "פיאות קדושות" ועוד הרבה מאוד הפתעות נוספות (15-18 ליולי. יציאה מנמל אשדוד, עם עגינות וסיורי חוף בלרנקה ובלימסול. מחיר החל מ 219 דולר לאורח – כולל הכול).


צמד EpiphOny. צילום - יחצ.

המג'יק 1, אוניית התענוגות של ישראל יוצאת שוב בחמש עשרה לחודש יולי לסוף שבוע של מסיבות ללא הפסקה עם ליין-אפ בכיכובם של די-ג'יי יהל, די-ג'יי מוטי סעדיה (FFF), די-ג'יי ארז בן ישי, די- ג'יי לה-בז וצמד הפרפורמרים EpiphOny מבית היוצר של עופר ניסים ועוד הרבה הפתעות מיוחדות לצעירים ולקלאברים. ההפלגה תעגון בלימסול ובלרנקה שבקפריסין שם יערכו סיורי חוף, עם אופציות לבילוי יום ב" WATER MANIA" פארק המים הגדול ביותר באירופה, טיולי ג'יפים להר האולימפוס הגבוה, או יום של כיף באיה נאפה – המרכזת צעירים מכל העולם סביב מסיבות חוף מוטרפות. מה עוד בתוכנית? משחקי היכרות וחברה לצד סרטי בוקרס וקאלט בבית הקולנוע הממוקם באונייה. חדר האוכל של המג'יק 1 יציע שלוש ארוחות גורמה ביום (הכלולות במחיר המצחיק, החל מ 219 דולר לאורח) כולל בראנץ' לקלאברים שחגגו כל הלילה במסיבות סביב הבריכה ובמועדון הלילה הנמצא על הסיפון. מה עוד? חנויות הדיוטי-פרי, הבארים, הקזינו ושיעורי האירובי או ריקודי הבטן ימתינו לחוגגים וצוות הבידור של המג'יק 1 יעלה באולם התיאטרון המפואר מופעים חגיגיים ויארח לערב חד פעמי בהחלט את להקת "פאות קדושות" המפליאות בחיקויים של הזמרות הגדולות ביותר, מישראל ומחו"ל.

 

עונת הקיץ במג'יק 1, אוניית התענוגות של ישראל, במחירים ללא תחרות של החל מ 219$ לאורח. המחיר כולל פנסיון מלא לפרטים נוספים והזמנות – חברת "יש תיירות" המשווקת הבלעדית של המג'יק 1. טלפון 03-6206203.

 
 
 
   
   
 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?