NOL מומחים
   
 
הגדלת חזה
 
 
 

הגדלת חזה

 
 
 

ניתוח להגדלת חזה

נדמה כאילו ניתוחים להגדלת חזה לנשים הפכו להיות נפוצים כל כך עד שכמעט כל אחת מאיתנו שקלה או לפחות השתעשעה במחשבה בשלב זה או אחר ברעיון לעזור קצת לטבע ולהוסיף קצת נפח לשדיים. במאמר זה ננסה לסקור בקצרה את ההסטוריה של אחד מהניתוחים הפלסטיים הכי פופולארים בעולם המערבי.

הניתוחים להשתלת סיליקון והגדלת חזה לנשים כבר מזמן אינם נחלתן הבלעדית של כוכבות הוליווד או עשירות תבל. רובנו לא משתילות סיליקון בשביל אביר חלומותינו או בשביל מסלול דוגמנות לבגדי ים או מחשופים נדיבים.

לפעמים אנחנו פשוט רוצות להעניק לעצמנו מתנה ומגדילות את החזה רק בגלל שאנחנו פשוט רוצות ולא בגלל שום דבר אחר.

הקטנת חזה לנשים

במקביל לניתוחים המאוד נפוצים להגדלת חזה ישנו פלח לא קטן באוכלוסיה של נשים שבורכו בחזה גדול (גדול מידי עבורן) ומידי שנה נשים רבות עוברות ניתוחים פלאסטים להקטנת חזה.

הרמת חזה לנשים

גם הרמת חזה הינו ניתוח מאוד פופולארי לנשים שמרגישות שהחזה שלהן נפול ורוצות להרים אותו.

קצת הסטוריה בנוגע לניתוחי הגדלת חזה והרמת חזה

עוד בסוף המאה ה-19 בוצעו ניתוחים והושתלו שתלים בחזן של נשים רבות שיועדו להגדלת נפח השדיים, לשנות את צורת החזה להגביר את התחושה בחזה ועוד.

במחציתה הראשונה של המאה ה-20 החלו להתבצע ניתוחים שונים להשתלת שתלים מסוגים שונים על מנת להגדיל את נפח החזה הנשי. בשלב זה השתלים שהושתלו היו רבים ומגוונים והחל משנות ה-60 של המאה ה-20 החל נפוץ יותר ויותר השימוש בסיליקון בשתלים להגדלת חזה.

סוגי שתלים

ברפואה הפלסטית נפוצים מספר סוגי שתלים שמושתלים בחזה הנשי בינהם:

  • שתלים העשויים מתמיסה של מי מלח
  • שתלי סיליקון
  • שתלים עם מילויים שונים שכבר כמעט ואינם קיימים כגון מילוי סויה, פוליפרופילן ועוד

הניתוח

בקישורים הבאים תוכלו לצפות בוידאו של ניתוחים להגדלת חזה שעברו נשים

סיבוכים אפשריים

כמו כל ניתוח כירורגי גם ניתוחים להגדלת חזה עשויים להתקל בסיבוכים, לכן חשוב לקבל מידע רפואי מוסמך מרופאים מומחים להגדלות חזה, רצוי לבחור ברופא בעל נסיון רב ככול האפשר וכן לשקול בכובד ראש כל החלטה טרם ביצוע הניתוח.

החלמה והתאוששות מניתוח להגדלת חזה

לאחר הניתוח נותרות צלקות בחזה שדיי בולטות במשך 6 שבועות לאחר הניתוח ולאחר מכן נמוגות בהדרגה תלוי בשגרת חייה של האישה שעברה את הניתוח.

שתלים בחזה והנקה

תפקידן הראשי של השדיים הוא לייצר חלב להנקת תינוקות רכים ונשים רבות מודאגות מאפשרויות ההנקה לאחר הניתוח להגדלת השד ובעיות באיכות החלב להנקה. בדרך כלל לא צפוייה כל בעיה בהנקה או בטיב החלב אם הניתוח בוצע כהלכה.

תמונת של הגדלת חזה (לפני ואחרי)

באתרים הבאים ניתן לראות תמונות של נשים שעברו ניתוחים להגדלת חזה:

תמונות של נשים מפורסמות שעברו ניתוחים להגדלת שדיים
תמונות לפני ואחרי באתר של דר' חיים קפלן
תמונות באתר של דר' רוני מוסקונה
תמונות לפני ואחרי ניתוחים להגדלת שדיים באתר של דר' וינברג

קישורים ומידע נוסף בנושאים הקשורים להגדלת חזה

מידע על השד (ויקיפדיה)
הנקה

הגדלת חזה מחירים

כמו כל דבר בחיים טווח המחירים והאפשרויות הוא רחב מאוד וניתוחי הגדלת חזה ניתן לבצע במחירים שונים ואפשרויות תשלום רבות ומגוונות. רצוי מאוד לעשות בדיקה מקיפה ולזכור שמחיר זול לא תמיד משתלם כשמדובר בחזה שלנו וגם שמחיר יקר לא תמיד מבטיח תוצאות יותר טובות. חשוב לבדוק ולברר פרטים רבים על הרופא המנתח ולשקול היטב אם הסיכונים הכרוכים בניתוח כזה בכל מחיר שיהיה.

הגדלת חזה בבאר שבע

עברתן ניתוח בבאר-שבע - נשמח לקרוא תגובות והמלצות שלכן על מנתחים פלסטיים לניתוחי חזה בבאר-שבע.

לעיתים התשובות אינן ניתנות מבעלי מקצוע ואין לקחתן כהמלצה מקצועית.
שאלות למדור בכל נושא ניתן לשלוח לכתובת: ask@nol.co.il
 
 
 
   
תגובות  
   
1. הגדלת חזה בבאר שבע
מישהי מכירה אולי קליניקות שעושות הגדלת חזה באזור באר שבע?
(01/09/2011 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?