ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

ביקורת על סרט: "להרוג את ביל" / החדש של טרנטינו.

 
מאת: צילה קנול -  
 
לאחר הרבה זמן שלא שמענו שום דבר, טרטינו יוצא בסרט רביעי: "להרוג את ביל". כאשר שמעתי על הסרט אני מודה שלא ממש רציתי ללכת, הסרט הוזכר בין חבריי בעיקר בזכות קטעי הקונג פו של הבנות, ואם זה כך אולי לא כדאי לראות את טרנטינו ככה מתבזה. אך הסרט הפתיע, הוא היה מצוין ולא רק בגלל קטעי הקונג פו אלא בגלל אווירת הנקמה שליוותה את כל הסרט. הנקמה של טרנטינו בכל אלה שהספידו אותו מוקדם מדי, בכל הבמאים שבאו אחריו והשתמשו ברעיונותיו בזמן שהוא נשאר מאחור, אבל זאת כמובן רק השערה שלי. המוזיקה, כרגיל בסרטיו של טרנטינו, מצוינת, לכו לראות !!!
 
 
 
   
תגובות  
   
1. חברה שווה ללכת
פשוט תענוג, טרנטינטו לא מאכזב!
(09/12/2003 יואב)

2. דווקא נשמע מעניין
צילה- אני לא יודע למה את שוללת אבל קטעי קונג פו של הבנות נשמעת לי סיבה מצויינת ללכת לסרט הזה
(09/12/2003 טרזן)

3. תגובה ל-2
כשתלך לסרט תבין עד כמה הוא טוב
צילה מסבירה בצורה קצרה ולעיניין מה בדיוק שווה כאן
(12/12/2003 אומה)

4. מה הסיפור
אולי תסבירו מה ההתלהבות מה הכתבה רוצה להביע ולצילה לא השתכנעתי לראות את הסרט ,נסי להסביר ולהכניס אותנו יותר פנימה ולא רק בשוליים...
(20/12/2003 רוקי)

5. גאוני וחלני
אני מאוד התלהבתי מהסרט, יש קטעים חולניים אבל טרנטינו בהחלט שיחק אותה, משחק מעולה, פסקול עם קצב משגע...מומלץ!
(13/01/2004 איילת)

6. תגובה לרוקי
רוקי בביקורת סרטים לא יכולים להכניס אותך יותר מידי לסרט אחרת מה הטעם כל הפאן וקטע שיש מי שממליץ ומתאר בקטנה ולא מספר שבסוף היא כן מתה........ (לא קשור לסרט זה)
(20/04/2004 אלון )

7. ועוד משהו
השילוב המעודן של אלימות מדממת, נחישות סופנית, וסצנות ביזאריות מעוררות חלחלה (למשל הקטע המצוייר של הילדה שהוריה נרצחים לעיניה), יוצר סרט שמנענע אותך, לא בנוחות, תמיד במתח, לקראת הסצנה הבאה, בצפיה לעוד...
ומשהו אישי, טוקיו שמוצגת בסרט, עושה חשק לבקר בה.
(20/05/2004 גיא)

8. אמא שלך
אחללה של סרט אני ממליץ סרט עקוב מי דם
(28/02/2007 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?