סיקור הופעות
   
 
 
 
 

ההופעה של ירמי קפלן בברקה 30/12/03

 
מאת: צילה קנול -  
 
יום לפני חגיגות הסילבסטר ירמי קפלן הגיע לבאר שבע הקפואה לדפוק הופעה. המקום לא היה מפוצץ באנשים אבל היה מכובד. בזמן הטרום ההופעה (אותו זמן שאמורים להספיק להשתכר לפני שההופעה מתחילה (היה נורא קר עד שלא הייתה ברירה אלא לשתות כוסית של וויסקי בשביל להוריד את המעיל. בדיוק כשהכוסית נגמרה ירמי עלה לבמה, הוא קפץ ורקד וירד לקהל, הוא התיישב על ברכי הבנות ושר רק בשבילן. ירמי קפלן "נער האהבה", עם שירים אופטימיים ואנרגיה מטורפת הוא כבש את כל הבנות (ואולי גם חלק מהבנים) שקמו מהשולחנות והתחילו לרקוד, לאחר שנגמרה ההופעה הבן אדם לא התעייף, הוא המשיך לשיר לפי בקשת הקהל.

- איך הייתה ההופעה?
- נהניתי.

לי הייתה את ההרגשה שבהופעות שלך אתה "מפזר אהבה", מאיפה באה האופטימיות הזאת?
- בתוך הראש שלי אני בן אדם פסימי ומוזיקה הוציאה אותי מזה. בגיל 24 עזבתי את בית הספר למשפטים, למורת רוחם של הוריי, נסעתי לטייל בחו"ל קצת, ופתאום, בגיל 24 נפלה עליי ההשראה בצורה כזאת שהרגשתי שזה החיבור הראשון שלי לדת, זה הביא סוג של תקווה ואופטימיות שלא היו לי אף פעם. תמיד הייתי סוג של ריאליסט קשה והחיים בתור ריאליסט הם מאוד קשים, לא עושים הנחות לאף אחד ואין קסמים. פתאום קרה לי איזה קסם והפכתי לכותב שירים, בהתחלה לא רציתי לשיר ואח"כ התחלתי גם לשיר. לקח לי הרבה זמן, בגיל 32 הוצאתי את הדיסק הראשון, אך כל הזמן הזה המוזיקה היא זאת שנתנה לי את האנרגיה האופטימית הזאת ואת האהבה ואת הרצון ש: אל תדאג בן אדם, תלך עם מה שאתה מאמין בו והבעיות יסתדרו בסוף. כמובן שאחרי שאתה נהיה מוזיקאי, אני מתעסק בזה כבר עשר שנים בערך, מדי פעם אני מזכיר לעצמי שאני צריך להתחבר לאלוהים שלי, לאופטימיות שלי, אין מה לעשות, אלוהים זה אהבה. זה סוג של כמעט בולשיט אבל זאת חוויה דתית.

איפה אתה נמצא עכשיו?
כל שנה יש תופעה חדשה. השנה זה נינט וכוכב נולד, הדיסקו של הדורבנים, דבר שסוחף את המסיבות. מצד שני יש את האומנים שהיו בגל הטוב ופתאום תקליט אחרי זה הם נאבקים בציפורניים. אני מרגיש כמו אחד שרץ למרחקים ארוכים. אני עושה וממשיך לעשות וממשיך לעשות, ואני יעשה עוד דיסק כי זה מה שאני מבין זה מה שאני אוהב זה מה שאני מבין זה מה שמביא לי את האנרגיות. יום אחד זה יותר בפצצה יום אחד זה יותר מינורי, ואני ממשיך ללכת. אין ברירה אחרת. גלי עטרי קרה לה השנה דבר נפלא, היא זמרת שבמשך שנים היא עשתה שירי פופ, פה שיר, שם שיר, תקליט אחד הצליח הרבה תקליטים שפחות ועכשיו יש לה הופעה בהיכל התרבות. מבחינה קולית היא לא בשיאה אבל מצד שני זה הצטברות של עבודה שעשתה הרבה שנים. זה מסע, כל עוד אתה ממשיך לנסוע אתה עובר הרבה מקומות ובסוף מגיע לאנשהו.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. מי הופיע?
לא הבנתי.!קראתי שוב ושוב מה רצית לכתוב או יותר נכון על מה ,צריך להיות סדר בבליל האינפורמציה
(04/01/2004 רוקי)

2. מי הופיע!!!!LOL
רוקי1 אתה פשוט כניראה לא אינטליגנת מספיק בשביל להבין שאתה נימצא במדור של "סיקור הופעות" ויש תמונה של ירמי קפלן ורשום ההופעה של ירמי קפלן בברקה 30/12/03
מאת: צילה קנול - 04/01/2004 .
בכל אופן הופעה מדהימה האינטימיות והירידה שלו מהבמה היתה ממש במקום ואני מקווה שיצא סרט יפה לבחורה שצילמה אותו ועוד דפקה לו פלש לעין.
צילה את רושמת יפה מאוד
(06/01/2004 רוקי2)

3. מי הופיע?
צריך לדעת לקרא ולהבין מה כתבתי ,בכל אופן מצפה מאינטלקטואל כמוך שימצא שם משלו ולא יאמץ שם .שוב חוזר יש בליל של אינפורמציה בכתבה איני רוצה לפגוע בצילה אלה רק לכוון אותה למה עיקר ומה טפל אבל נעזוב את זה זר לא יבין זאת
(07/01/2004 רוקי)

4. לרוקי ידידי
זר לא יבין זאת ?
מה אנחנו מכירים ? בכל אופן לקחתי את הערה לתשומת ליבי , אני אשמח אם תעיר לי גם על הכתבה של אביב גפן
(26/01/2004 צילה)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?