סיקור הופעות
   
 
 
 
 

רוקפור ב"ברקה"

 
מאת: רן רייטר ועמית מור -  
 
ביום שלישי האחרון הגיעה להקת "רוקפור" האגדית להופעה ב"ברקה" במסגרת "סיבוב מולדת". יחסית לחורף הכל-כך לא חורפי פה בב"ש הם הצליחו להגיע באחד הלילות היותר סוערים. ועל אף הגשם והקור החודר, ה"ברקה" הייתה מלאה עד אפס מקום. אין ספק, שהאנשים ידעו בדיוק, למה הם יצאו מהבית בלילה שכזה. אין גם ספק שהם קיבלו את מה שלשמו באו, ואפילו יותר מזה.
"רוקפור" נתנו חלק נכבד מהרפרטואר שלהם. כל הערב כולו היה פסיפס של קטעים חדשים וישנים באנגלית לצד כל החומרים המוכרים והאהובים בשפת המקום – יען עברית. מהר מאד התפתחה דינמיקה מדהימה בין הקהל ללהקה. וההיפך כמובן. ראוי לציין, שעל אף ריכוז המאמצים בחו"ל, ועל אף הביקורים הקצרצרים בארץ, לולאי (הסולן) הפגין בקיאות מרשימה בכל ענייני "ארץ נהדרת", וכשמישהו מהקהל צעק לו: "גבררר גבררר" ענה לו אלי: "בסססדר" ועל השיר הבא הוסיף: "שרתי את השיר הזה חמש אולי שש פעמים…". ועוד ראוי לציין, שיסאר טננבאום הביא אותה בקטעי תיפוף מדהימים. יודעי דבר יספרו, שמאז ומעולם היה ויש לו את זה. ועם כל האנרגיות הטובות יחד עם כל החום והאהבה יצא שהייתה זו אחת ההופעות הטובות ביותר בהן היינו מזה זמן רב. ואחת הסיבות הטובות ביותר לצאת מהבית בליל חורף קר.

אחרי ההופעה ישבנו עם אלי לולאי, הסולן, לשמוע, מה הם המרכיבים הדרושים ליצירת משהו מדהים כל כך כמו הערב הזה בפרט, או המוזיקה שלהם בכלל.

הראיון המלא

 
 
 
   
תגובות  
   
1. מה הסוד?
קיבלנו תאור מצב של מהלך ההופעה. ומה אחר כך הכותבים המתיקו סוד עם הסולן לגבי המרכיבים? הדרושים ליצירת משהו מדהים כל כך כמו הערב הזה או המוזיקה שלהם בכלל,הבנתם אני לא !!
(20/01/2004 רוקי)

2. זוועה
הופעה זוועתית
חבל שלא נשארנו בבית
(25/01/2004 שלומי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?