סיקור הופעות
   
 
 
 
 

"ברקה" - ההופעה של בוטן מתוק בקרקס

 
מאת: אודי אבן חיים -  
 
ברקה... מוצ"ש... חשמל... המונים הגיעו לברקה כדי לראות ולשמוע את "בוטן מתוק בקרקס", להקת הרוק הכי עכשוית והכי מחשמלת בארץ. לפני תחילת ההופעה נכנס צוות NOL אל מאחורי הקלעים כדי לצלם את הלהקה ולהחליף עימה כמה מילים.
שמחנו לשמוע מהלהקה שהקהל הבאר-שבעי הוא הקהל האהוב עליה ביותר ושכיף להופיע בפניו.

חובה להזכיר גם את ההופעה המחשמלת של להקת החימום הצעירה והדרומית "ונילה" שהקפיצה את כל באי הברקה והשאירה לבוטן קהל חם, קופצני ומשתולל.

בקיצור, היתה הופעה מדהימה לפי מיטב מסורת ה"ברקה". תודה ללהקות שנתנו הופעה מדהימה, תודה גם לגדי אלטמן, סולן "בוטן מתוק בקרקס" שעצר באמצע ההופעה, לקח לי את המצלמה והחל לצלם את הקהל שהוגדר על ידו כ"טוב ביותר בארץ" ואם הוא אומר... מי אנחנו שנגיד שלא...

סיקר: אודי אבן חיים
צילמו: אודי אבן חיים ועמוס מסיקה
 
 
 
   
תגובות  
   
1. פגז!
איזו הופעה! מדהים!!
לא רצינו ללכת הביתה
(16/03/2004 חולה על הברקה)

2. בוטן
היה כייף
זה להקה פגז
אני עוד
אנירוצה עוד פעם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(16/03/2004 מאור)

3. אין אין על בוטן....
כפרה עליהם איזו הופעה... הפעה שנייה שאני הולכת... ואני כל פעם נהנת מחדש... והפעם קיבלתי נשיקה מירון מיטלמן השווה וממאור המתוק....
אני חולה עליהם... אני אמשיך לככב בהופעות שלהם..
הבארקה מדהימה....
(17/03/2004 נועה...)

4. אפשר וצריך לכתוב אחרת,לא להתיאש
אדם שלא היה שם לא יבין הרבה מהכתבה .תתמקדו על המופע ,אפשר גם מסביב אבל תתמקדו ,תרחיבו רק סופרלטיבי לא הולך. אבל בסך הכל יש פוטנציאל רק לטשו .
(24/03/2004 רוקי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?