סיקור הופעות
   
 
 
 
 

יום ג' פעמיים עברי (כי טוב)

 
מאת: עמית מור -  
 
ביום ג' בערב נערך ערב הקראת שירה בפאב הגאוס בחסות אגודת הסטודנטים של אב"ג.
הפעם בנוסף למשוררים ויוצרים מפס היצור של אב"ג הוגנב גם שחקן החיזוק, עברי לידר.
עברי השתלב להפליא באווירה, וכשהגיע תורו לקרוא כמה משיריו הוא אפילו הראה סימני התרגשות, קצת כמו היוצרים הפחות מוכרים שעלו להקריא מפרי עטם לפניו, אחריו (ומצדדיו).
הסיבוב בגאוס היה רק התחנה הראשונה של לידר בב"ש. את ביקורו בעיר הוא המשיך במסיבת הסטודנטים של יואב רפי ומנש ב"פורום" במופע אלקטרוני לכבוד חג הפסח.
איפושהו בין שני האירועים הצלחתי לתפוס אותו לכמה דקות שיחה. בהתחלה נכנסנו לאחד החדרים במשרדי הפורום, ונתקלנו בפוסטר ענקי של עברי. "קצת" יותר גדול מהמקור. עברי נלחץ קצת, אז העברנו את עצמנו לוקיישן לדיבור קצת יותר שקט.

איך היה בערב הקראת השירה בגאוס?
לידר: "היה מאד יפה. זו חוויה מעניינת. אף פעם לא לקחתי חלק בדבר כזה. היה מדהים לראות כל כך הרבה אנשים בבר בערב הקראת שירה. זה היה מפתיע לטובה".

ואיך הרגשת כשהקראת את השירים שלך?
לידר: "אף פעם לא עשיתי דבר כזה בעבר. זה כיף. פתאום חושבים על הטקסט אחרת, מאשר כששרים. אפשר לחלק את המילים קצת שונה ולשחק עם זה".

ועכשיו, כשאתה עומד לתת הופעה אלקטרונית ב"פורום" זו לא שינוי חד מדי?
לידר: "זה רק קצת יותר גיל, כי זהמשהו שאני עושה כבר הרבה זמן. אבל חוץ מזה המילים הן אותן מילים. האלקטרוני זה רק העטיפה. בכלל כמו שערב הקראה הוא רגשי, גם במסיבות אני מוצא משהו מאד רגשי".

ומה נשמע הערב?
לידר: "כמה שירים מוכרים שעובדו בשיתוף עם מוזיקאי בשם הנרי. הוא מתעסק במוזיקת מועדונים ויחד עשינו ללהיטים שלי עיבודים שמשתלבים טוב במסיבת ריקודים. יש קצת האוסים, כשהמוזיקה היא בעיקר משילוב של מחשבים, קלידים ותופים".

ואיך הקהל בבאר שבע בכלל וב"פורום" בפרט?
לידר: "אני מאד אוהב להופיע פה. גם בימי הסטודנט וגם ב"פורום". הקהל פה טוב, וב"פורום" תמיד יש אווירה מיוחדת".

האמת, הערב ב"גאוס" היה מדהים. גם בזכות עברי. אולי אפילו הרבה בזכותו. אבל לצערי ולצערם של רבים אחרים, ההופעה בפורום הייתה קצרה מדי. אמנם המסיבה בפורום הייתה כולה אנרגיות מעולות, אבל כשלידר ירד מהבמה, רצינו לפחות עוד קצת.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. קצר וקולע
חבל שלא הגעתי לערב הזה, אני חולה על עברי ולא יכולתי להגיע. שמעתי שהיה מצויין.
נחמד לקרוא את הראיון אפילו שלא הייתי שם
(31/03/2004 רון)

2. איזה פגז של מסיבה
המסיבה בפורום הייתה במקום
גם ההופעה של עברי הייתה קצרה ולעיניין. מה שחשוב זה שרקדנו אח"כ.

בייייי
(31/03/2004 אבנר)

3. איברי לידר גדול
נחמד לקרוא ולדעת שהסטודנטים מביאים סיגנון כל כך איכותי לעיר. אהבתי את הסיבוב שאיברי עבר עד להופעה ולסיום - ערב טרנס פגז.
סחטן על nol על סיקור ההופעה
(01/04/2004 קובי)

4. כל הכבוד למארגנים
אומנם הופעה קצרה, אבל זה בדיוק מה שהיינו צריכים
(01/04/2004 יואב)

5. עדיף עברי אלקטרוני
יותר חי- יותר חזק
(02/04/2004 יואב)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?