סיקור הופעות
   
 
 
 
 

ההופעה של פבלו רוזנברג / יום שלישי בברקה

 
מאת: צילה קנול -  
 
פבלו רוזנברג היה פעם סולן להקת "סטלה מאריס", למי שלא זוכר זו הייתה להקת כמעט רוק כבד מהקריות עם נגנים בעלי שיער ארוך עצבניים וסולן שצועק את השיר, כמו שנהוג ברוקנרול. שיא הצלחתה של הלהקה היה כאשר הקליפ שלהם נבחר לייצג את ישראל בתחרות הארוויזיון של ה M.T.V., זה היה בזמנים לפני ערוץ 24 ולפני שידעו לעשות קליפים בארץ, הקליפ של להקת סטלה מאריס שבו נראים חברי הלהקה מנגנים על רכב כיבוי אש על רקע הנוף המדברי של ערד, זכה לתגובות מלגלות מצד ידידנו האירופאים וזכה במקום האחרון בתחרות אך כל אירופה ראתה את סטלה מאריס ואת התופעה שנקראת רוק כבד בעברית.

כיום, כל מה שנשאר מאותם זמנים הוא הקול הצועק של פבלו רוזנברג שבמקום רוק כבד הוא שר שירים בספרדית. כאשר הגעתי למקום לפני תחילת ההופעה שמתי לב כי הקהל מורכב גם מאנשים מבוגרים, ראיתי אפילו שולחן עם חבורה של מורות נחמדות והאמת היא שזה עשה לי טוב על הלב לראות שגם בגיל מבוגר אפשר לצאת ולבלות ולא לרבוץ כל ערב מול הטלוויזיה בסלון.

פבלו רוזנברג שם לב כי הקהל מורכב ברובו מנשים והוא אפילו היה מבסוט מזה, אך קהל מבוגר שמורכב ברובו מנשים הוא לא בדיוק הקהל לרוק, ואכן, לא היה שום רוק בהופעה, גם שיער ארוך לא היה, היה כרס וקרחת וכמה שחיכיתי בסבלנות שיגמרו השירים הלטיניים ופבלו יתחיל לשיר סוף סוף את להיטי סטלה מאריס, הוא לא שר אפילו שיר אחד. האמת, אני מבינה אותו, יכול להיות שכשמתבגרים נעלמת גם רוח המרד של הרוק הכבד, יכול להיות שהפדיחה ב M.T.V. גרמה לו לא לרצות יותר לשיר את שירי הלהקה ויכול להיות שהוא פשוט עלה על הגל הלטיני ששוטף את ארצנו ואצלו מדובר גם בחזרה לשורשים. מה שכן פבלו רוזנברג הוא בן אדם מאוד סימפטי, עם המבטא הארגנטינאי הוא סיפר סיפור עלייה מצחיק שקשור לבאר שבע והקדיש שיר מיוחד לבחורה בקהל שחגגה יום הולדת.

ההופעה מומלצת לכל מי שאוהב מוזיקה לטינית, פבלו יודע לעשות שמח ולהקים את הקהל, מי שמחפש קצת רוק מהזמנים של סטלה מאריס לא יימצא את זה בהופעה הזאת.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. התקדמות האתר
ברצוני לגיב ולשבח את האתר שבזמן האחרון עולה ומצליח . ישר כח!!!!!!!!!!!
(14/04/2004 אביתר דדון)

2. אני מסכים איתך לחלוטין
ישר כוח. סיקור ההופעות ברמה גבוהה. בכלל אני סטודנט ומוצא בו עיניין רב. ממליץ לסטודנטים
(15/04/2004 עידן)

3. עידן היקר
עידן היקר יש פה התקדמות מדהימה, אבל מענין מה היה בחודשיים שלפני איפה הם היו....או יותר נכון איפה....היה?
(15/04/2004 חבר של עידן)

4. הכתבה והאתר
הכתבה ממצה !אני רוצה לשבח את האתר והעושים במאלכה הרמה גבוהה ואנו בדרום ובב"ש בפרט מוצאים כאן אתר שמספק לנו מידע ,כתבות, תמונות ,שמוצאים רק באתרים מובילים ,ולחבר של עידן אומר,ראה המוצר היום וברור שהיו חבלי לידה!!
(16/04/2004 רוקי)

5. חבל על סטלה (מאריס)
אומנם חסר איזה ראיון קצר עם הזמר אך בכל זאת כתבה (וכותבת) לעיניין. פבלו זמר ענק ובאמת חבל שהוא קצת מזניח את הסטלה מאריסיות שהיתה תופעה מבורכת בנוף הרוק הישראלי.. .. למרות שגם שירים בספרדית אנחנו אוהבים
(16/04/2004 לוי)

6. תשובה לרוקי
לא הבנתי אולי בדידים?LOL
אני חושב שחייב פה פורום....או צאט
(16/04/2004 חבר של עידן)

7. פבלו הוא כוכב בזכות עצמו
עם כל הכבוד ויש כבוד לסטלה מאריס - פבלו כבר מספר שנים כוכב בזכות עצמו ולא סתם זמר אלא זמר מעולה. לא תמיד צריך לשייך אותו לעברו בסטלה מאריס. ומי שמכיר ואוהב את שיריו יודע שהוא נתן הופעה מעולה - ולחות מזה הוא נורא חמוד....
(17/04/2004 שירה)

8. תגובות
אומנם ראיתי את ההופעה בהרצליה אבל הזמר נשאר אותו הדבר. הופעה מומלצת ביותר לפבלו משתתף בצערך על מות אביך באופן טרגי.
(24/04/2004 מרו)

9. סטלה רוזנברג
הייתי בהופעה עם אחותי, ואני חושבת שההופעה היתה נהדרת, הוא נתן קצת מכל תקופה שלו- קצת סטלה, קצת מאריס, והרבה ספרדית; מה לעשות?? הבחור ספרדי בנשמתו. אין מה לעשות נגד זה. אני ואחותי שולחות לך נשיקות , היית ע-נ-ק!!!
צילצול- אהבתי את הסיקור, אבל לא תמיד אפשר לקבל מה שרוצים, במיוחד אם הם כל-כך ישנים כמו השירים מתקופת סטלה....
צ'או
(27/04/2004 שבי השבלול)

10. לא לדאוג חברים סטלה מאריס חוזרת
בלי פבלו עם זמר קטלני ביותר דרור לוקץ'
בימים אלה יוצא להם סינגל חדש לרדיו
ובקרוב מיני אלבום חדש
(06/07/2004 MESHUGGAH)

11. סטלה מאריס אלילים
למה פבלו עזב!?!?!
הוא היה מלך ותמיד אהבנו אותו למרות שהוא גילח תשיער המדהים שלו!!!!
"סטלה" היו מטאליסטים (לא רוקרים) בנשמה, ותמיד יהיו...
חבל שפבלו לא שייך יותר ל"סטלה"........
הם מוזיקאים שלא רואים ממטר תמוזיקה הישראלית של היום....
מכיר אותם חצי שנה
והם המוזיקה הישראלית היחידה שאני מוכן לשמוע....
פבלו, עדיין אוהבים אותך.
ותמיד רוצים אותך בחזרה....
(18/11/2004 dror myung)

12. "ערב כחול עמוק" בספרדית
אהבתי את ביצוע השיר ע"י פבלו וחיפסתי את המילים, אך מצאתי רק מילות השיר רק בעברית, באתר של ריטה. אודה לכם אם תשלחו לי את מילות הקטע ששר אותו פבלו בספרדית.
(08/12/2008 קרול יעקובוביץ)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?