מבלים
   
 
 
 
 

נפתחה עונת האפטרים

 
מאת: אדם תורג'מן -  
 
נדמה כאילו לא היה זמן מתאים יותר מאשר יום שישי בצהריים כדי לפתוח את הקיץ באפטר פרטי מדליק ומקפיץ. הברקה שמחדשים את המסורת של ליין האפטרים, ארגנו לנו מסיבת אפטר פרטי מגניבה שהשאירה לנו בפה טעם של עוד וציפייה לאפטרים שעוד יבואו.

גיל הנכנסים עמד על 22+ ובכניסה עמדה מירב שקבלה את פני כ-400 מבלייני העיר שזרמו למקום חמושים במשקפי שמש ומצב רוח טוב. רקדו, שתו, ליקקו קרטיבים, ועשו שמח.

המסיבה הראשונה בליין האפטרים נפתחה עם DJ אבישי שחימם את המבלים ואת DJ בוג (ויזואל פרדוקס) שגם הוא בתורו עשה המון שמח. מיסטר דרורי ומג'יק כנראה שיתפו פעולה ודאגו שיגיעו למקום האנשים היפים של באר-שבע, אלה שיודעים לבלות, והם בילו...

פגשנו שם הרבה יפים ויפות, אלה שבדרך כלל אנחנו פוגשים רק כששוקעת השמש ונדלקים הנאונים הצבעוניים.

אחרי שחיממנו מנועים, דפקנו הופעה, פגשנו את החברה וציננו את הגוף עם קרטיב קרח. נסענו הביתה כדי להתכונן ליציאה הבאה בערב...

הקיץ יהיה חם...

תמונת מהאפטר
 
 
 
   
תגובות  
   
1. איפה התמונות שלי
תמונות מעולות מאפר מעולה אבל מה עם התמונות שלי?
אני מקווה שמחר אתם מעלים גם את התמונות שלי
(01/05/2004 המאוכזבת)

2. מי זאת?
מי זאת המדהימה עם המשקפי שמש בתמונה?
מישהו יודע אם היא מגיעה גם באפטר הבא?
(01/05/2004 ערן)

3. באמת תמונה מדהימה
התמונה התחתונה מהממת
(01/05/2004 ליאור)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?