מבלים
   
 
 
 
 

מסיבת מוזיקה שחורה ב-Unshow

 
מאת: צילה קנול -  
 
אם אתם מאלה שלא נהנים במסיבות טראנס, לא מבינים מה הקטע של המוזיקה הזאת ומתגעגעים לקצב של המוזיקה השחורה, במתחם הביג תמצאו את מה שאתם מחפשים. בערב יום חמישי הגענו ל-Unshow, מקום חדש שנפתח במקום ה"קייג'".
מייד בהתחלה חיבבתי את המקום כי ישר הביאו לי ולאילן הצלם שתייה חינם, כן, קצת כבוד מה יש? המקום היה מלא באנשים שבאו לרקוד את המוזיקה שהם אוהבים. היה איזה אחד, נתן, שלקח אותי לרקוד, הוא הסביר לי שהדבר החשוב כשרוקדים מוזיקה שחורה הוא להסתכל אחד על השני כי זה מגביר את החשמל וככה גם יותר נכנסים לקצב (מה ששונה כשרוקדים טראנס כשכל אחד רוקד לעצמו בלי להסתכל על אף אחד ובלי שנוצרת תקשורת).
מוזיקה שחורה היא מוזיקה יותר תמימה ויותר שמחה, לדעתי, כמובן שמוזיקה היא טעם ועל טעם וריח אין מה להתווכח אבל אני הרגשתי שיש פחות פוזה במקום, אנשים באים לרקוד ולא לעשות פרצופים של דיסטנס אחד לשני.

תמונות מהמסיבה
 
 
 
   
תגובות  
   
1. אחלה מקום
נהנינו עד השמיים!
(15/05/2004 יעל)

2. שאלה!!...
באיזה יום יש את המסיבה של המוזיקה השחורה,לאיזה גילאים,וכמה עולה כניסה?


(17/05/2004 באר7ית)

3. יארה
זות הבחורה דומה ליראה
(08/09/2006 אבי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?