מבלים
   
 
 
 
 

"הבר בול של אורן" חוגג שנה בערב מוזיקה שחורה ומופע חשפנות

 
מאת: צילה קנול -  
 
"הבר בול של אורן" חוגג שנה, אורן היה האח של איזי מהפאב של איזי. הוא חלם לפתוח פאב משלו ולאחר שנים של עבודה בפאב של אחיו הוא הצליח לגייס את הכסף ולהכין תוכניות בשביל להגשים את החלום. ואז כשהכול נראה הולך בדיוק בדרך הנכונה אורן נהרג, הוא התרסק על האופנוע. משפחתו החליטה בכל זאת להגשים לאורן את החלום ופתחה את הפאב לפי התוכניות שהוא השאיר.
ביום חמישי "הבאר בול של אורן" חגג שנה לפתיחה ומכמות האנשים והאנרגיה הטובה נראה כי הפאב במשך השנה הצליח לתפוס מקום בחיי הלילה של העיר. רוב הערב המוזיקה הייתה שחורה, פה ושם ה D.J. הכניס גם קטעים של האוס, החשפן והחשפנית שעלו על הבאר התחרמנו בטירוף.

מישהו שאל אותי אם הייתי עושה את זה עם החשפן, אמרתי לו שכן אבל לא נראה לי שהוא היה רוצה, "למה" הוא שאל אותי, נראה לי שהוא הומו, "אין לו שערות על החזה" "גם לי אין שערות על החזה ואני לא הומו" , "טוב" עניתי וניסיתי משהו אחר "אם אתה היית רוקד עם הבחורה הזאת כמו שהוא רוקד בתחתונים צמודים לא היה עומד לך?"

תמונות מהחגיגה
 
 
 
   
תגובות  
   
1. היה סבבה
תביאו עוד הרבה מופעים כאלה
(15/05/2004 רובי)

2. בר בול יום הולדת
הרבה אנשים בני גילי ניכנסו אני בת 18 ולא היה בראש של הסלקטור להניס אותי ואת חבר שלי בן ה19.5 היתבעסנו
(17/05/2004 יפית)

3. מה יש לנו כאן?
צילה !היו לך סקירות טובות ,מה רצית לספר לנו כאן.....
(20/05/2004 רוקי)

4. ייי
(04/12/2004 מי)

5. חתיכים
(21/01/2005 שירו אסור)

6. התחלה
(21/01/2005 שירן אבוטבול)

7. שטיינבוק
איזה חתיכים ואווו !!!
(22/07/2005 יניב)

8. מדהימים- ארבלי עוז
איזה גוף יש לחשפן!!!!!!!
אני פשוט גו.....
(22/07/2005 ארבלי עוז)

9. מלהבים
הרבה זמן אני מתאמן ולא הגעתי לביצועים כאלה....
ואווה פשוט חם עליהם
(22/07/2005 יניב שטיינבוק)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?