מבלים
   
 
 
 
 

המופע של לימור בלוקמן

 
מאת: צילה קנול -  
 
נתחיל מכך שיש סינמטק בבאר שבע! נכון שהמיקום שלו בתוך קניון שכונתי לא מסתדר עם האווירה הפלצנית משהו האמורה להיות בסינמטקים (כמו למשל בתל אביב או בירושלים) אבל זאת התחלה ובכל אופן זה עדיף מכלום. ביום ראשון ארגן צוות הסינמטק ערב הפותח את חודש המיניות, כל מי שרוצה לראות ציצים שמצולמים מזווית צילום אומנותית יכול לראות זאת החודש בסינמטק.

הערב כלל בזאר של יוצרים מקומיים ותצוגת אופנה, אך המופע של לימור בלוקמן היה ללא ספק הדובדבן של הערב. כנשלחתי לסקר את האירוע ביקשו ממני: "את חייבת לשאול אותה עם זה אמיתי?" , "אין סיכוי שזה אמיתי זה בטוח סיליקון", אמרתי, "לא, לא" התעקשו "היא אומרת שזה אמיתי". לאחר הדיון הסוער בעניין שדייה של בלוקמן נכנסתי לאולם לצפות במופע.

לימור עלתה עם שמלת מיני לבנה והדוקה שהבליטה ביתר שאת את הסוגיה בה דנו קודם. כאשר היא הסתבכה קצת עם המיקרופון ורצתה להתחיל לדבר מישהו מהקהל זרק "לא צריך לדבר", כל הקהל נשפך מצחוק ואפשר היה להתחיל. תחילה היא נידבה גבר עם חולצה של גולני שתפקידו היה ללכת אחריה כל הערב עם סלסלה קטנה מקש ולחלק קונדומים עם שאלות על סקס.
השאלה הראשונה הופנתה אל גבר מבוגר בשורה הראשונה, לימור רכנה מעליו ושאלה: "מהי אישה סקסית בעיניך?", הוא ענה לה בלי להתבלבל שלא צריך לשאול אם אישה היא סקסית אלא אם האישה היא יפה, ובעיניו, אין אישה לא יפה. לימור הייתה קצת מופתעת מהתשובה, אמרה כל הכבוד והמשיכה הלאה. היו שאלות נוספות כמו: "איכות או כמות?" או "מהי הפנטזיה המועדפת?" הקהל היה מובך מהשאלות ולא תמיד שיתף פעולה, לימור קראה לצעירה מהקהל להגיע אליה לקדמת הבמה. "יש לך ניסיון מיני?" היא שאלה אותה והבחורה התפתלה לידה בחוסר נוחות ולא ידעה מה לעשות עם עצמה. לימור הגישה לה גזר מגולף בצורת אבר המין הגברי והתחילה לשאול אותה שאלות על האיבר "תראי, נראה לי שבחרת באדם הלא נכון" אמרה הבחורה במבוכה. לבסוף חיה גולן נאותה להלביש על הגזר גומי מעקב שפיכה, היא קיבלה מחיאות כפיים על הידע ועל היוזמה. ואז הגיע השלב של הצגת צעצועי הסקס להגברת ההנאה. לימור הציגה משהו שנראה כמו קוץ גדול מפלסטיק ואמרה שאת הדבר הזה מחדירים דווקא לגברים, צעקות הבהלה והפנים החיוורות של הגברים שהיו בקהל הסבירו מה באמת חושבים הגברים על הקוץ הזה ועל צעצועי סקס אחרים. בזמן שהיא הציגה צעצועים אחרים אישה מבוגרת שישבה לידי שאלה אותי מה זה כל השטויות האלה? היא אמרה לי שהמציאות היא כל כך שונה, אנשים כל כך עסוקים עם ילדים ועם עבודה עד שאין כוח לחשוב על סקס, אולי באמצע הלילה לכמה דקות מהירות וזהו. אם יש כוח אז עדיף לנצל אותו לשיחה בין בני הזוג, לשאול אחד לשלומו של השני, לזרוק איזה מילה טובה.

לאחר הרצאת הסקס התקיימה תצוגת אופנה מרשימה שאותה הפיק וארגן מעצב השיער הבאר-שבעי מרק קיסר שנתן במה למעצבת גלינה רחמילוב שהציגה מבחר שמלות ולדניס שרוב שהציג בפני הבאים את ציור הגוף הראשון שלו. לתסרוקות הייתה אחראית אולגה, אשתו של מרק. האיפור ועיצוב השיער היו באחריות צוותו של מרק קיסר. מבחר בנות באר שבע הציגו שמלות ערב, שמלות כלה ומה שנקרא (כך נראה לי) סגנון ספורט אלגנט.

ישבתי לשיחה קצרה עם מעצבת האופנה גלינה רחמילוב שפתחה לפני כשבועיים סלון במרכז הנגב בבאר-שבע, עצבה את כל השמלות בתצוגה והייתה נרגשת מאוד.
גלינה עלתה לארץ לפני כ-6 שנים מרוסטובדון, רוסיה, ומעידה על עצמה שכבר מגיל 9 היא תופרת לעצמה שמלות. היא מעצבת בעיקר שמלות כלה ושמלות ערב כאשר כל שמלה מעוצבת ונתפרת באופן מיוחד עבור האישה לה היא מיועדת ולעולם לא תיצור שתי שמלות זהות!

לפי השקפתה כל בגד צריך להתאים לאישה שלובשת אותו לכן עיצוב שמלה חדשה מתחיל תמיד בפגישה אישית עם האישה ומותאם קודם כל לאישיותה וסגנונה, לעיניה, סוג העור והשיער. היא אוהבת לעצב בסגנון מודרני ומיוחד שמדגיש את הנשיות של כל אישה, או כמו שהיא אוהבת להגיד "נשים צריכות להיות נשים".
היא אוהבת להשתמש בחומרים שלא תמיד הולכים ביחד כמו למשל עור טבעי עם תחרה.
כל עיצוב מבחינה הוא תהליך שבו היא משקיעה את כל כולה.

כאן מצטרפת לשיחה חברתה של גלינה שמסבירה שגלינה לא רק מעצבת את הבגד, כמו אימא היא ממש יולדת אותו, את כל הבגדים שלה היא עצבה בעצמה וכמעט מעולם לא לבשה בגד שלא היא עצבה.

תמונות מהערב
 
 
 
   
תגובות  
   
1. סיקור מעניין
כל הכבוד לך צילה על הסיקור חיכיתי עד לסוף הכתבה כדי לברר אם הם אמיתיים אבל אין תשובה

לא שזה ממש משנה אבל סתם מעניין
(17/05/2004 ליאור)

2. מעניין אותי לדעת
בתור בחורה עם חזה לא גדול במיוחד מעניין אותי אם זה באמת מה שאתם מחפשים בתור גברים
(17/05/2004 רינת)

3. לרינת...
לא!
(17/05/2004 דודי)

4. ראיתי את עצמי!!!
חחחח איזה יופי... ממש אהבתי את התמונות... אני הדוגמנית עם החולצת בטן ורודה וחצאית צבעונית... וממש אהבתי את התמונות... תמשיכו כך!!!
(17/05/2004 ולריה)

5. תודה ולריה!
אנחנו שמחים שאהבת את התמונות... זה אילן הדגול צילם!
והתמונות שלך יצאו טוב לא רק בגלל הצלם... הכל זה בגללך ;-)
(17/05/2004 יוסי)

6. מופע של לימור בלוקמן
מרינה את כוסיתתתתתתתתתתתתתת,
(18/05/2004 ילדה מב"ש)

7. מי זאת מרינה?
(18/05/2004 רון)

8. זאת סינמטק ...???
עד כמה אפשר לרדת.???
סינמטק מזוהה עם תרבות ולא תת תרבות...
העיקר ,נהנו...???
(18/05/2004 ערן)

9. תגובה לערן
כנראה שאתה פוגש סקס במקומות לא תרבותיים
בכל אופן סקס הוא חלק מכל תרבות וחבל שאתה לא מבין שאפשר להעביר ערב או אפילו חודש תרבותי בנושא
(18/05/2004 ליאת)

10. תודה
תודות לכל צוות מרק קיסר ולכל צוות הדוגמניות
ישר כוח !!!
ובהצלחה בהמשך ...
(18/05/2004 סינמטק ב"ש)

11. נראה מושלם!
הדוגמניות השמלות השיער וציור הגוף
הכל כל כך יפה
כן ירבו התצוגות האלה שמעלות חיוך על פני תושבי העיר

מתי התצוגה הבאה
גם אני רוצה לבוא
(18/05/2004 אלי)

12. יעני את דוגמנית...........?
סחתיין על הבלונדינית.........
רוצים לראות גם את הרגליים.......

(19/05/2004 האלמונית)

13. לזה אתם קוראים דוגמניות???????
מה קרה לכם ייכולתם לעשות תצוגה
יותר יפה פי מיליוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
(19/05/2004 הדוגמן)

14. מרינה סחתייןןןןןןןןןן...
בוא הנה לא ידענו שאת כל כך מוכשרת:)
בהצלחה בעתידדדדדדדדדדדדדדדדדד מואה............
(19/05/2004 קטי וריטה הפצצותתתתתת)

15. ולריה... אני מאוהב
(19/05/2004 האחד)

16. תודה על התודות
תודה על התודות ולכול הדוגמניות ולצוות שעזר!
מרק ואולגה קייסר
נ.ב. 15.06.04 התצוגה הבאה...
(20/05/2004 מרק קיסר)

17. מרק התותח
מרק, אולגה... תמשיכו כך!!! אתם גדולים. שוקי וטוני פריירים לידכם!!! :)
(07/03/2005 אריק)

18. אחת שיודעת עם זה אמיתי או לא בוודאות
אז ככה בתור מישהי שמכירה את המשפחה ואת לימור עוד מלפני היותה סקסולוגית: החזה שלה כמובן אינו אמיתי , היא נסעה לחו"ל וככה היא חזרה, למרות שלימור טוענת כי הוא אמיתי... אז הוא לאאאא
(17/01/2007 ...)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?