סיקור הופעות
   
 
 
 
 

הדג נחש בברקה

 
מאת: צילה קנול -  
 
הדג נחש נתנו אתמול את הופעת הבכורה של התקליט החדש בברקה.
התקליט החדש: "חומר מקומי" יצא לפני עשרה ימים והם אמרו שלמרות הפרסומים שהופעת הבכורה תהיה במוצאי שבת בתל אביב, הבאר שבעים זכו לשמוע אותה קודם.
לצד הלהיטים המוכרים הם שרו כמובן גם שירים מהתקליט החדש, שירים שנראה כאילו שעל הדג נחש עבר משהו מאז התקליט הקודם, הם נשמעו רציניים יותר, מפוכחים יותר ואולי אפילו מיואשים יותר. כמו כל להקת היפ-הופ עברית גם להם היו מסרים פוליטיים, כן הם רוצים שלום ותומכים באריאל שרון, אך המסר הבולט שנדמה שהם רצו להעביר היה שצריך להפסיק עם הסמים. הם לא אמרו זאת כהטפה לקהל אלא שלהם, באופן אישי, כבר נמאס מהגראס.

למלא הופעה בזמן שידורי היורוליג היא משימה קשה ואולי אף בלתי אפשרית ובאמת המקום היה פחות מלא ממה שציפיתי אבל האנרגיות של הדג נחש בכל זאת עבדו וכל הקהל קפץ ורקד ביחד איתם, מדי פעם מישהו מהקהל עידכן לגבי תוצאות המשחק (גרמניה- הולנד) וכשנודע שהולנד ניצחה שאנן סטריט הרים לחיים עם כוס בירה לכבוד קבוצתו האהובה.

טוב לדעת שבתקופה בה רוב המוזיקאים בישראל מעדיפים לעבור לאנגלית ישנה להקה שמנגנת מוזיקה עם השפעות ברורות מהסצנה הבינלאומית אבל לפחות הם נשארו עם העברית.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. ההופעה
הולנד לא ניצחה, אבל לא נורא.....
חוץ מזה היתה אחלה הופעה (אבל קצת יקרה, 70 שקל)
(17/06/2004 אנונימי)

2. טוב לשמוע
אני אישית חושבת שזו אחלה להקה, כולם מוכשרים ברמה, מקוריים וייחודיים ותמיד תמיד כיף לשמוע תשדלו לבוא קצת יותר לדרום.....
(17/06/2004 מורן)

3. ההופעה הייתה טובה..
אבל תמיד יש רגע שהם יוצאים ואומרים שזהו שזה נגמר ואז חוזרים..קצת פוזה..
לא ממש מכובד מצידם..
(17/06/2004 סתם אחת...)

4. היה אחלה
אומנם באמת כל הקטע עם ההדרן כבר מתחיל לעצבן ובאמת ההופעה הייתה יקרה ... אבל הייתה אחלה של הופעה ... נהנתי מאוד
(17/06/2004 מישהי שנהנתה)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?