ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

להרוג את ביל 2

 
מאת: צילה קנול -  
 
חיכינו וחיכינו לצאת סרט ההמשך והנה הוא הגיע.
"להרוג את ביל 2" בא לענות על השאלות שהסרט הראשון השאיר, אם תהיה כאן נקמה? ומי זה לעזאזל ביל? ואכן רובו של הסרט מספק הסברים והקדמות לכל מה שלא היה מובן בסרט הראשון, עדיין יש מכות בין בנות (גם מכות בין בנים לבנות) עם שילוב של יופי של מוזיקה אבל פחות מהסרט הראשון אבל לי זה לא ממש הפריע.

הבעיה מתחילה בזהותו של ביל. ביל מתגלה כאדם מקסים, קצת אכזר אמנם אבל עם חוש הומור, והשאלה האם לנקום בו ולהרוג אותו מתחילה להיות בעייתית.

מומלץ לראות.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. איפה ראית את הסרט?
(05/07/2004 אלעד)

2. לאלעד
ראיתי אותו בקולנוע של האוניברסיטה. אני לא יודעת אם הוא עדיין מציג. תמיד יש את הD.V.D
(06/07/2004 צילה)

3. מכות בין בנות
נשמע נחמד
לא יזיק לראות בנות מרביצות אחת לשניה

השאלה אם בשביל זה כדאי ללכת?
(07/07/2004 ערן)

4. לא בעד
אומנם אני לא מת על סירטי מכות וכאלו ,אבל הסרט הזה במיוחד לאחר ש"עשיתי" מרתון ולקחתי את הסרט הראשון ב DVD וראיתי אותו אולי בשלישית ואז הלכתי לפרק השני הוא סגר לי את כל השאלות של מי למה וכמה.......
אבל בינינו עד כמה שאהבתי את הסרט העלילה קצת לא עינינית ומעמיקה לומרות שהצינות שם מדהימות והפס קול מטריף אני בעד..........................
(09/07/2004 לא אוהב מכות)

5. מכות בין בנות
מכות בין בנות.....אקשן....
מה עוד?
רק פופקורן ולישון
חחחחח
(28/03/2005 לי)

6. thi
?
(28/04/2010 אליהו)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?