סיקור הופעות
   
 
 
 
 

בוטן מתוק בקרקס - הופעה בברקה

 
מאת: אודי אבן חיים -  
 
כמו ההופעה הקודמת בברקה, הייתי בטוח שאני הולך להגיע להופעה שבטוח תהיה טובה אבל דומה להופעה הקודמת אותה צילמתי- אלוהים כמה טעיתי!

שלא תבינו אותי לא נכון - ההופעה הייתה פגז אבל טעיתי בזה שהיא תהיה דומה, היא הייתה שונה ל-ג-מ-ר-י !!! ההופעה הייתה הכי אנרגטית שראיתי! בוטן מתוק בקרקס פתחו חזק עם שירים מהאלבום החדש שאמור לצאת בקרוב ובאופן לא מפליא חלק מהקהל כבר ידע את המילים בעל פה, ההופעה נמשכה עם ביצועים מצויינים ללהיטים מהאלבום הקודם והסתיימה בביצוע ארוך ומרגש לשיר "את לא לבד". מה שהיה שונה בהופעה הזאת שחברי הלהקה היו פשוט חלק מהקהל!

הם ירדו לשיר, לנגן, לרקוד, אפילו בסוף ההופעה הגיטרה עברה מעלינו ומי שרצה יכל לפרוט! כל ההופעה המתופף פשוט לא יכל לשבת! כל שיר שהסתיים הוא פשוט קם והסתובב, לפעמים אפילו באמצע שיר כשהוא לא היה צריך לתופף הוא פשוט קם וירד לקהל!

בסוף הסולן אמר שהוא נותן מחווה קטנה וביקש מכל מועדון המעריצים של שונאי כוכב נולד לשיר בשבילו את המשך השיר, לא היה אחד שלא שר לדעתי... בקיצור הייתה אחלה הופעה.

אני בטוח שכל מי שהיה שם יחזור גם בפעם הבאה ויקבל עוד הופעה שתהיי שונה מהקודמת וטובה לא פחות.

תמונות מההופעה
 
 
 
   
תגובות  
   
1. סחטן אודי
אחלה כתבה. הבאת חשק ללכת להופעות בברקה.
כל הכבוד
(11/07/2004 יוסי)

2. הטרוף!
היה שווה ביותר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ויש להם אחלה חומר לאלבום שייצא. (:
(11/07/2004 תאי)

3. חבל שלא פרסמו יותר את ההופעה
ההופעה הייתה מצויינת פלוס+.. אני בטוחה בזה .. ביותר מ100%...
אבל חבל שלא פרסמו לפני כן יותא את ההופעה..
בדרך כלל .. לפני הופעות.. תולים המון שלטים של הברקה.. בכל העיר.. הפעם לא היו כל כך הרבה...
וחבל...
(11/07/2004 לירז)

4. באמת למה לא פירסמו ...
אם ההיתי יודעת שתיהיה הופעה הייתי באה :(
(12/07/2004 אוף!!!!!!!)

5. חבר'ה.....שימו לב!!
יש לבוטן מתוק בקרקס אתר רשמי! הנה הכתובת:

http://bmb.2ya.co.il

ויש בו גם סיכומים של כמעט כל ההופעות של הלהקה כולל ההופעה מהבארקה!!!! כנסו כולם!!!!!
(12/07/2004 בוטן)

6. מוזר.
הופעה טובה ?
זאת אחת הפעמים היחידות שהייתי בבארקה ורק חיכיתי שהסיוט הזה יסתיים.
הסאונד היה מזעזע וחברי הלהקה ניסו ליצור בכוח אווירה של "האו קול אר ווי" שגרמה לי כמעט לבכות מרוב הפתאטיות.
בנוסף, להקה שמתהדרת בשיר חדש הנקרא "את מאוננת כמו משוגעת", בשביל ליצור פרובוקציה לשם הפרובוקציה, לא אומרת טובות על עצמה.
מדובר בלהקה בינונית מינוס. באתי בגלל מספר שירים שדווקא כן ריגשו אותי מהאלבום הקודם ("כדור אש", "את לא לבד"), אבל פשוט ברחתי מאימת המקום והצלילים הנוראיים הרבה לפני שהספיקו לנגן אותם.
(16/07/2004 מיאו)

7. געגועים לטרנזיסטור
לאן נעלמו הטרנזיסטורים?!? שניים שהביקורות שלהם היו לרוב מדוייקות ומנוסחות היטב וניכר היה שהפרספקטיבה שלהם היא לא של ילד נלהב או מעריץ עיוור שלא תהה עדיין על מהי מוזיקה. הביקורת שלהם להופעה קודמת של "בוטן" היתה פשוט מופתית, לא מתחנפנת וקולעת עד כדי כאב, ומי שלא קרא אותה, פשוט פספס. יאללה שיחזרו!
(17/07/2004 אני)

8. למאוהב בטרנזיסטור
אז הטרנזיסטור היה רק השם של המדור- שינו לו את השם- הכותבים הם אותם כותבים.
אם היית שם לב היית רואה שאת הביקורת והביקורת הזו רשם אותו אחד- אני. גם הקודמת היית לטובת הלהקה וגם זו- אני אהבתי את ההופעה... אמנם הסאונד היה לא הכי טוב שבעולם אבל ההופעה בכללי לדעתי הייתה פצצה- זה מה שרשמתי בביקורת שלי- רוצה לרשום ביקורת משלך? אין בעיה! צור עמנו קשר באימייל oudy@nol.co.il וניתן לך את הבמה להציג את הנקודת ראות שלך בפעמים הבאות...
ואני ילד נלהב של תהה עדיין על מהי מוזיקה????
הצחקת אותי! הייתי ביותר הופעות ממה שתהיה בכל חייך- מג'אז, רוק ועד והיפ הופ (שאישית היפ הופ אני לא אוהב). ואם מבחינתך זה שכרגע מתנגן ברקע בזמן שאני כותב את התגובה לד זפלין, גנז אנד רוזס וכד.. זה אומר שלא "תהיתי עדיין על מהי מוזיקה" אז אני כבר לא אדע איך להגיב.
לפני שאתה רושם שיחזירו את אותם אנשים תסתכל קודם כל בשמות ותראה בעצמך שבמקרה הזה זהו אותו השם...
ומעריץ עיוור? פשוט לא- אהבתי את השוני שהיה בהופעה, את הקטע שהלהקה הייתה חלק פעיל מאוד מהקהל גם- מה שתרם למלא קצת את הברקה באווירה קצת שונה וכייפית- אני אהבתי והיה נראה שגם 90 אחוז מהקהל...
(21/07/2004 אודי)

9. לאודי
נראה לי שהכותב על הטרנזיסטורים לא התכוון לביקורת הקודמת שלך אלא לקודמת שנכתבה במדור טרנזיסטור ולא הייתה שלך. אלה שכתבו בטרנזיסטור כנראה שלא כותבים יותר כך שזה לא היה רק שם אלא גם כותבים אחרים.
(23/07/2004 אחד)

10. לאחד
אלא שכתבו בטרנזיסטור עדיין כותבים כשהם יוצאים להופעות פשוט שונה השם של המדור.
(26/07/2004 אודי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?