סיקור הופעות
   
 
 
 
 

הקברט של אריאל זילבר - שלישי בברקה

 
מאת: צילה קנול -  
 
אריאל זילבר הופיע בברקה ביום שלישי האחרון לפני ערב סוכות. לא היה לו כל כך מצב רוח להופיע אבל אפשר להבין אותו, אחרי הכל, למי יש מצב רוח ואנרגיות בתקופת החגים? עם כל האוכל והשינה וחשבונות נפש כאלה ואחרים. נראה כי מצב הרוח של אריאל זילבר התאים למצב הרוח ששרה על הקהל כך שזה לא ממש הפריע שאריאל היה קצת מצוברח.
בניגוד להופעה הקודמת שלו בבאר שבע, ביום אסר"ן בבריכה של האוניברסיטה, ששם הוא נתן הופעה מלאת אנרגיה ועם כל הלהיטים, ההופעה בברקה התחילה לאט עם כמה שירים מתוך האלבום "מסך עשן", שירים ארוכים ואיטיים מלווים בצלילים של המזרח התיכון ובחצוצרה שלו.

בהמשך השירים המוכרים שלו קיבלו גרסא אחרת, איטית יותר, קברטית משהו, כאילו מנסים לשמוח אבל בעצם די עצובים. נראה כי אריאל זילבר היה רוצה לחיות בשנות ה 30, כאשר האנשים היו רומנטיים ותמימים יותר, כאשר משורר אירופאי כמו אלכסנדר פן התחבר לצלילים ומראות שמצא כאן. היום זה כבר לא ככה ואולי עכשיו בתקופת החגים אריאל זילבר קצת מדוכדך מכך.

בסוף ההופעה אריאל זילבר פנה לקהל ואמר שהוא אוהב להופיע בברקה, כאן יש קהל שיודע להקשיב והוא עכשיו הרבה יותר מעודד.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. סיקור
הייתי מצפה לסיקור קצת יותר מעניין
(01/10/2004 אלעד)

2. תגובה לאלעד
אלעד, אם זה מה שצילה כתבה, כנראה שזה מה שהיה לכתוב. מתי בפעם האחרונה אתה סיקרת הופעה?
(11/10/2004 יניב, NY)

3. ליניב
מה זאת אומרת זה מה שהיה??? מה בדיוק היה??
(17/10/2004 אלעד)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?