סיקור הופעות
   
 
 
 
כנסיית השכל בברקה באר-שבע
צילומים אבי בן-גירה
 

כנסיית השכל בהופעה בברקה

 
מאת: רן רייטר -  
 
אחרי פגרת חגים ארוכה חזרתי לברקה, והפעם להופעתם של מי שהיו פעם השכנים משדרות – כנסיית השכל.

אם לומר את האמת, הפסקתי לעקוב אחרי ההתפתחות של הלהקה מאז הדיסק השלישי שלהם, בעיני הם נשמעו קצת ממוחזרים ולא הרגשתי שהם מצליחים לשחזר את הגאוניות שהופגנה בדיסק הבכורה "דברים בלחש".

כך שבאתי בלי הרבה ציפיות. כמה שאני טעיתי. בסביבות השעה 23:00 עלתה הכנסייה על הבמה וכאילו הבהירה לי מדוע היא עדיין כל כך פופולרית. להיטים שקטים, רועשים מילאו את חלל המועדון. בלי הרבה דיבורים.
המוסיקה נשמעה כל כך טוב, כל כך מקצועית, שלמילים לא הייתה הרבה משמעות בערב הזה. להיטים כמו "למאיה יש אקדח", "אנחנו לדרכים", ו-"לא מרגיש כלום" שלהבו את הקהל ונשמעו רעננים במיוחד, למרות ואולי בגלל אלפי ההשמעות שלהם ברדיו.

בשלב מסויים במהלך ההופעה כבר לא יכולתי לראות כלום! השולחנות בברקה, שהיה מלא עד אפס מקום, החלו מתרוקנים. אנשים רקדו במעברים ועל הכיסאות. ממולי עמדה בחורה וצרחה-שרה את השירים ביחד עם חזן. באמת היה שמח.

בסיום ההופעה היה טעם של עוד וברור היה לכולנו שהדרן יהיה. חזן עלה לבדו לבמה וביצע גרסא אקוסטית לשיר המצויין "אני מאמין" מתוך דיסק הבכורה, בהמשך הצטרפו יתר חברי הלהקה לעוד מספר שירים בגרסאות מיוחדות שהבולט מביניהם היה השיר המעולה במרוקאית "קאבא ווחדה".

בסיום ההופעה, בדרך לרכב, חשבתי שאני צריך לבקש סליחה מהכנסייה על חוסר האמון הראשוני בהם. התקף מאוחר של יום כיפור...

ולאלו מכם שקוראים את הסיקור ולא היו בהופעה, נותר רק להסתכל בתמונות ולהתבאס....

..... עד לפעם הבאה!!
 
 
 
   
תגובות  
   
1. איפה התמונות?!!!
הסיקור יפה ומעניין אבל איפה התמונות של ההופעה???
(16/10/2004 טל)

2. רן אתה פשוט כותב מעולה תתקדם בחיים לדברים רציניים יותר ותפסיק להתנדב...
(29/10/2004 גיא)

3. יורם אני אוהב אותך
אתם יותר טובים מזוהר ארגוב
(19/06/2005 אביחי)

4. מוט
אין עליהם
(24/10/2005 חיע)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?