מבלים
   
 
 
 
 

אסטראל פרוג'קשיין מתארחים בליין ElectroNeto

 
מאת: דודי ארביב -  
 
אסטראל פרוג'קשיין. אבי וליאור, אחד מהרכבי הטראנס המובילים בארץ ובעולם בסצינת הטראנס והגואה. אסטראל יוצרים גואה "טהורה" כזו שהרבה אמנים בתחום היו שואפים להגיע אליה, הן מבחינת הסאונד המדהים והן מבחינת הטראקים הגאוניים.
הדיסק האחרון של אסטראל פרוג'קשיין יצא לפני כחודשיים ונקרא "Ten" המכיל כשמו 10 טראקים ממיטב הטראקים של אסטראל, אשר מוקססו מחדש ע"י האמנים, בינהם Delirious, Bizzare Contact, Melicia ועוד רבים וטובים!

ביום חמישי האחרון הגיעו אסטראל פרוג'קשיין למועדון הקיו בבאר שבע, היישר לליין ה-ElectroNeto שמביא מידי שבוע אמני טראנס מהארץ והעולם, ונתנו סט מדהים בהופעה חיה!

מאוד נהנתי, גם מאווירת המקום, אווירת אנדרגראונד שכזו... שלא מצאתי בהרבה מקומות אחרים, כי כמו שחובבי הז'אנר יודעים, רוב מסיבות הטראנס הטובות נעשות בטבע עם מספר מצומצם של אנשים, מוכרים וקבועים.
בחורף קשה במיוחד למצוא מסיבות כאלו בטבע, אם בכלל... מה גם שבד"כ מושכות המסיבות הללו את המשטרה.
בנסיבות אלו, הקיו לדעתי, הוא אלטרנטיבה מעולה לכך! אנשים קבועים שאוהבים את המוזיקה נטו, מסיבות טובות, ואחלה אווירה.

המסיבה התחילה לקראת 1, היתה לי ציפיה לקצת יותר אנשים, בכל זאת... לא רואים את אסטראל פרוג'קשיין באיזור הדרום בכל יום, אך עדיין זה לא היה מאכזב כלל.
עד שאסטראל עלו, ניגן Dj הבית סט חביב שהעביר לי לא רע את הזמן.
אך בשעה 2:30 בדיוק התחילה המסיבה האמיתית, אסטראל פרוג'קשיין עלו ופתחו כמו שציפיתי בטראק Chaos ברמיקס של Bizzare Contact, המשיכו ב-Mahadeva ובמיטב שאר הטראקים הטובים שלהם, בעיקר מהדיסק החדש Ten.

מרגע עלייתם לבמה הרגשתי את עצמי ובעיקר את המקום מתעורר, מעיין זרם לא מוסבר שכזה שעבר בכל כולי ו"העיר אותי לחיים"
היה כייף לראות אנשים שמחים, כל אחד עם עצמו, רק שלא יפריעו לו...! רוקדים טראנס גואה איכותי!

באופן אישי, הייתי מסכם את המסיבה הזאת כמסיבה טובה מאוד! מאוד נהנתי בה!
היה סאונד לא רע בכלל, אנשים יפים, אחלה במה, וכמעט שכחתי... סט לפרצוף! ובכלל, ליין איכותי שאני באופן אישי אבקר בו עוד רבות! :-)

קישורים:
פורום טראנס ב-NOL

אסטראל פרוג'קשיין ברשת
http://www.astral-projection.com
 
 
 
   
תגובות  
   
1. קודם כל לדודי- אחלה כתבה!
מה זה? נהיינו אתר של קרחניסטים? 2 כתבות במכה!
סתם סתם גבר גזר- סחתיין על ההשקעה!- נחמד לראות שהאתר שלנו מתפרס על תחומים רבים ונותן כתבות איכותיות!
(28/11/2004 אודי)

2. אחלה
דודי אני מבין..אחלה של כתבה תמשיך להתקחן בחברה המעולה שלנו..ונכון שהיית מסיבה מדהימה..ואנשים נפלאים..לילה טוב..
(28/11/2004 ג'פרי)

3. "אנשים יפים","סאונד איכותי",אתה בטוח שהיית בקיו?
בקיצר המסיבה עצמה הייתה חביבה למדי רק חבל שתקליטן הבית לא יודע מה זה מיקס וזה קורה לו בטעות,לגבי הקהל כול הסטלנים שלא יתקלחו שבועיים,סאונד איכותי הסאונד שלי באוטו יותר איכותי מזה אני יסגור עם הכמות,אני יסחף עם אני יגיד שהיו 100 כולל עובדי הקיו במילה אחת או קצת יותר,חרא סאונד חרא אנשים וחרא מקום,שבוע טוב לכולם!
(28/11/2004 שי)

4. ל-3 (שי) - רואים שאתה שמעון...
ע-ר-ס-י-ם!
תתפתחוווווו כבבבבברררררררררר!!!!!!!! (זו היא קריאה נואשת!)

לך שמע אסטריקס באוטו עם הסאונד האיכותי שלך ותרקוד יחד עם החברה על הגג!! תאמין לי גם סאונד בנזונה, גם אנשים איכותיים, וגם... אחלה מקום!

ואל תשכח להגיד איך היה...
(29/11/2004 מישהו)

5. באמת ליין אכותי
באמת ליין האלקטרו נטו בקיו הופך להיות ליין עם מוזיקה מצויינת. באמת חבל שאין הרבה אנשים והסאונד הוא לא משהו.אבל אני ממליץ לכם להגיע בימי חמישי.
(29/11/2004 fangus fank)

6. תגובה למישהו...
לבחור שקרע לי ערס,עם הייתי ערס ההיתי מגיע למסיבות טראנס שלכם אבל הבעיה הקטנה היא שאני לא סובל טראנס על כול סוגיו אני מעדיף לישמוע משהו איכותי כמו האוס ולא מוזיקת מערות ועוד את אסטרל,מעניין את מי יביאו שבוע הבא את אייל ברקן אולי.בקיצור לך תעשה שאכטה ותחזור אאאאא ועל תישכח ליתקלח ותימסור את זה לשאר האנשים שם,חחחחח,עוד אידיוט שחושב שהוא מבין משהו
(29/11/2004 שי)

7. 6 (שי) - תגובה
קודם תדע לכתוב...
זה בתור שלב ראשון.
ואתה ערס, תשלים עם זה... ואם אתה לא אוהב את המסיבות למה אתה מגיע בכלל?!? תישאר בבית אחי.. לא בצחוק... אתה גם יכול לשמוע שם האוס בכייף... או לחלופין באוטו... מוזיקה של לובשי נוצות!!!!!1 (שלא נומר נשנשים) וזה שאתה נשנש זה לא נוגד את זה שאתה גם ערס... יש גם ערסים נשנשים, פשוט הם מתביישים בזה... כי יביאו להם פצצות בשכונה

תתפתחו כבררררררררררררר....
(29/11/2004 מישהו)

8. דודי היקר, :)
סחטיין על ה-Writing :) לא ידעתי שאתה כותב.. לא ידעתי שנותנים לך לעשות כתבות :) חחחח
בכל אופן, עשית לי חשק לבוא לבקר בקיו... חבל רק שזה 'טיפה' רחוק ממני:) איזה באסה שאין מועדונים בצפון שמארגנים ליינים של יוצרי טראנס.. :|
וכולי קנאה שהיית בהופעה חיה של אסטרל, אין עליהם.. :)

יום טוף:)
(29/11/2004 VJ אליצה)

9. יופי של שיפוצים עשיתם פה
כמו כל חובב מסיבות גם אני נורא לבלות עד שהוצאתם לי את החשק והייתי אומר שבגללכם לא הלכתי לראות את אסטקל פרו' בפורום בשישי אז תודה צינית ענקית לצוות נול ודש אמיתי וחם לאלכס ולמוטי (בתקווה שאתם עדיין רואים איך האתר שלכם מתפקד ) ומוטי אם אתה יכול לעשות לי טובה אישית אחי תפיח חיים באתר הזה גוד גאדדדדדדדד שלכם blak roze
(30/11/2004 תתחדשו)

10. לבלק רוז- תדע שנעלבתי אישית...
אם פעם חשבתי שאתה טועה היום אני עוד יותר חושב- באמת שאין לך מושג על מה אתה מדבר....
(02/12/2004 אודי)

11. אודי ממה יש לך להעלב?
אם אתה חושב שהיה פה משהו אישי נגדך אתה טועה ובגדול ליכלכתה אותה ואפילו בענק אתה יודע שאני לא ילכלך עלייך התגובה הזאת שלי הייתה מופנת כלפי שני אנשים במערכת ואין לך מה להעלב ואישית !!!!! אני נעלבתי שאתה חושב שזה היה מכוון אלייך אתה יודע כמה כבוד אני רוכש לך לאבי ולדודי
(03/12/2004 יפתח )

12. אני נעלב כי...
כשאתה מעעביר ביקורת על תוכן האתר- היחידים שמקבלים את הביקורת הזו היא מי שמביאים את החומר- הצלמים והכתבים ומי שמרכז אותם (אלו שאמרת שאתה רוכש להם כבוד) ולכן כשאתה "יורד" על האתר אתה יורד רק עליי ועל הצוות- לא על אף אחד אחר! אנחנו מתאמצים כדי להביא חומר חדש ומעניין שאף פעם עוד לא היה באתר לפני, גלריות איכותיות (והן איכותיות!) ועושים הכל כדי להאריך את זמן המשתמש באתר- שלא רק יחפש תתמונה שצילמו אותו ויברח (כמו בכמה אתרים אחרים)
אני חושב שאנחנו עושים עבודה די בסדר לא?
(05/12/2004 אודי)

13. תגובה לשי.
ROFL,שי
שקוף שאתה עילג שלא מבין כלום במוסיקה אלקטרונית
אז בוא אני יעשה לך הסבר קצר.
מוסיקה אלקרטונית זה טראנס.בתוכה יש זרמים כגון-גואה/פסיי-האוס/טרייבל/הארד-הארד סטייל וכ'ו.
ושתדע לך שהאוס הכי קל להכין.גואה לעומת זאת הכי קשה.שכבות על שכבות של מלודיות המתנגנות בהרמוניה.קשה להגיע לזה.אסטרל מגיעים לזה.
ביייייי
(10/09/2005 REN)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?