סיקור הופעות
   
 
אדיר מילר (צילום: אודי אבן-חיים)
 
 
 

אדיר מילר במופע סטנדאפ - היכל התרבות באר שבע

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
הסטנדאפיסט וכוכב ערב אדיר בטלויזיה אדיר מילר הגיע לבאר שבע,לאחר תקופת צינון ארוכה מסטנדאפ להעביר שעתיים ממה שהוא יודע לעשות הכי טוב – צחוקים!
למי שלא ידע, אדיר מילר לפני הפרסום הרחב שלו זכה בעקבות תוכניתו, היה סטאנדאפיסט מתחיל, עוד אחד מביתו של יואב גרוס האגדי שגדל על כוכבים כמו עידן אלתרמן ואבי גרייניק (צחי ומאיר מכוכבי השכונה).

הסטטוס העכשוי שלו ממקם אותו כאחד מהאמנים האהובים ביותר, עם שלל דמויות וחיקויים שנכנסו עמוק להווי הישראלי (רועי לוי, אביעד קיסוס, מיכל זוארץ-פה פה פה פה....), ובגלל סיבה זו הגעתי אני אל ההופעה עם ציפיות רבות, לא רק עקב היותו מצחיק בטלויזיה אלא גם בגלל הפוטנציאל הענק שטמון בו.

בכמה הודעות בעיתון ובאינטרנט נכתב שהמופע מתחיל ב22:00 ולהפתעתי כשהגעתי למקום (לילה גשום וסוער) נאמר לי שההופעה מתחילה ב22:30 , וכמו שקורה המון במקרים האלו גם ב22:30 אדיר לא עלה זה היה יותר משהו כמו 20 דקות אחר כך.
לאחר ההמתנה הארוכה הגיע הרגע ומילר עלה לבמה לקול תשואת המאות שהגיעו.
כבר על ההתחלה אדיר הבהיר שהוא אוהב את העיר באר שבע ואת הקהל פה, ודאג לציין שבמהלך הערב גם הקהל ישותף.

מייד בפתיחה ניתן היה לראות שמילר הוא סטנדאפיסט קצת אחר, לא תזזיתי, לא צועק ומאיים, יותר נינוח וקולח, ידידותי מאוד לקהל וער למתרחש.
ככל שההופעה התקדמה ניתנה לי החותמת הסופית לכך שמילר הוא פשוט אדם מוכשר כותב ומבצע טוב, לא שולף בדיחות מהשרוול, כמעט ולא מאלתר למרות שכשניתנה לו ההזדמנות לאלתר, מיצה אותה עד תום והוכיח שגם בצד הזה הוא שולט.

מה לא היה שם? הכל.... כל מה שקורה בחיי היומיום, נהיגה בכבישים, סופרים, חיות מחמד, שירי ילדים, וכמובן זוגיות, מדהים היה לשמוע את לחשושי הקהל "כמה שזה נכון", "את תמיד עושה את זה", נראה שלא היה אדם באולם שלפחות נושא אחד לא דיבר ישירות אליו, השיא הגיע כאשר זוג אחד הדגים ממש "בלייב" את כל נושא המריבות וכמובן שאדיר קפץ על המציאה נשך והפיל את כולם מצחוק וכל זה בצורה החמה והעדינה ביותר.

למרות הכל שני דברים הפריעו לי, האחד הוא המחיר הגבוה יחסית לכרטיס(75 לחייל/סטודנט ו90 לכל השאר) האיחור במופע והסאונד שקצת הקשה לשמוע את המופע בצורה טובה, הדבר השני הוא שיצאתי טיפה מאוכזב, ושלא תבינו לא נכון היה טוב, לפעמים אפילו טוב מאוד אבל עדיין מאמן בקליבר של אדיר מילר ציפיתי ליותר, אולי זה רק אני או אולי העובדה שהפרזתי יתר על המידה בהערכותי.
לסיום, אדיר מילר הוכיח שמקומו "בליגה של הגדולים" הוא חד, מעניין, כשרוני והכי חשוב מצחיק, אני ממליץ לכולם ללכת אל המופע אבל ללכת עם ראש פתוח,לשכוח מהמניירות של אדיר מילר ככוכב פריים טיים ואני מבטיח שתהיה לכם הנאה רצופה.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. אכן היה כך!
הוא נתן הופעה לפנים שנוגעת ליומיום..
הבחור כשרוני!
(31/12/2004 אביטוב)

2. מיייי 90 שקל יקר כולה אדיר מילרר
(31/12/2004 אוהד)

3. הופעה
אתה סתם רקיק
(31/12/2004 אסור שירן )

4. היתה הופעה מעולה!!!
הופעה פיגוזית, כן ירבו. המחיר לא נורא זה אותו מחיר בכל הארץ אז למה רק בב"ש בוכים כל הזמן????
עד שסופסוף מגיעות לכאן הופעות אז גם מתלוננים?!
תזרמו חבר'ה ותגידו תודה .
הופעה הבאה של שלישיית פרוזק (תותחים) ב 21/01
בקונסבטוריון.
(01/01/2005 הדוור)

5. היה חזק!!!!!!!!!!!
היה ענק לא הפסקתי לצחוק אחת ההופעות השוות.
(02/01/2005 תומש )

6. תגובה
אדיר הייתהפש!ט מעולה כפרה אני על**ך :)
לבעי!ת כנס! על** לאיסי 244011060
:-*מואההההה
אוה2ת א!תכם 0פ*ר!ש אלמל+ח
(07/01/2005 ספיר אלמליח)

7. לבלות
(13/01/2005 ליאנוש )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?