סיקור הופעות
   
 
 
 
 

רמי ורד מארח את שגיב פרידמן היכל התרבות באר-שבע.

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
רמי ורד, אחד מותיקי סצנת הסטנד-אפ בארץ והידוע יותר בכינויו נעים, הגיע בליל הסילבסטר להופיע כאן בבירת הנגב, בהופעה הוא אירח סטנדאפיסט לא מוכר יחסית שגיב פרידמן שאת פריצתו לתודעה עשה במופע הצדקה יום טוב 2.

הקהל שהגיע להיכל התרבות היה מלא ברובו בזוגות שהעדיפו את הבילוי "השקט" של הופעה מאשר המסיבות הגרנדיוזיות שהתקיימו באותו ערב, להפתעתי הרוב בקהל היו אנשים משכבת גיל בוגרת יחסית ואולם ההיכל היה תפוס בחצי מתכולתו.

בשעה 22:10 עלה ורד לבמה ומיד הכריז על אחד היושבים כ"אורח הכבוד" שכל המופע יעזור כביכול לורד בשאלות שעולות, מיד בפתיחה הפגין ורד אקטואליות ודיבר על אסון הצונאמי שהתרחש לא מזמן, האמת- מצחיק זה לא היה. לאחר מכן החל ורד לענות על שאלות הרות גורל מחיינו ולהציג את העובדות ה"חשובות" באמת, חלק זה במופע לא היה המוצלח ביותר וגירד כמה גיחוחים מהקהל.

לאחר חצי שעה הזמין ורד את אורחו שגיב פרידמן ומיד כשעלה ניתן היה להבחין שפרידמן לא נעים להגיד "חנון", אולי זה מה שעושה אותו למצחיק.

לשגיב פרידמן יש סגנון מאוד מוזר, הוא עומד מול קהל ובאדישות (נוסח ליאור שליין) זורק בזה אחר זה פאנצ'ים לאוויר בדיחות קרש וגם כמה רגעים קומיים טובים מאוד, סגנונו של פרידמן גם בוטה מאוד והוא לא נרתע מלצחוק ואפילו להעליב את יושבי האולם, לטעמי עם קצת שפשוף וזווית אחרת הוא יכול לצמוח למימדים גדולים יותר.

אחרי כ-15 דקות של פרידמן על הבמה חזר ורד ואז כנראה החליט לשדרג את מופעו ובחר בדברים שתמיד מצחיקים ואת כולם- מצבים מחיי היומיום. גברים, נשים, תלמידים, בעלי חיים, ועוד נשלפו בזה אחר זה וסוף סוף היה אפשר לשמוע צחוק מתגלגל היאה למופע סטנד אפ טוב.

ורד עלה על הגל והקדיש זמן די ארוך לדון בזוגיות בין גברים לנשים, אני, בתור אחד שהיה עם בת זוגתו מודה שהכל דיבר אליי בצורה זו או אחרת, ורד נתן זוית אחרת(ומאוד מצחיקה) לכל הריבים הקטנים בין בני זוג והביא את נקודת מבטו על זוגות צעירים וותיקים והוכיח את המרחק בין מה שאנחנו אומרים לבין מה שאנחנו מתכוונים באמת.

לקראת הסוף נתן קטע מהקלאסיקה של הצמד עזרא ונעים ותיזמן את סיום המופע לשעה 12:00 ולפתיחת השנה החדשה.

למרות התחלה חלשה יחסית למופע הצליח ורד לספק את הסחורה והוכיח לכולם שגם מופע סטנד אפ יכול להיות בילוי מצוין לליל הסילבסטר. ולכן ההמלצה שלי אליכם היא ללכת אל המופע ובמיוחד אם יש לכם בני/בנות זוג וליהנות מערב סטנד-אפ לא רע בכלל.
 
 
 
   
   
 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?