סיקור הופעות
   
 
עדי אשכנזי, פצצת אנרגיה
 
 
 

עדי אשכנזי במופע סטנדאפ, היכל התרבות באר-שבע

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
וואו! זה בערך מה שהרגשתי בשניות הראשונות לאחר שיצאתי ממופע הסטנד-אפ של עדי אשכנזי, איזו חמודה, כמה אנרגיה, איזו מהירות ואיזו שנינות.
ללא ספק פצצת אנרגיה

רקע קצר - עדי אשכנזי נכנסה לתודעת הציבור בעיקר בזכות פינתה בתוכניתו של יאיר לפיד שבה נשלחה למשימות שונות ומשונות וחזרה עם מטען גדול של בדיחות עליהם, אבל למי שלא ידע אשכנזי עושה סטנד אפ כבר מגיל 17 בכל מיני ערבי חובבים והצגות ילדים זניחות ומאז הצלחת הפינה אצל לפיד קיבלה הקריירה שלה זינוק מטאורי וכיום נחשבת אשכנזי לכישרון גדול ופוטנציאל ממומש.

ההופעה - כבר בכניסה לאולם הופתעתי לראות את היכל התרבות מלא בצופים מכל שכבות הגיל, מצעירים וחיילים ועד זוגות נשואים ומבוגרים בשנות החמישים. לאחר 10 דקות של המתנה התחילה ההופעה ומווילון אדום על הבמה הגיחה לה הגברת אשכנזי, גברת? נראית יותר כמו יודב"ניקית קטנה שנקלעה בטעות למקום.

בתחילה עשתה אשכנזי הכרות קטנה והציגה את מידותיה ומיד עברה לדבר האמיתי, מערכונים לא היו שם גם לא אילתורים ובדיחות על קהל, מה שכן היה זה טקסט מוכן מראש ועשוי היטב ובעיקר שואו גדול מאותה הקטנה שהפך אפילו פאנצ'ים בינוניים למצחיקים מאוד.

נשים וגברים, זה בעיקר היה הנושא המרכזי, ההבדלים בין המינים, שאלות על חיי מין ובכלל המון דיבורים על סקס וכל מה שמשתמע מכך.

מצחיק היה לשמוע את דעותיה של אשכנזי על "הכוסיות" ועל צורות הלבוש של הנשים החל מהגזרה הנמוכה במכנסיים ועד לשתלי סיליקון שהוצגו לראייה.

ככל שהתקדם המופע ואשכנזי המשיכה לקפץ ולרוץ ובעיקר לדבר הרבה ומהר התחלתי להבין שבעצם אני צופה בציפי שביט מודל 2005, אותם בדיחות על אותם נושאים - חזה גדול, דוגמניות, גובה, סקס, ואותה אנרגיה מטורפת שלא מפסיקה לרגע.

לסיום, אני ממליץ לכולם לבדוק את תאריך ההופעה הבאה ולרוץ ולראות, נורא מצחיק ומהנה ולמרות המחיר שעדיין נותר יקר שווה ללכת ולראות שיש גם סטנד אפ נשי והוא לא פחות טוב מהגברי.

ומילה קטנה לסיום לאט לאט מתחילה להיות סצנת סטנד-אפ אמיתית בבאר-שבע.
כל הכבוד יוזמה מבורכת ומהנה.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. היא גדולה!!
חברים ההופעה שלה ענקית!
אם אתם אוהבים לצחוק אז אל תפספסו בשום אופן! היא תותחית!!
(02/02/2005 רון)

2. אכן היתה הופעה פיצוצית!!!!
אבל...מר ליאור לרנר היקר אתה כותב: "...ומילה קטנה לסיום לאט לאט מתחילה להיות סצנת סטנד-אפ אמיתית בבאר-שבע.
כל הכבוד יוזמה מבורכת ומהנה." אוקיי זה מצוין, אבל בכל זאת אתה גם מוסיף :"...ולמרות המחיר שעדיין נותר יקר..."
זה לא הולך ביחד, בשביל שהסצנה הזאת תמשיך המחירים חייבים להיות שווים לכל הארץ-שתבין!!! ואלו המחירים בכל הארץ.

וחוץ מזה יש הופעה נוספת שלה ב 18/03 בהיכל התרבות בב"ש-למי שפיספס.

ודרך אגב ביום שישי-04/02 יש את "מה קשור?" בהיכל התרבות וב 05/02 מופיע נדב אבוקסיס בקונסבטוריון.-חווובההה.
(02/02/2005 הדוור)

3. לדוור
אז קודם כל נכון שהמחירים שווים בכל הארץ אבל זה לא אומר שזה זול! אני עדיין חושב ש90 שקל זה יקר
למרות זאת אני חושב שעדיין מגיעה מילה טובה כי סוף סוף יש עוד אלטרנטיבה לבילוי בסופי השבוע זה לא נוגד את המחיר אלה למרות המחיר עדיין מגיע כל הכבוד. וההופעה של מה קשור לטעמי היא המצחיקה ביותר היום אני ממליץ בחום מצחיק בטירוף
(02/02/2005 ליאור)

4. אין עליה
איזה באסה שפיספסתי את זה!
היא באמת תותחיתתתתתתת!!
(05/04/2005 סיון)

5. ??
למישהו יש מספר? איפה אפשר להזמין כרטיסים תודה מראש?
(10/05/2010 אנה)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?