ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

עכשיו בקולנוע - פגוש את הפוקרס

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
בעיצומו של גל הסרטים בכיכובו של בן סטילר מגיע אלינו עכשיו הסרט החדש פגוש את הפוקרס.

"פגוש את הפוקרס" הוא סרט המשך לסרט "פגוש את ההורים" שהצליח יפה מאוד בקופות וגרף סכומים הרבה מעבר למצופה.

תקציר הסרט הראשון - פגוש את ההורים מספר על זוג מאוהבים גרג פוקר (בן סטילר) אח מוסמך ואהובת ליבו מורה לכיתה ב' שכל רצונם היה להתחתן, אבל הבעיה הגדולה היתה אביה של הכלה המיועדת, ג'ק ברנס סוכן סי אי איי לשעבר שמתייחס אל ביתו כמו שסוכן סי אי איי מתייחס לביטחון מדינתו, וכך במשך כל הסרט מתועד הביקור הראשון של גרג בביתו של ג'ק על שלל הטעויות והשטויות שמתרחשות בביתם, החל מפיצוץ כד האפר של הסבתא ועד להצפת החתונה של הבת האחרת.

ב"פגוש את הפוקרס" הורי הכלה נוסעים לפגוש את הורי החתן בכיכובם של דסטין הופמן וברברה סטרייסנד. מה שהם לא יודעים זה שהופמן הוא עורך דין לשעבר והיפי שעדיין חי כמו בשנות השבעים וסטרייסנד היא סקסולוגית מצליחה שאוהבת לדבר על סקס והרבה.

כמו בכל סרטיו של בן סטילר ובדיוק כמו בסרט הראשון יש קומדיה של טעויות, אלא שהפעם זה נראה פחות שטותי, יותר שנון והכי חשוב - מאוד מצחיק, מדהים היה לראות את הופעתו של הופמן ובמיוחד את הופעתה של סטרייסנד כסקסולוגית וכדמות קומית מצחיקה מאוד.

בנוסף על שלל הדמויות שנוספו יש גם הופעות של כלבם של הפוקרס ונכדם של הברנס כשהאחרון משחק תפקיד עיקרי בקומדיית הטעויות ומוסיף המון כיף והנאה, בנוסף ישנה הופעת אורח מפתיעה של אוון ווילסון ועוד כמה הפתעות קטנות מעברו של גרג.

לסיכום, פגוש את הפוקרס הוא סרט קומדיה מצויין עשוי טוב עם המון רגעים מצחיקים ופאנצ'ים מתוזמנים, סרט שהצליח יפה מאוד בקופות בארה"ב ואני מתאר לעצמי שגם פה הוא יילך טוב.

אז אם אתם אוהבים לצחוק ולא כל כך משנה אם ראיתם את הסרט הראשון או לא פנו שעתיים מזמנכם ולכו לראות את הסרט, הנאה וצחוק מובטחים - מומלץ!

קישורים:
סרטון פרסומת לסרט:
http://www.apple.com/trailers/universal/meet_the_fockers
האתר הרשמי:
http://www.meetthefockers.com
 
 
 
   
תגובות  
   
1. תודה! כבר פעם שלישית
רק רציתי להגיד תודה
הביקורת שלך מעולה וזאת זאת תהיה הפעם השלישית שאני הולכת לראות סרט בגלל המלצה שלך
(08/02/2005 אילנה)

2. רוצו לראות
אנשים אתם תמותתו מצחוק הסרט השני עוד יותר טוב מהראשון וזה נדיר
(08/02/2005 ערן בן חיים)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?