מבלים
   
 
 
נרקומנים של האופנה
 
 

נרקומנים של האופנה

 
מאת: Mr. Right -  
 
"אופנה" - קחו את המילה הפשוטה הזאת לרגע לצד.. (לא אל תחשבו ישר על בגדים..)

כיום ה"אופנה" הינה דבר שהחברה מכתיבה לנו, ע"י חשיפה מסוימת, כמו פרסומות וסלבס, "אצלנו" האנשים הקטנים זה בא לידי ביטוי בכך שאנו צופים בטלוויזיה, גולשים באינטרנט, מאזינים לרדיו ואפילו במקומות הבילוי שלנו יש חשיפה גדולה לכל מיני סוגי ה"אופנה" שקיימים..
לא רק ביגוד.. אלא גם תסרוקות בשיער, סגנון דיבור והמון דברים שעולים מן המושג.


יש את המשפיעים, שאלו יכול להיות אנשים בעלי השפעה גדולה על אנשים אחרים.. בבאר שבע אני לא חושב שצריך אפילו לרמוז לכם מי הם האנשים הללו- דמויות דיי נערצות (וכנראה שלא בצדק) בעירנו הקטנה (וגם קצת מסכנה) שבה, לרוב, לקהל הבליינים יוצא להיחשף ולהיות מושפע אפילו בעל כורחו לפעמים...ממנו.. (נו תודו!!!)

יצא לכם לחשוב אולי מאיפה האנשים המשפיעים מושפעים? (הרי זה לא שהם כאלו יצירתיים.. לא הגיוני פשוט.. מישהו מכתיב להם!)
אני חושב ודיי בטוח שאם האופנה הייתה תלויה בהם היא לא הייתה מגיעה לשום מקום.. הרי מישהו יוצר גם אותם.. הם גם מושפעים ממשהו.. בתסרוקות, בלבוש, בדרך חיים..
אבל זה הסוד שלהם בגלל זה הם הופכים להיות מי שהם..

אין לשכוח שאופנה זה דבר שבא והולך.. וחוזר.. ושוב הולך.! זה גורם לי בעצם לחשוב על עצמי משהו..
אם אני מחליף כל הזמן את הבגדים.. את התסרוקות.. סגנון הדיבור... מקומות הבילוי.. אז מה זה בעצם אומר על עצמי? שאני לא החלטי? אדם לא מבוסס שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו? יכול מאוד להיות..

אני זוכר למשל את הפעם הראשונה שראיתי את הבגדים של מאמז.. נגעלתי.. פשוט מאוד! הם היו נראים לי זוועה..
צבעוניים מדיי לא התחברתי אליהם.. היום תפתחו את הארון שלי תראו שכולו בגדי מעצבים! למה נהפכתי?
לאיזה רמה של מושפעות הגעתי?

העניין הוא שקשה מאוד לצאת מהמעגל הזה כי ברגע שאתה נחשף למשהו בעקביות קשה לך מאוד לעזוב אותו.
עובדה זו הפכה להיות מן דרך חיים.. לקנות כל בגד חדש שיוצא! אבל הכי חשוב שיהיה רק לך אותו!
לעשות את אותו צבע ייחודי בשיער! שכולם יקנאו..
למה?? אני לא בן אדם רע.. למה לי לגרום לאנשים אחרים לקנא?

השבוע יצא לי לקחת איתי חבר קרוב, שבחיים שלו לא נחשף לאנשים הללו, והוא בחיים לא בילה במועדון..
הוא הבין שהגיע הזמן שהוא יתחיל לצאת ולהכיר בנות וכל זה..
אז הוא יצא פעם אחת איתי.. והפעם הזו הספיקה לו בכדי להבין את החברה, הוא שאל אותי אוקיי.. איפה אני מסתפר?
איפה אני קונה בגדים? איזה נעליים אני צריך? בקיצור מה אני צריך לעשות כדי שיסתכלו עליי!
מעורר רחמים.. הוא מבין את זה, אבל הוא חייב לעשות את זה כדי להשתלב בחברה.

זה פשוט מגעיל שבן אדם לא יכול להיות מה שמטבעו.. אבל האם קיים המושג טבע הדברים? הרי כולנו נהפכים להיות מי שאנחנו בעקבות החשיפה שלנו לגורמים שונים שמשפיעים עלינו בכל דרך חיינו..
זאת אומרת שבהתחלה כשהיינו קטנים ולא היינו חושבים אם לבחור איזה בגד..
אז ההורים שלנו היו בוחרים לנו.. עם הזמן פיתחנו טעם לבגדים.. טעם ראשוני אולי מושפע מהדרך שבה הלבישו אותנו הורינו..
אחר כך נחשפנו לפרסומת הזו.. ולדוגמנית הזו שכל כך מוצאת חן בעינינו.. והיא לובשת מותג מסויים.. שהפך להיות טרנד גדול..
אז אנו מרגישים צורך שגם אנחנו צריכים ללבוש אותו..
בהתחלה אולי לא חיבבנו את אותו הבגד.. אם עם הזמן הסתגלנו אליו וכיום זה הדבר היחידי שאנו מוכנים ללבוש!

העניין לא עוצר רק בלבוש והופעה - הרגלי הצריכה האלו פשוט תוקפים אותנו מכל הכיוונים! ממרכך הכביסה שאמא קונה ועד למוזיקה שאנו שומעים!
תחשבו על זה - ממה כל התקשורת בנויה ומתקיימת? אם אתם מנותקים מהעולם ולא עניתם על זה לבד אז תרשו לי לענות: "פ ר ס ו מ ו ת" ! ! !
אותן פרסומות הן שמכתיבות לנו בין אם נרצה או לא את הרגלי הצריכה היומיומית (והאופנתית אלא מה?) בין אם זה מתחיל בכלבלבים חמודים שמשחקים להם בנייר טואלט ועד דוגמנית עם כל החזה בחוץ שמפרסמת מזרן נוח (יש לה נסיון- נו אתם יודעים...).
הדבר לא נעצר כאן ואם אמשיך לתת דוגמאות באמת שהכתבה הזו פשוט לא תגמר...

רק תרשו לי לסיים בלינק קטן שסוקר ומקיף את כל העניין בתעשיית המוזיקה אותו כתב לא אחר מאשר זמר מפורסם: נמרוד לב ("זה כל הקסם")- אם מצאתם כתבה זו מעניינת אני בטוח שבלינק הבא תמצאו עניין גדול...
http://tinyurl.com/69994

ובאשר לאופנה המכתיבה לנו את החיים: האם כל זה בסדר? תשאלו את עצמכם... תסתכלו על עצמכם במראה! האם אתם בסדר? כי אני יודע שאני בהחלט לא!

מחכה לתגובות...
Mr. Right
 
 
 
   
תגובות  
   
1. בואנה!!
וואי אחי יצא לי לחשוב על זה ואתה צודק!!!!!
אתה לא יודע איזה סרטים אני אוכל מהכתבה הזאת!!!
(16/02/2005 המושפע בעל כורחו)

2. לא נרקומנים של אופנה
נרקומנים של פרסום זה יותר מדוייק
(16/02/2005 אלי)

3. המממ..
חיכית לתגובה והכתבה שלך באמת דורשת תגובה אז אני אגיב.. סורי אם יצא קצת ארוך..
אני ממש מסכימה עם מה שאתה אומר- היום כולם נהיו מושפעים.. אבל זה דבר שחייב להבין שטבעי לקרות.. זאת אומרת, תמיד המושפעות תהיה קיימת, תמיד יהיו את האלה שילכו אחרי העדר ואלו שיעשו בדיוק ההפך..
ידיד שלי למשל, לפני שנה בערך, החליט שהוא ~רוצה~ להיות סטייליסט, אז הוא התחיל ללבוש טי.אנ.טי, והתחיל לשמוע כנסיית השכל, פתאום נהיה סוגד לאורית טיטי שחף, סיגל לעצמו סגנון דיבור יעני-סטייליסט והליכה כזאת- כי זה באופנה.. בדיוק היום, דיברנו על זה, כי צחקתי עליו שהוא כל הזמן משנה את עצמו לפי מה שבאופנה ושהוא מושפע והוא אמר לי "תקשיבי! אני יהיה מה שבא לי! ואם את טוענת שאני ערס, אז אני לא מבין איך אני יכול להיות ערס כשאני שומע מוזיקת רוק ולובש טיאנטי! כל הבגדים שלי משם!"- בעצם, היום- מי שאתה זה לא ההתנהגות שלך, זה לא המנטליות שלך- זה מה שאתה לובש ומה שאתה שומע.. עצוב.
דוגמא קלאסית היא נושא המוזיקה- פתאום היום נהיה הכי אין לשמוע היהודים, ועברי לידר, ברי סחרוף ומאיר בנאי ודומיהם.. זה כ"כ מרגיז וכ"כ מעצבן, שאני למשל, הולכת להופעה של כנסיית השכל\היהודים או כל אמן אחר שהספקתי לראות גם מחוץ לעיר (עוד מתחילת כל הקטע של האופנתיות שיש בלשמוע רוק ישראלי), רואה איתי יחד עדר של פקאצות, שמימיהם לא ראו דיסק מקורי של אותו אמן שהם רצות וצווחות את המילים של השירים שלו, שמימיהם לא ניסו באמת להבין מה עומד מאחורי השירים שלו, אלא ישבו מול שירונט, הדפיסו את כל המילים, צרבו את הדיסק איך לא, ולמדו את כל המילים בע"פ.. ויש המון כאלו.. ובעניין המוזיקה זה הכי הכי מעצבן, כי יש כ"כ המון המון אמנים מוכשרים שמעולם לא קיבלו את הבמה שמגיעה להם, אם זה בגלגל"צ, שלצערנו, מכתיב היום את רמת המוזיקה בישראל , אם זה בערוץ המוזיקה, שעם כמה שהוא עשה נפלאות למוזיקה הישראלית- הוא נהפך להיות מין מתכונת כזו של גלגל"צ בגירסה הטלוויזיונית..

בכולופן, מה שאני מנסה להגיד, שהמושפעות הזאת נורא מעצבנת, אבל חבל ללכת ולהכליל עיר שלמה במושפעות שלה.. יש המון אנשים שלא בדיוק רואים אותם, שלא הולכים אחרי העדר, ונשארים'עצמם', ולא מוכנים להשתנות בשביל אף אחד..(16/02/2005 שיר יצחק =))

4. אז ככה...
אני מסכים עם כל מילה של שיר אבל גם מסכים עם ההכללה כי זה פשוט עצוב שהיום באמת הכל עניין של תדמית- הכל נהיה פלסטי, רוב האנשים כרגע מושפעים מהסביבה ומאמצים לעצמם זהות שהיא לא הם...
הקטע עצוב..
המסר שלי הוא- היו מי שאתם! שמרו גם על קצת מקוריות כי אחרת מה אתם שווים?
(16/02/2005 אודי)

5. תהיו אתם זה הכי טוב
כתבה מעולה ופוגעת בעצב הכי כואב השפעת הבאר שבעית.
עד לא מזמן התגאיתי בבאר שבע כעיר הכי מיוחדת במדינה האלטרנטיבה האמיתית לתל אביב פה לא היתה את הפוזה התל אביב הייחצון שלהם פה הכל היה אמיתי כל אחד היה מי שהוא באמת לבש שמע והתנהג איך שהוא אהב כי זה מה שהוא ,לאחרונה המון אנשים משתנים ונכנסים למין מיינסטרים שכל שך לא נכון כי מה שהכי יפה זה לא שכולם יישמעו אותו הדבר יילבשו אותו הדבר מאותו ה"מעצב" או ייתנהגו אותו הדבר הכי יפה זה שלכל אחד יש אישיות שונה ובשילוב של כולם זה יוצר המון קהילות שמדברות לעצמם.
עצה קטנה לכולם תקראו טוב טוב את הכתבה ותבינו שאתם זה הכי טוב שיש!
(17/02/2005 ליאור)

6. יוווואווו...
דייי זה כזה נכון..
אני מסכימה עם כל מילה ומילה שרשמת פה..
פשששש...עכשיו גרמת לי לחשוב על כל זה ממבט שונה לגמרי!!
הכי נכון בעולם כל מה שנאמר פה..!!!!!!!
(17/02/2005 שרון)

7. פירמה
בהקשר לתגובה זו אני מסכים איתך שמה שנכתב בכתבה זו אכן משקף את היסחפות הנוער הישראלי זה התחיל במרכז הארץ ועכשיו זה בדרום תראה אני למשל אפילו שאני לא מגדיר אותי כך אלה מגדירים אותי [ סטייליסט ] אני עוד בעבר הייתי לובש בגדי מעצבים עוד לפניי שכולם ידעו מה זה פדלפון אך ורק כי אני אוהב את זה אבל אני אומר לכל אלה שלא אוהבים את זה וזה לא הסגנון שלהם אז פשוט לא לעשות זאת ולדעתי אדם לא נמדד על פי מה שהוא לובש היוןם זה נקרה ערס . ערס אני קורה רק למי שהוא אלים ולפי התנהגותו ודרך חייו גם לא לפי המוזיקה שהו שומע . החברה הישראלית יצרה שסעים[ הפרדות ] בתוכה שכיום זה מתפרס ל 3 סוגים סטייליסט ערס ופריק אני חושב שזה אבסורד וחסר משמעות להגדיר כך את אנשים אלו צריך לכבד כל אדם בגלל מה שהוא ולא לנסות לשנות אותו
(18/02/2005 אביתר רייבי)

8. תכלס מה רע בזה?
מאז ומעולם אנשים מושפעים מפרסומות וזה ידוע מאז ומעולם אנחנו חשופים לזה בכל מקום וגם באינטרנט אנחנו גם חשופים ל "סלבס" ומושפעים
אז מה? אם מוצא חן בעינינו אנחנו נקנה. זה לא שאנחנו קונים רק בגלל הסלב או הפירסומת..
(18/02/2005 רון)

9. לרון
אפשר לקנות בגלל שאוהבים אבל השאלה היא למה אוהבים? אני מבטיח לך שהרבה פעמים קנית דברים רק בגלל פרסומת ולא בגלל שממש נדלקת על זה או היית צריך- אלא משך אותך הקטע של מה שהיה בפרסומת ופתאום החלטת שזה בשבילך ואתה אוהב את זה... שטיפת מח.....
(18/02/2005 אודי)

10. שטויות
כל הדברים האלה הופכים את החיים ליותר מעניינים אם היינו צריכים לראות אנשים שהם "הם עצמם" היינו חיים בעולם מאוד משעמם
חוץ מזה פרסומות זה דבר מצויין אחרת היינו צריכים לשלם יותר על כל דבר
(18/02/2005 בילבולון)

11. אוי.. בולשיט רצח..


אם היינו צריכים לראות אנשים שהם "הם עצמם" היינו חיים בעולם הכי לא משעמם..

היה פה גיוון, כל אחד היה מביא לחברה שלו את מה שהוא באמת ומשפיע על האנשים שסובבים אותו בצורה בצורה ממש מעטה, הכל היה נראה כאן הרבה, תאמין לי, הרבה יותר טוב!!
דווקא הדברים האלה הם שהופכים את החיים בסביבה שלנו למשעממים, כולם נהיים אותו הדבר, מנסים לחקות אושייה מסוימת (עם דגש על מנסים, כן?), מדברים כמוה, הולכים כמוה, מתלבשים כמוה- בקיצור מתנהגים כמוה.. וזה מכוער, וזה זוועה, וזה יותר מושפעות ממושפעות של ילדים בכיתה ז'.. אז תעשה לי טובה, אל תזבל בשטויות, תחשוב לפני מה שאתה אומר..
וכל עניין הפרסומות לידיעתך, הופך את הקניות שלנו לדבר יותר יקר- אתה ואני וכולנו משלמים על הפרסומות האלו.. מאיפה אתה חושב מגיע הכסף לחברות שמפרסמות?
(18/02/2005 שיר יצחק =))

12. אופנה!!
פשוט נכון ! ב100 %
כל ערס שמתלבש מאמז', דויד ששון , מרסל וכו'.. עושה פן.. קצת פסים והנה הוא חדש ו...
חושב שהוא סטייליסט.. כן.. זה בגלל להיכנס לפורום.!
חבל מאוד..
אני איתך !!
(19/02/2005 אמת !)

13. אנשים....
אתם פשוט לא מבינים... אלה הדברים שגורמים לנו להתקדם... אלה הדברים שגורמים לנו להמשיך..להשתנות.. לא להשאר "עצמנו" כל הזמן... המושפעות הזאת היא לדעתי דבר ממש טוב... פשוט המשכיות... עשיתם מזה אבסורד.. אך זה לא... פרסומות.. דבר שאמור לעניין.. שאמור למשוך אנשים ..בשביל זה הן נועדו... להשפיע על החברה.. לשנות אותה.. לא חושב שיש בזה כל רע... הכתבה אכן צודקת.. אך לדעתי אנשים מבינים את זה פה שהכל לרעה.. וזה ממש לא ככה....הקטע של ערס סטייליסט פריק... באמת אבסורד... הקטע האמיתי הוא הבן אדם עצמו.. ההתנהגות שלו המנטליות שלו.. לא שום דבר אחר... קחו את זה לצומת ליבכם... כל עוד ה"מושפעות" תשאר... ההתקדמות לא תפסיק.. וזה מה שחשוב.. שינויים, דברים חדשים, גיוון... מה רע בזה?
לא חושב שיש בזה רע.. לדעתי כמובן...כן מה שכתבתי קצת ארוך.. אבל לדעתי דבר שצריך לקחת לצומת הלב...האשמתם פה אנשים כאילו הם עשו רע... הם לא.. לדעתי רק ניסו "לייחצן" את דרך חייהם... שנראית להם טובה.. מעניינת...מיוחדת...בתאכלס.. לא מכריחים אף אחד.. רק נותנים השראה.. וכל אחד יכול להשתמש בה כרצונו!!!!
בהצלחה לכולם!!!
אדר (דרך אגב אהבתי ששמת את השעיר שלי בתור תמונה לכתבה (-: תהנו זה הכי חשוב לא משנה באיזה דרך)
(20/02/2005 אדר)

14. צאו מזה!!! :)
(20/02/2005 רותים c)

15. המשך...
אז ככה... כולם פה רשמו שהכתבה הזאת צודקת ושצריך להיות אתם... ולא להיות מושפעים מהסביבה אני אישית לא לוקחת את ה"קבלה הזאת מאנשים.." כשמושפעות.. מהרגע הראשון שתינוק נולד הוא מקנה לעצמו ערכים ותנאיי חיים מההורים שלו שזה הבסיס הראשוני עבורו לחיות בצורה נורמלית ועם הזמן הוא מקנה לעצמו עוד ועוד גורמים לחיים שהוא צורך מהם ידע בסיסי.. הריי זה הקטע של תהליכי חיברות לא?! ( זה כמו שתקחו תינוק ושימו אותו בגו'נגל הוא יילמד מהחיות איך לחיות ולהתנהג.. גם זה מושפעות?!) אז אוליי חלק מכם יחשבו שאני באה לזיין לכם בשכל- אבל אני לא פשוט אל תתיחסו לשינוי בלבוש או הקניית צורת דיבור מסויימת כתהליך של מושפעות כי זה לא!! בן אדם צריך להיות מה שהוא אבל לרוב כדיי לשרוד וכדיי להיות בן אדם מעניין ולא ריקני פשוט ומשעמם הוא יכול למצוא לעצמו דברים מסויימים שמעניינים ומושכים אותו ולהכניס אותם לתוך החיים שלו, ואותם אנשים שכביכול הכתבה מדברת עליהם הם אלו שאישית עושים להרבה אנשים את החיים יותר מעניינים ואין בזה כלום רע! אל תראו את עצמכם כמושפעים- תראו את עצמכם כמגוונים!!
ותאמינו לי.. החיים שלכם יהיו יפים מתמיד :)
קחו את המחשבה שלכם לכיוון אחר, ויכול להיות שתרצו להיות בעצמכם אחד מאלו שמדובר עליהם בכתבה כ- "משפיעים"... מצטערת על הקדיחה.. :)
~beautiful~
(20/02/2005 רותים c)

16. עיר של מושפעים
אני מסכים עם הדברים של שיר יצחק לכן אני לא יחזור עליהם אז אני יסכם בקצרה
באר שבע זו עיר של מושפעים אנשים בלי סגנון שמבלים בבמספר מקומות מצומצמים קונים בגדים מכמה מקומות מסוימים ובגלל זה באר שבע נראתכמו שהיא נראת יש יוצאי מן הכלל זה ברור אך סך הכול רוב בני ה18 ומטה נראים אותו דבר
כול אחד ששם קצת ג'ל בפוני ולובש חולצה ציבעונית חושב שהוא "סטייליסט"
(24/02/2005 א.........)

17. תכלס נמאס מהאידיוטים האלה
נמאס כבר לראות את המושפעים שחושבים שהם משפיעים ושמישו שם עליהם קצוץ
סתם פלוצים שחושבים שהם נראים טוב
אז יש לי חדשות בשבילכם -- אתם לא!
(24/02/2005 סתם)

18. כתבה הכי נכונה בעולם
צודק רצח אתה יש עתיד להיות כתב ואיי אבל באמת אתה מזה צודק
(25/02/2005 סיון)

19. חבורה של מושפעים כולכם נראים אותו דבר זה עצוב
מאיפה שאני בא לכל אחד יש סטייל יחודי משלו בבגדים ובשיער והוא לא עושה מה שבאופנה אלא מה שיפה ומתאים לו.
(26/02/2005 הסטייליסט היחיד)

20. לא ניתן לשנות את זה...!!
אוקיי, אז ככה...קראתי את הכתבה,קראתי את התגובות... ולפי דעתי אין לשפוט אף אדם,כל אחד יחייה את חייו לפי הצרכים, הרצונות ודרך החיים שלו. אנשים תחשבו על זה רגע , אם לא הייתה ה"אופנה" אז על מה היה לכם בעצם לשבור את הראש?! כל החיים האלו הם אופנה אחת גדולה! כל דבר שאתם עושים נחשב כ"אופנה" ...הדיבור שלכם, הלבוש, ההתנהגות, המראה, הכל פשוט הכל!
אבל בעצם כל אדם מושפע אחד מהשני,או מאיזה "אליל" שהוא מעריץ..כל אחד משנה מידי פעם את איך שהוא נראה,או הדיבור שלו ..,לכל אחד מאיתנו יש את הקריז של להחליף פתאום את כל המלתחה שיש לך בארון,אבל אנשים זה כזה לא נכון שמי שמתלבש "מאמז" הוא סטייליסט,או מי ששם על עצמו "סמרטוטים" שחורים הוא פריק,או אלו שמתלבשים על "קרוקר" אלו הם הערסים!
הלוווו....אנשים?! שימו לב בעצם שכל אחד מאיתנו בעל אופי שונה לחלוטין, וגם אם תפאום תחליט שאתה רוצה להשתנות ולהיות כמו החבר ההוא שלך ולהתנהג כמוהו,אולי תנסה את זה לכמה ימים או אפילו שובעות..אבל בעצם אתה תמיד תישאר אתה,לכל אחד מאיתנו טמון אופי משלו,כל אחד הוא מיוחד בפני עצמו ולא חשוב מה הוא לובש או איך הוא מדבר, למרות שגם אם נאמר שלא, זה דבר שנורא משפיע עלינו ועל החברה ובמיוחד על איך שאתה תשתלב בחברה שבה אתה תרצה או לא תרצה להיות.
כיום אנו מסתכלים ושופטים כל דבר קטן..אולי זה באמת לא בסדר מצידנו אבל אין מה לעשות!אלו הם החיים, זהו הטבע!
טוב אנשים,זה כבר הפך להיות כמו איזה שיחה בין פסיכולוגים,עזבו אתכם מזה, אל תשברו על זה את הראש ,כל אחד יעשה מה שטוב לו..יתנהג וילבש מה ואיך שנוח לו! כל אחד מנתח את העניין הזה אחרת, זה לא דבר שניתן לפתרון.
לכן...אני אסכם זאת בכך שאומר לכם שתמשיכו להיות "מגוונים" כמו שחלקכם אמרתם פה..תמשיכו לעשות מה שטוב לכם ורק לכם,כי אם תעשו משהו בכדי לרצות מישהו אחר זה לא יספק אתכם!

בכל אופן,אחלה כתבה..אחלה תגובות...יישר כח :)
(21/04/2005 מורי!)

21. אתה לא מתאר לעצמך כמה שאני מסכימה איתך!
צ=ו=ד=ק
הינה,גמאני עוד אחת שנתונה תחת הפרסומות הללו..
ופשוט רוצה בעצם למה רוצה?!
ד ו ר ש ת לצאת מזה.
ולא יכולה :\
(21/04/2005 =זוהר=)

22. אהבתי מאוד את הכתבה והתגובות
אני חושבת שבאמת הכנסתם הרבה נושאים שעלו לי במוח כשקראתי..המון דברים שכל כך נכוניםםם.
יש לי רק דבר אחד להוסיף,מה שאני חושבת,
שכולנו מושפעים מהאופנה, פעם והיום!
באר שבע לא השתנתה..אלא הסטייל!!
אבל אנחנו צריכים לדעת באיזו מידה להיות -ותמיד לשמר את היחודיות שלנו!
(09/06/2005 סיון פרטוש)

23. חח
זה די נכון מה שכתבתם פה.
אבלללל
אני חולה על מאמז לי קופר קרוקר וכאלה..
ואני ממש אבל מ_מ_ש לא מושפעת!! אני אוהבת את הבגדים האלו, בגלל שהם נראים ממש ממש יפה לדעתי.. וכןןןן אני אוהבת בנים סטייליסטים! זה יפה לפי דעתי.. מי אמר שהם מושפעים??? אולי הם חושבים שזה יפה?? לא שאני אומרת שכולם לא מושפעים.. יענוווו יש כאלה שבאמת אוהבים את זההה ולצערנו כן, יש מושפעים.
יאללה בי=]
(22/06/2005 סטייליסטית)

24. ?????
חיים שלי אתה צודקקק רצחחחח אבל מצד שניי לאנשים כיף להיות ככה מושפעים מהאופנההה אז אני אומרת כל אחד והחיים שלוווו...
מה לא נכון?!?!
(28/07/2005 קרולינו'ש)

25. למה לא?
תשמעו לדעתי אין משו רע בלהיות סטייליסט וללכת לפי האופנה..אני אישית אוהבת סטייליסטים...
וגם אין רע בלהיות ערס או פריק..כל אחד שיעשה מה שבא לו!!! רוצה להיות ערס שיהיה ערס, רוצה להיות פריק שיהיה פריק וכ"ו...אזז קיצרר שכל אחד יעשה מה שבראש שלו..אלו החיים של!
(02/08/2005 רעות...)

26. הרוב פה נדפקו לאללה ....
אין דבר כזה "סטיילסט " "פריק" "ערס"
מספיק עם כל ההגדרות הטיפשיות האלה .
אבל עכשיו שאני חושבת על זה אי אפשר להמנע מזה כי אחרת לא מבינים במה מדובר .... אז שיהיה .
בכל מקרה ,
בעיקרון עיקרון - אין לי בעיה עם אף אחד ! באמת שלא.
ערסים שיהיו ערסים כל עוד הם מורידים את הקטע של האיומים והמכות ...זה דוחה בטירוף !
סטיילסטים - אחלה שילתבשו על פי צו האופנה שיקנו ויסתרקו ...איך שבא להם כמובן , אבל שיורידו את הפוזה של ההומואים והלסביות .
חס וחלילה אין לי שומדבר נגד הומואים ולסביות..להפך , אבל כשאתם לא כאלה באמת . אז מה הקטע בעצם ?! זה הפך לסוג של אופנה ?!?!?

היו אתם - מה שנראה לכם יפה תלבשו ,קצת סטייל
א-י-ש-י לא הרג .....

יום נפלא לכולכם !
(13/09/2005 חמודה אחת)

27. הוא צודק במיליון אחוז!
אתה לא יודע כמה אתה צודקקקקקקקק יוווווווווווווווווווווו זה מטורף!
(17/01/2006 )

28. Good site
(28/02/2007 cuvpc)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?