ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

עכשיו בקולנוע - קונסטנטין

 
מאת: ליאור לרנר -  
 


הוא חזר! קיאנו ריבס, הידוע יותר כניאו מטרילוגיית המטריקס חוזר אלינו ובגדול בעוד סרט עתידני רב פעלולים - קונסטנטין.

הסרט קונסטנטין מגולל את סיפורו של בלש בשם ג'ון קונסטנטין שמתמחה בעיקר בגירוש שדים ובמאבק נגד יושבי הגיהנום, בעזרת התנ"ך ובעזרת ג'אדגטים שונים מנסה קונסטנטין למנוע את חדירתם של השדים אל כדור הארץ ועל שמירת האיזון בין הטוב לרע.

כמובן שכמו בכל סרט חייב הבלש גם את עזרתה של בלשית יפה בשם אנג'לה (רייצ'ל וייז כוכבת סרטי המומיה) כשהיא מצדה מבקשת את עזרתו של קונסטנטין בחיפוש אחר האמת בנוגע למותה של אחותה שלטענת כולם התאבדה - מה שלא נראה בעיניה של אנג'לה. מה גם שלדעתו של קונסטנטין מתוכננת פלישה לכדור הארץ של לא אחר מאשר השטן לוציוס בעצמו.

הסרט מלווה בסאונד מצויין ובעיקר באפקטים ויזואלים מרשימים מאוד, המון אש ותמרות עשן, ריקבון שמתאים לתיאורו של הגיהנום ובכלל מבחינה ויזואלית כל האוירה של הסרט והסביבה המתוארת מכניסה את הצופה עמוק אל תוך הסרט ונותנת תחושה מאוד אמיתית, מבחינת המשחק קיאנו ריבס כפי שכבר הוכיח במטריקס שחקן פעולה מצויין שיחד עם המראה השונה שלו ופעלולי המחשב יוצרים את האקשן והעניין בסרט, גם משחקה של רייצ'ל וייז טוב, אמין מאוד וזורם.

מה שהכי ריתק אותי אל המסך הוא העלילה המאוד מענינת של הסרט, כל הקונספט של גן עדן-גיהנום בצורה שמוצגת בסרט יחד עם הדמויות השונות (שבשביל לא להרוס לכם, לא אנקוב בשמות) נותנות לסרט פן מיוחד מאוד ובשונה מסרטים מאותו הז'אנר גם מציג כמה נקודות מחשבה חשובות מאוד מחיינו.

לסיכום, אני אמליץ מפה לכולכם לרוץ אל הקולנוע ולראות את הסרט. הוא עשוי טוב מכל הבחינות, מתאים לכל חובבי הז'אנר, לכל מעריצי קיאנו ובעיקרון מתאים לכולם. הסרט משלב בתוכו פעולה, מתח ועלילה מענינת.

סרט מצויין מומלץ בחום!

קישורים:
האתר הרשמי של הסרט:
http://constantinemovie.warnerbros.com
סרטון הפרסומת לסרט:
http://www.apple.com/trailers/wb/constantine/trailer
 
 
 
   
תגובות  
   
1. רק לאוהבי הז'אנר!
לא מומלץ למי שלא אוהב את השטויות האלה (כמוני)
למרות שחבר שלי אהב כל רגע
(12/03/2005 ענת)

2. קונסטנטין
הסרט לא רע בכלל פרט לכמה רגעים, למשל האצבע האמצעית של ריבס בדרך לגן עדן כאשר דמות מיטולוגית השולטת בעולם התחתון (לוציפר) מתחרט ומרפא אותו מסרטן ריאות בשלב מאוד מתקדם על מנת להוכיח שאנו (בני אנוש) לא נוכל למנוע מעצמנו גיהנום אלא אם כן כל מעשנים כבדים ואלכוהוליסטים יתחילו בתוכנית גמילה על מנת לקבל הזדמנות שניה, ולחזור לחיים בריאם יותר וכוי...
רבותי חבל על 30 ש"ח אפשר לראות את הסרת בבית תוך כדי ניקיון
(12/03/2005 מוחמד)

3. רק בבית ורק דיוידי
עזבו אותכם.!! מי בכלל הולך לקולנוע.
אם כבר אני אחכה לזה יצא בדיוידי
(14/03/2005 סוםסום)

4. אכן מומלץ בחום.
הצגה מקורית ביותר של הטוב לעומת הרע. אפקטים נהדרים. לא רק לאוהבי הגאנר.
(17/10/2006 יואב)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?