סיקור הופעות
   
 
ישראל קטורזה
 
 
 

ישראל קטורזה - היכל התרבות ב"ש

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
ישראל קטורזה שנמנה יחד עם צמרת הסטנדאפיסטים בארץ ונחשב בעיניי רבים כטוב והמצחיק ביותר הגיע לב"ש אחרי תקופה ארוכה, לערוך כאן את מופע הסטנד-אפ שלו, דרך ארוכה עשה ישראל קטורזה, דרך שהתחילה מפינה בתוכניתה של עינת ארליך שמשם באה הפריצה ועד לאחרונה כשזכה להשתתף בסרט הישראלי המצליח סוף העולם שמאלה וזכה לפחות הצלחה בסדרה הקומית בכיכובו "משפחת קמיצ'לי" שירדה מהמסך אחרי כמה פרקים.

אחרי איחור של 20 דקות וכאשר אי אפשר היה כבר להכניס סיכה לאולם עלה קטורזה לבמה מצוייד בכסא ומגבת לתשואות הקהל ונכנס ישר לענינים, כבר בפתיחה ניתן היה לראות את האנרגיה של קטורזה ויחד עם מהירות, ידע לשמור תמיד על אוירה נעימה ונראה היה שהוא נהנה לא פחות מהקהל באולם, כל המופע מתוכנן מראש אין ממש אילתורים או הפתעות אבל דרך ההגשה של קטורזה נותנת תחושה שהחומרים חדשים ושממש עכשיו הכל נעשה.

במופע נכחו כל שכבות האוכלוסים אם זה צעירים או סטודנטים, נשואים טריים וגם קהל בוגר יותר ובכל זאת כולם צחקו מאותם הדברים כי קטורזה נגע בנקודות מחייהם של כולנו, ברוב הערב נגע קטורזה בזוגות צעירים וותיקים ביחסי הגומלין בין הגבר והאישה ובעיקר הביא את הצד שלנו הגברים בכל הנוגע ליחסים.

יש שאומרים שקטורזה במופעו קצת שוביניסט אבל אני ממש לא מסכים עם הטענה גם כי הוא נגע יותר ביחסים בין גבר ואישה ולא באישה עצמה אבל בעיקר כי חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי אישה אחת בקהל שנשארה אדישה לבדיחות ולמערכונים ולא מצאתי גבר שהזדהה לחלוטין עם כל מילה, ראוי לציין גם שלכל אורך המופע קטורזה דאג לשתף את הקהל ולקחת מהם חלקים שיתאימו למופע בלי להעליב ומה שמיוחד בעיקר שבלי להכניס ולו לרגע איזשהוא אלמנט גס או וולגרי.

לסיכום ישראל קטורזה נחשב לאחד הסטנדאפיסטים הטובים בארץ אם לא הטוב מבינהם ולא בכדי, הוא לא נח לרגע מוציא מחיי היומיום את המקסימום ומוצא בדיחה טובה מכל מצב, יחד איתו גם הקהל לא נח לשנייה וצחוק מתגלגל ובעוצמה כזו הרבה זמן שלא שמעתי מהקהל הבאר שבעי.
ישראל קטורזה ראוי לכל הסופרלטיבים שהוא מקבל ומקבל גם את המלצתי החמה, מי שעוד לא היה חייב לתפוס אותו באחת מהופעותיו! הנאה מרובה והמון צחוק מובטחים. מומלץ מאוד!
 
 
 
   
תגובות  
   
1. אבנר
זה שהוא צנוע וגם יודע לפרגן לשאר הבדרנים בארץ
תכונה שחסרה להרבה מהבדרנים כאן
(09/04/2005 מה שאני אוהב אצלו)

2. ועוד משהו
משפחת קמיצלי היתה יכולה להיות תוכנית ענקית חבל שפספסו אותה
(09/04/2005 אבנר)

3. ועוד משהו אחרון
הייתה הופעה מדהימה קטורזה יודע להצחיק ובכלל רצוי להביא כמה שיותר מופעי סטנדאפ לבאר שבע
אפילו משהו בסגנון הקאמלס קומדי קלאב
(09/04/2005 אבנר)

4. ישראל קטורזה
תמיד מספר אחד ללא כל קשרים ופרוטקציות רק בעזרת כישרון מולד המצחיק ביותר בארץ
בכל הופע נותן את הלב והנשמה ואת האנרגיות החיוביות
(14/04/2005 יוסי )

5. אכן גדול מהחיים
ראיתי את המופע שלו כבר כמה פעמים ואני חייב לומר שהוא פשוט ענק
נדב...
(18/04/2005 נדב א)

6. ומה עוד?
ארועים שהם לא פאבים ודומיהם יש בבאר שבע?
דרך אגב המופע מאפריל אנחנו באוגוסט?
(11/08/2005 אהובה)

7. הופעה בבית לסין ב-15.12.2006
אנחנו מאוד מאוד מודים לך על ההופעה המוצלחת שנתת, וגם כל הקהל נהנה מאוד מאוד מהצחוקים, והיו רגעים שלא שמענו אותך מרוב הצחוקים .
וזה ששיתפת את הקהל נתן הרגשה שאתה איתם ביחד.
המשך להיותכמו שאתה ושתצליח כמו שהצלחת בערב הזה.
טלי אמא של מורן .
(16/12/2006 אמא של המטפלת האישית של ילדך (מורן))

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?