סיקור הופעות
   
 
 
 
 

מוש בן ארי בהופעה - יום שלישי בברקה

 
מאת: צילה קנול -  
 
גל הרוחניות שמציף את ארצנו מגיע בתקופה האחרונה לשיאים חדשים. לא משנה באיזה ערוץ תפתח את הטלוויזיה יהיה איזה שחקן טלנובלות או דוגמנית השבוע שיספרו בהתרגשות ובעיניים נוצצות על האור הפנימי החזק שהציף את חייהם בעקבות כניסת הרוח והדת לחייהם חסרי המשמעות.

מוש בן ארי הוא ממייסדי הגל הנוכחי, הוא אפילו בין אלה שניתן לכנותם: הקדים את זמנו. בעשר השנים האחרונות בהן המוזיקה העברית גססה לאיטה והיחידים שהוציאו אלבומים היו בנים של זמרים מפורסמים שהתבכיינו על עולמם המדכא והמשעמם, מוש בן ארי, אז חבר להקת שבע, יצא עם להיט אופטימי ומלא תקווה "סאלאם" (עוד יבוא שלום עלינו), שיר שהפך לסמל גל הרוחניות וקיבל מקום של כבוד בכל חתונה, פסטיבל אלטרנטיבי ובמחברת השירים של כל נגן גיטרה מתחיל.
במקביל לפעילותו עם הלהקה מוש בן ארי יצא עם שני תקליטי סולו: עד אליי (2001) ודרך (2004) שהלהיט מתוכו – יה, הוא אחלה שיר.

באתי מאוד סקפטית להופעה. גם בגלל שחוץ מ"סאלאם" ו-"יה" אני לא מכירה אף שיר שלו וגם בגלל שכל הקטע הרוחני הזה כבר ממש יצא לי מכל החורים. המקום היה מפוצץ למרות כרטיס הכניסה הקצת גבוה לטעמי (80 ₪), למוש בן ארי כנראה יש קהל מעריצים קבוע בבאר-שבע שמכירים את השירים שלו קצת יותר טוב ממני ולפעמים חוויה מוזיקלית בת שעתיים שווה 80 ₪ ויותר.
למרות הסאונד האתני שמאפיין את סגנונו של מוש בן ארי שמתי לב לנגיעות אלקטרוניות בזמן ההופעה, בעיקר בזכות המתופף שניגן במקצב מונוטוני מגניב שסחף את כל הקהל. גם אני נסחפתי ולקחתי איתי את הסקפטיות שלי לרקוד קצת לצלילי מוזיקה תימנית (אחרי שני בקבוקי טובורג) ואפילו נהניתי, אני מודה, נהניתי בהופעה של קטע אתני רוחני. אולי לא צריכים להיות כאלה סקפטיים, אולי צודקים כל אלה שמדברים באופטימיות ומחכים לגאולה?

לאחר שההופעה נגמרה התחילה מסיבת הסטודנטים של הברקה וכל המחשבות על גאולה התחבאו שוב מאחורי הענן הכבד של הסקפטיות.

תמונות מההופעה וממסיבת הסטודנטים בברקה
 
 
 
   
תגובות  
   
1. מוש בן ארי הוא המלך!
המלך הבלתי מעורער ושווה כל שקל!
(20/04/2005 אורלי)

2. צילה יא תותחית
אהבתי כמו תמיד את הסיקור וסגנון הכתיבה שחסר פה באזור. מעריץ שלך לנצח.
(20/04/2005 נמרוד צרפתי)

3. לצילה שלום
אפשר לראות תמונה שלך???? בבקשה
(20/04/2005 אביב קוזמן)

4. מוש בן ארי...
ההופעה של מוש בן ארי הייתה סוף הדרך ... אני אוהבת אותך מוש.....
(21/04/2005 שרית )

5. מוש!
חחחחחחחחח איזה שעיר
(21/04/2005 @@@)

6. אין ספק שמוש בן ארי הוא המלך
כל הופעה אני מגיע ולא מתאכזב
שווה כל שקל
(23/04/2005 חנן)

7. מוש הוא מלךך!
וואלה מהפעם הראשונה שהייתי בהופעה שלו התאהבתי בו...הוא פשוט בן אדם מדהיםם!!! ולא מתאכזבת מאף הופעה שווה כל שקל ושקל
(04/09/2005 )

8. מוש הוא מלך!!!!!!
אין כמו מוששש...הוא פשוט יוצר מדהים!!!!
(17/10/2005 )

9. מוש בן ארי הגדול מכולם
מוש בן ארי הזמר היחיד שמעביר בי צמרמורת כל פעם שאני שומעת אותו אני בוכה כאילו לא שמעתי את אותו השיר קודם.
אני מתה עליו הוא בן אדם מושלם ומדהים לראות בן אדם שמלא בהרבה תקוות אני חולה על אנשים כאלה הוא אחד האנשים שאני יכולה להסתכל עליו ולהגיד אני מעריצה אותך אני רוצה להיות כמוך.. אין שני לו ובחיים לא יהיה לכל מילה בשירים שלו יש משמעות אני פשוט מאוהבת בו הוא גדול
(25/10/2005 חסוי )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?