ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

משפחת סופר-על - ביקורת דיוידי

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

אחרי ששמעתי כל כך הרבה שבחים מילדים ומבוגרים גם יחד החלטתי לקחת את הסרט משפחת סופר-על ולראות הכצעקתה.

נתחיל בעובדה שלמי שלא ידע משפחת סופר על הוא סרט אנימציה ושהדעה הרווחת היא שז'אנר הסרטים האלה מיועדים לקהל גילאים קטן יחסית, הסרט הוא שיתוף פעולה שישי של שתיים מהאולפנים הגדולים ביותר שיש היום- דיסני ופיקסאר שאחראים בין היתר ללהיטים צעצוע של סיפור ולהציל את נמו.

כמו שציינתי משפחת סופר על הוא סרט אנימציה, ולאדם שעבר את טווח הגילאים של עד גיל 13 סרט כזה נפסל על הסף אבל למרות זאת החלטתי לקחת ולראות והאמת- הופתעתי!.

הסרט מגולל את סיפורו של בוב גיבור על כל יכול שנהג להציל את העולם על בסיס יומי יחד עם חברו איש הקרח וחברתו לחיים אשת הגומי, אלא שיום אחד בעיקר בגלל ילד מעריץ מטריד החלו להגיע תביעות כנגד בוב ולפיכך החליטה הממשלה שעל גיבורי העל לחדול מלהציל את העולם ולהתנהג כשאר בני האדם על כדור הארץ.

בוב מקים משפחה יחד עם אשת הגומי ונולדים להם שלושה ילדים שלכל אחד מהם כוחות על משלו, אלא שבוב שבמשך 15 שנה עובד כפקיד משתעמם ומחליט להיענות להצעה של אישה מסתורית ונלחם נגד רובוטי ענק תמורת כסף וגם סתם בשביל הכיף, מה שהוא לא יודע זה שטמונה מלכודת בקרבותיו וסינדרום הרשע מתכנן לחסל אותו ואת כל גיבורי העל.

הסרט משלב בחובו קומדיה חביבה ורגעים קומיים לא רעים בכלל, הרפתקאות ואפילו קצת מתח, כן כן סרט מצוייר שמתנהל כמו ההפקות הגדולות של הוליווד עם אקשן וצחוקים, מיותר להגיד שכמו בכל הסרטים של דיסני/פיקסאר ההפקה היא גרנדיוזית, מוזיקה נחמדה ואנימציה ממוחשבת שגורמת להכל להיראות הכי קרוב למציאות שאפשר.

אני ממליץ מפה לכולכם להתגבר על המכשול שבסרט מצוייר ולקחת את משפחת סופר- על לביתכם, הנאה מובטחת לכולם בכל הגילאים ולכל המינים.
מומלץ בחום!

קישורים:
האתר הישראלי של הסרט:
http://www.disney.co.il/DisneyFilms/superal
סרטון הפרסומת:
http://www.apple.com/trailers/disney/the_incredibles
 
 
 
   
תגובות  
   
1. אחלה סרט! מומלץ ביותר!!
מי שלא ראה בקולנוע חייב לקחת את זה בDVD
לא תתאכזבו
(26/04/2005 יואב)

2. למה אתה מספר לנו את כל העלילה?
(27/04/2005 יעל)

3. לא הכל
יעל קודם כל זה לא סרט מתח שיש דברים שצריך להסתיר דבר שני נתתי תקציר קטן לסרט ודבר שלישי ברגע שתראי את הסרט תביני שלא הכל נחשף קחי את הסרט זה כדאי!
(27/04/2005 ליאור)

4. תודה על ההמלצה!
באמת סרט מצויין לא התאכזבתי
ולכולם אני אומר ששווה לראות את הסרט
(27/04/2005 יניב)

5. בחיים לא האמנתי שאני יאהב סרט מצוייר
תודה על המאמר בלי זה לא הייתי משאיל את הסרט
אבל אמרתי יאלה בא ניקח סיכון וזה היה מצויין! סרט מומלץ בהחלט
אתם לא תתאכזבו
(30/04/2005 שימי)

6. סרטים מצויירים???
תביא איזה סרט פעולה משהו
(01/05/2005 רון)

7. תגובה ל 6
זה סרט יפה רצח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(04/06/2005 אני)

8. מהמםםםםםםםםם
סרט מהמם
(11/10/2005 המתוקה)

9. אבריל לאבין
ני אוהבת אותכם אתם אממי שלי מי רוצה נשיקה
(28/08/2008 מרוקו)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?