ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

תחנה 49 - ביקורת דיוידי

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

מאז אירועי ה-11 בספטמבר בארה"ב יש כבוד רב לשוטרים ומכבי האש, מה שלא תמיד היה, ברוח הדברים האלו מתמודד הסרט "תחנה 49" עם חייהם של הכבאים האמיצים.

בתחנה 49 אנו עדים לשני דורות של שחקנים, האחד, ג'ון טרבלוטה מהאסכולה הישנה שזכור בעיקר בגלל משחקו בסרט גריז ומהצד השני חואקין פיניקס, כוכב עולה ואחד שהופיע כבר בכמה שוברי קופות, אחד מהם הוא הסרט סיינס המצויין.

תחנה 49 מגוללת את סיפורה של תחנת מכבי אש מעוטרת ועסוקה מאוד ומתמקדת בשני דמויות. מפקד התחנה (ג'ון טרבולטה) והטירון החדש (חואקין פיניקס).

הסרט מתחיל בהצגת עוד יום שגרתי בתחנה כאשר מתקבלת קריאה וכולם יוצאים אל השטח, אלא שהפעם, הדברים אינם מתנהלים כשורה ומשם ואילך הסרט חוזר אחורה אל תחילת דרכה של התחנה ומביא את סיפורם של הכבאים האמיצים.

מבחינת אפקטים ויזואלים הסרט "מביא את הסחורה", המון אש והמון פיצוצים והרבה אקשן ומתח כיאה לסרט פעולה טוב. אלא שפה נבדל הסרט מסרטי אקשן אחרים, תחנה 49 נוגע לאורך הסרט בשני ז'אנרים נפרדים, אקשן/פעולה וגם בדרמה קורעת לב, עם כמה רגעים קומיים טובים, סיפורם האישי של הכבאים והתמודדותם עם הסכנות ולפעמים אף עם האבדות מוציא משהו מאוד מרגש וכנה מהסרט.

מבחינת קאדר השחקנים, הרצון ללכת על שני דורות השחקנים מוכיח את עצמו, טרבולטה במשחק מצויין כנה ואמיתי ופיניקס גם כן עם משחק מצויין והכי חשוב, שיתוף הפעולה בין השניים שנראה שעבדו יחדיו שנים, גם העלילה וגם האוירה הכללית נותנות לסרט מימד אחר מאשר עוד סרט אקשן טיפוסי.

את הסרט ראיתי יחד עם חברתי ואני מודה שאחרי המון סרטים ביחד אני יכול להגיד בפה מלא שהיא התחברה לסרט ב-100 אחוז, אפילו כמה דמעות קטנות יצאו בסוף.

ולכן אני אמליץ לכם לקחת את הסרט לביתכם, במיוחד לכל הזוגות ואני מבטיח ששניכם תהנו, אתה מהאקשן והפעולה והיא מהסיפורים העצובים, מה שישאיר אותה מרותקת לסרט.

לסיכום, סרט טוב ומומלץ!

קישורים:
האתר הרשמי של הסרט:
http://video.movies.go.com/ladder49/main.html
הטריילר:
http://www.apple.com/trailers/touchstone/ladder_49.html
 
 
 
   
תגובות  
   
1. סרט טוב..
הסרט ממש טוב ומרגש!! חובה לראות!!
(11/05/2005 אפרת)

2. סרט טוב
ראינו את הסרט אתמול ואכן לא התאכזבנו בכלל באמת בנוי טוב לצפיה בשניים
(12/05/2005 יעל ורוני)

3. מתחשק לי על הסרט מאוד
תודה על השירות. הבאתם לי את החשק לקחת את הסרט (במקרה אני מנוי לספריית הוידאו שמפורסמת אצלכם).
(14/05/2005 יואב)

4. עוד דקה הוא מתנגן אצלי בDVD
מקווה שהוא טוב כמו הפרסומת שלו
(14/05/2005 אא)

5. אחלה
סרט נחמד פלוס
(21/05/2005 אלון)

6. תחנה 49
סרט מהמםםם
מומלץ בחום!
(02/01/2006 אני)

7. זהירות אל תאמינו למילה !!!
הסרט הזה הוא ממש גרוע ואם ממליצים לכם עליו פה באתר היזהרו מכל המלצה - הכל כאן באתר מסחרי.
(20/01/2006 נתי)

8. ל-7...
אם כאן הכל היה מסחרי והתגובות לא היו אמיתיות אז לא היו מפרסמים פה את ההודעה שלך.. דאא
-אהבל..
(20/04/2006 )

9. תחנה 4
ראיתי את הסרט עם ידיד שלי שהוא כבאי והסרט פשוט אמיתי אני מצדיעה לכבאים
(22/03/2007 נופר)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?