ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

ווימבלדון אהבה בלבן - עכשיו בדי וי די

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

אחד מהז'אנרים היותר מוכרים ובטח מהיותר מוצלחים הוא ז'אנר סרטי הקומדיות הרומנטיות, ז'אנר שכמעט תמיד מצליח בקופות למרות שאינו טומן בחובו שום הפתעה קולנועית יוצאת דופן או איזה תקציב ענקי כמו סרטי הפעולה לדוגמא.

קאדר השחקנים בווימבלדון לא נוצץ ומוכר (אולי חוץ מקירסטן דנסט) אך היוצרים בהחלט מוכרים, אלה אותם האנשים שהביאו לנו את שוברי הקופות נוטינג היל ויומנה של ברידג'יט ג'ונס.

ווימבלדון מביא את סיפורו של פיטר קולט, טניסאי בריטי בשלהי הקריירה שלו המדורג 119 בעולם שחלפה תהילתו מימיו כצעיר כאשר דורג 15 בעולם והיה תקוותה של בריטניה. קולט מבין שזה הזמן להיפרד לשלום מעולם הטניס ואין דרך טובה יותר מטורניר הטניס היוקרתי ביותר ווימבלדון.

אלא שבדיוק אז פוגש קולט את ליזי ברדברי בת ה-19 מארה"ב כוח עולה בטניס העולמי שזה לה הטורניר הראשון וישר מתאהב בה למרות התנגדותו העזה של אביה השואף למצוינות מביתו וקנאתו של החבר השחצן שחקן טניס צעיר ומוכשר.

מה שמעניין בסרט הוא השילוב המיוחד של קומדיה רומנטית עם ספורט, שילוב שבדרך כלל לא הולך יחד, לדוגמא כמה נשים אתם מכירים שממש אוהבות ספורט? שלא לדבר על טניס שהוא פופולרי פחות מכדורגל/כדורסל, או לדוגמא כמה גברים אתן מכירות שממש בוכים בסרטי דרמה קורעי לב או מתאהבים מחדש כל פעם שרואים את אישה יפה, השילוב בין שתי העולמות נותן נפח אחר לסרט למרות שכמו בכל סרט רומנטי אחר כמעט הכל ידוע מראש.

לסיכום ווימבלדון הוא עוד סרט קומדיה רומנטית נחמד, הכל די צפוי, לא ממש מפתיע או מרגש אך יחד עם זאת לא משעמם ולרוב מספק את הסחורה.
סרט נחמד לא יותר מזה.

קישורים:
האתר הרשמי:
http://www.wimbledonmovie.com
סרטון הטריילר:
http://www.apple.com/trailers/universal/wimbledon
 
 
 
   
תגובות  
   
1. שווה לקחת
שווה לקחת את הסרט רק בשביל לראות את קירסטין השווה!
(19/05/2005 אסי)

2. ראיתי בקולנוע
אפשר לראות סרט באמת נחמד
(19/05/2005 חני)

3. מישהו ראה?
(19/05/2005 מישהו)

4. מתאים לי לשבת סרט כזה לחברה
זה הסגנון שהחברה שלי אוהבת. סבבה לגמרי
(20/05/2005 אבי)

5. נחמד
למי שאוהב טניס צפויים קטעים נחמדים
ואם אתם אוהבים קטעי רומנטיקה מלוקקת גם תקבלו
סרט שמתאים לזוג אוהבים טרי שרוצה להעביר ערב בכיף מול הDVD
(21/05/2005 אלון)

6. מיותר
הסרט הזה די מיותר לפי דעתי הוא לא כזה מצחיק והשחקנים לא משחקים טוב
(17/06/2006 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?