ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

אוצר לאומי - חדש על המדף

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

סרטי הרפתקאות הפכו מזמן לשוברי קופות אדירים ולסרטים בעלי תקציבי ענק וכזה הוא גם אוצר לאומי, עוד סרט מהמפיק שהביא לנו סרטי הרפתקאות גדולים, בינהם שודדי הקריביים.

אוצר לאומי מביא את סיפורו של בנג'מין פרנקלין גייטס חובב היסטוריה מושבע ודור שלישי למשפחת מחפשי אוצר שחרטו על דגלם למצוא את האוצר הגדול ביותר, כמו משפחתו גם בנג'מין מקדיש את חייו לחיפוש אחר האוצר הגדול ביותר בעולם - האוצר הלאומי של ארה"ב.

על פי האגדה האוצר הוטמן והוחבא על ידי ארבעת האבות המייסדים והדרך אליו נגלית דרך סימנים פשוטים שכל אדם יכול לגלות אבל רק ייחידי סגולה מצליחים, מיותר לציין שהדרך אל המטמון טומנת בחובה מכשולים רבים, חידות וים של הרפתקאות.

כיאה לסרט בעל תקציב ענק, קאדר השחקנים באוצר לאומי מרשים, זה מתחיל בניקולס קייג' בתפקיד הראשי כבנג'מין גייטס, שחקן מוערך מאוד שהשתתף בלא מעט שוברי קופות כמו אדפטיישן, אנשי המזימות וקון אייר, זה ממשיך בהארווי קייטל, ג'ון וויט ודיאן קרוגר. ללא ספק שחקנים מהשורה הראשונה בהוליווד שבהחלט מצדיקים את מעמדם במשחק טוב ואמין.

כאמור אוצר לאומי הוא סרט הרפתקאות וככזה טומן בחובו המון פעלולים, פיצוצים ונופים מרהיבים, המון אקשן עשוי טוב, הומור שנון וגם הפתעות תוכלו למצוא בו.

למי שמכיר ואהב את סדרת הסרטים אינדיאנה ג'ונס, אוצר לאומי יישב לו כמו כפפה על היד, ממש אותו הז'אנר עם אותם המרכיבים רק יותר עדכני והרבה יותר גדול ונוצץ.

ההמלצה שלי היא לרוץ ולקחת את הסרט! אחד הטובים ביותר שנעשו ב-2004, מתאים לכל שכבות הגיל והאוכלוסיה, אקשן מצויין והמון כיף

מומלץ בחום!

קישורים:
האתר הישראלי של הסרט
http://go.walla.co.il/treasure/index2.html
 
 
 
   
תגובות  
   
1. סרט טוב!!!!!!!
חובה לראות במיוחד עם חבר!!
ממש ממש נהנתי
(28/05/2005 אפרת)

2. מישהו יודע
מי יודע אם באמת הוסתר אוצר כזה?
(30/05/2005 לירון)

3. סרט הכי יפה שראיתי בחיים
אין אין זה סרט מהממם שובר קופות בין לאומי מותח יפה מוריד דמעה ושצריך גם מצחיק..

חיחי

הנהנתי מכל רגע!

חוווובהההההההההההההההההה..!!!
(04/12/2005 בולובולו איפהאת?)

4. סרט טוב אבל...
הכול בו צפוי...
אבל סרט טוב...
(29/12/2005 מאור)

5. שניצלים!
כן,כן, שניצלים.
(28/12/2007 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?