סיקור הופעות
   
 
 
 
 

שלישי, ערב סטנד-אפ בצ'יקה עם אבי נוסבאום

 
מאת: צילה קנול -  
 
אף פעם לא הייתי בערב סטנד אפ, הייתי פעם אחת בהיכל התרבות כשנאור ציון היה עדיין מצחיק אבל אי אפשר לקרוא לזה ערב סטנד אפ, זה כבר נחשב הופעה. בערב סטנד אפ (לפחות כמו שזה נראה בטלוויזיה) הסטנדפיסט מופיע בדרך כלל בפאב אפלולי כשרק הספוט לייט המכוון אל הבמה נותן את האור, ברקע יש קיר לבנים ותמיד יש את התיפוף הזה בסופה של בדיחה. נורא ניו-יורקי...

ביום שלישי הלכתי להופעת סטנד אפ בצ'יקה. ליין שרץ כבר חודשיים בערך, אולי אפילו יותר. אמנם במקום קיר הלבנים הניו יורקי שימשו כרקע עציצים טרופיים ולא היה מתופף לפאנצ'ליין אבל חוץ מזה היה די דומה למה שאני מכירה מהטלוויזיה, פאב עם אווירה אינטימית וסטנדפיסטים שמנסים להצחיק. הראשון שעלה היה אבי נוסבאום. המוכר מ"האקדמיה לצחוק", שם היה אחד המתחרים הרציניים, אך הבדיחות בהופעה שהוא נתן בצ'יקה היו דיי בנאליות וקשה לי להגיד שהוא שפך אותי מצחוק.

איך שהוא עלה הוא נפל על שניים שישבו בשולחנות הקרובים לבמה, זאת עוד נקודה חשובה בסטנד-אפ, אם אתם מעדיפים שהסטנדאפיסט לא ירד עליכם כל ההופעה, אל תשבו קרוב לבמה. רוב הבדיחות שלו כוונו לפן הגזעני החבוי בדרך כלל אצל כל אחד מאיתנו, בכלל הופעת סטנד אפ זה מקום טוב לבדוק נגד מי עם ישראל גזעני.
מרוקאים כבר לא כל כך הולך, למרות שהיו איזה שתי בדיחות על ערסים. הכי חזק עכשיו זה בדיחות על רוסים ערבים והומואים. גם הסטנדאפיסט השני שעלה סיפר בדיחות על רוסים ערבים והומואים, הוא גם ירד על אותם שני אנשים שאבי נוסבאום ירד עליהם בהופעה שלו, אבל לדעתי הוא היה יותר מצחיק מנוסבאום בעיקר בגלל החיקוי שהוא עשה על אבא שלו שקם להשתין באמצע הלילה.

ערב סטנד אפ זה יופי של בילוי, אין כמו לצחוק צחוק משחרר בסוף היום ובאמת הרגשתי קצת כמו בניו יורק אך מכיוון שכל סטנדפיסט נתן 20 דקות גג חצי שעה הופעה, הייתה הרגשה שהערב הוא קצר מדי ואולי כדאי שבערב סטנד אפ יהיו לפחות 3 סטנדפיסטים...
 
 
 
   
תגובות  
   
1. לצילה
מה הקשר מרוקאים וערסים את גזענית או משהו?????? ותזהרי בתשובה
(08/06/2005 מרוקאי מתקדם)

2. היה מצחיק
האמת שציפיתי ליותר אבל בכל זאת היה ערב מצחיק
(09/06/2005 סיון)

3. היה סבבה
צילה לדעתי את לא יודעת להנות מסטנדאפ ..
היה ערב מפוצץ מצחוק אני אישית לא הפסקתי לצחוק..
(09/06/2005 גלית)

4. הופעה בבית פרטי ל-12 איש
(18/12/2005 מיקי זוסמן)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?