ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

בלייד טריניטי, ביקורת DVD

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

ווסלי סנייפס הידוע כשחקן פעולה מכמה שוברי קופות גדולים כמו נוסע 57 , אומנות המלחמה ובלייד 1+2 חוזר אלינו שוב והפעם עם החלק השלישי בסדרת הסרטים על צייד הערפדים בלייד.

בלייד התחיל כסרט פעולה/מדע בדיוני על צייד ערפדים, חצי אדם חצי ערפד בשם בלייד(ווסלי סנייפס) שביחד עם חברו הזקן והלבן וויסטלר נלחמים מלחמת חורמה כנגד ערפדים המאיימים להשתלט על כדור הארץ ולשלוט בבני האדם, לאחר הצלחת הסרט הראשון בסדרה הוחלט על סרט המשך שעלה מבחינת אפקטים ויזואלים על הראשון אבל מבחינת עלילה היה פחות טוב ונחל כישלון בקופות.

למרות כישלון הסרט השני הוחלט על סרט שלישי בסדרה - בלייד טריניטי, בלייד טריניטי מחזיר אלינו את בלייד יחד עם וויסטלר במלחמתם הקבועה כנגד הערפדים אלה שהפעם מנהיגי הערפדים מפלילים את בלייד ברצח בני אדם ובכך מכניסים את המשטרה למרדף אחר בלייד ושותפו, הפעם באים לעזרתו של בלייד חבורת ציידים צעירים הנקראים "שומרי הלילה" בינהם ביתו של וויסטלר, כל זאת על מנת לעצור את מזימתם של הערפדים שעוררו לחיים את הערפד הראשון ואבי הערפדים דרקולה, יחד עם שומרי הלילה ועם גאדג'טים מיוחדים יוצא בלייד למלחמה הגדולה ביותר נגד האויב הכי חזק - דרקולה.

לאחר הסרט השני שבלט באפקטים ובהפקה הגדולה, מ "בלייד טריניטי" היו ציפיות גדולות והאמת שהוא די נכשל, עדיין כלי המלחמה היו מיוחדים והיו המון מרדפים ופיצוצים אבל מסדר גודל של הפקה כזאת אפשר היה לצפות לקצת יותר, מבחינת העלילה דווקא הסרט על הנייר היה אמור להיות טוב יותר מהשני, יותר תיחכום וסיפור יותר מעניין אבל למרות זאת באמצע הסרט העלילה כבר נהייתה מסורבלת מידי ולעיתים אפילו די צפויה.

בגדול, אני אהבתי את הסרט, אבל, וזה אבל גדול כי אהבתי גם את שני הסרטים הראשונים, מבחינת אקשן/פעולה הסרט מספק את הסחורה אבל לפחות מהסרט הראשון נראה היה שבלייד יועד ליותר מעוד סרט פעולה, מה שלא קורה ב"טריניטי", לכן אמליץ לכם לראות את הסרט השלישי רק אם אתם חובבי הז'אנר אם אתם לא כאלה מאוד יכול להיות שלא תבינו על מה המהומה.
סרט נחמד ולא יותר מזה.

קישורים:
האתר הרשמי:
http://bladetrinity.com
 
 
 
   
תגובות  
   
1. באמת סרט נחמד
אבל כמו שאמרת לא יותר מזה
הרבה רעש וצלצולים וזהו.
(03/07/2005 אליהו הנביא)

2. דיי נמאס מבלייד
כן,הוא בהחלט נחמד אבל קטעים מפחידים לא ממש היו בו.
כמו שבלייד תמיד מוכיח הוא סרט פעולה למרות שהוא נראה כמו סרט אימה.
בלייד 1 היה ממש מצויין,בלייד 2 קצת פחות ובלייד 3 כבר ממש מאוס.
הם הצליחו במשהו והמשיכו המשיכו,יצא מזה כל הטעם.
חבל..באמת חבל.
(11/02/2006 דור)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?