ביקורת סרטים
   
 
מלחמת העולמות
 
 
 

מלחמת העולמות - הלהיט של הקיץ

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
הסרט הגדול של הקיץ הגיע! לאחר ציפייה ארוכה והקרנת בכורה מאוחרת סוף סוף נחת בארץ הסרט המדובר מלחמת העולמות.

מלחמת העולמות הוא עוד רימייק לסרט שנלקח מספר מצליח של ה.ג וולס שהיה אולי הראשון שעסק בפלישת חייזרים אל כדור הארץ, אל המשימה נקרא לא אחר מאשר גדול הבמאים סטיבן שפילברג אותו שפילברג שאחראי לאין ספור שוברי קופות בינהם גם שני סרטים על חייזרים- מפגשים מהסוג השלישי וכמובן אי טי.

אל שפילברג נוספים גם שחקנים מהשורה הראשונה בהוליווד כמו טום קרוז (הפעם בלי קייטי הולמס) והילדה הכוכבת דקוטה פנינג שכיכבה בסרטים כמו קוראים לי סאם ונקמה בוערת, כמו כן מגיח להופעה קצרה השחקן טים רובינס שיחד עם תקציב ענק של 135 מיליון דולר מרכיב סרט עטור תקציב וכוכבים.

מלחמת העולמות מביא את סיפורו של ריי (טום קרוז) גרוש ואב לשניים ואת סיפורם של חוצנים מכוכב אחר שפולשים בחסות סופות ברקים אל כדור הארץ ומתכננים את השמדת כל המין האנושי, לאורך כל הסרט אנו עדים למנוסתו של ריי מפני החייזרים ומכונותיהם ולהרס וחורבן שמטילים אותם החייזרים.

מלחמת העולמות מתחילתו ועד סופו שם דגש מיוחד על האפקטים החזותיים והקוליים, בשונה מסרטים דומים אחרים כמו היום השלישי הדגש הוא יותר על זוית עולמו של ריי מאשר של האנושות כולה אבל שלא תטעו עדיין יש את הפיצוצים ההרס והמכונות ואפילו צילום של החייזרים שדומים באופן מפליא לאי טי הידידותי.

עם תקציב ענק של 135 מיליון דולר אין ספק שגולת הכותרת היא האפקטים ובזה הסרט מצליח ובגדול גם בגזרת המשחק אין אכזבה טום קרוז ובעיקר דקוטה פנינג עושים את העבודה מצויין, הבעיה שלי היא הבימוי שלטעמי היה טיפה רופף ומבולגן מלא אי סדר שהפריע לי לאורך כל הסרט ובעיקר בסוף הדי סתמי ולא נחוץ, אבל למרות הכל אין ספק שמלחמת העולמות הוא הלהיט של הקיץ שובר קופות וודאי וסרט שכדאי מאוד לראות.
מומלץ!

קישורים:
האתר הרישמי:
http://www.waroftheworlds.com
 
 
 
   
תגובות  
   
1. נשמע סרט טוב
נשמע מצוין אני יבדוק נראה עד כמה ההמלצה טובה
(22/07/2005 אוהב סרטים )

2. סרט מעפן ברמות
(23/07/2005 ניר)

3. סרט טובבבבב
ראיתי את הסרט והוא סוףףףף
(26/07/2005 יולי)

4. סרט בן זונה
מתאים מאוד לחובבי מדע בדיוני,
הסוף הוא ממש לא סתמי ויש לו חשיבות רבה יש הרבה אנשים שלא הבינו את הסוף בגלל זה צריך לזכור במה התחיל הסרטבקיצור אחד סרטים הממש טובים שראיתי בשנים האחרונות הייתי הולך אליו עוד פעם
(27/07/2005 דודי)

5. מומלץ בחום
(03/08/2005 )

6. ראיתי את הסרט הזה
אני נותנת לו ציון 8 בגלל שהוא דומה מאד לשאר סרטי המדע בדיוני.אבל זה סרט ממש ס22ה אני ממליצה.
(16/04/2006 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?