סיקור הופעות
   
 
 
 
 

שבועיים של מופעים וכ-100,000 צופים בכפר המוזיקה של קוקה קולה השנה

 
 
 
הצלחה מדהימה לכפר המוזיקה קוקה קולה שנעל את שעריו ביום חמישי לאחר שבועיים של מופעים וכ - 100,000 צופים, הכפר הסתיים במופע האיחוד של פורטיסחרוף.

כפר המוזיקה קוקה קולה סגר את שעריו לאחר שבועיים רצופים של הופעות עם המובילים שבאמני ישראל. זוהי שנתו השלישית של הכפר והגדולה ביותר בהיקף הפעילות המוזיקלית והאמנותית שלו. מעל 100 אמנים והרכבים הופיעו על 4 במות הכפר שפעלו ברציפות החל מהשעה 19.00 בערב ועד הזריחה בפני 100,000 צופים נלהבים ונרגשים.

כאמור, כפר המוזיקה קוקה קולה 2005 פעל שבועיים ימים ואירח בין השאר את משינה, היהודים, עברי לידר הפרוייקט של עידן רייכל שרית חדד, מוקי, אביב גפן נינט טייב, שי גבסו, להקת טיפקס שירי מימון, ארקדי דוכין, מוש בן ארי , להקת שבע, פורטיסחרוף, מטרופולין, שייגעצ, שלישיית מה קשור, דודו טסה, דניאל סלומון, מירי מסיקה, בתי, לירז צ'רכי, מוניקה סקס, כנסיית השכל, דודי לוי, יוני בלוך אפרת גוש, אינפקציה, קוואמי, איריס פרחי, שרון הולצמן, אוהד חיטמן, סינרגיה, תערובת אסקוט מיקה קרני, בית הבובות והתבלינים.

חברת קוקה קולה השקיעה השנה בפרוייקט מעל תשעה מיליון ₪.

קישורים:
תמונות מהכפר
 
 
 
   
תגובות  
   
1. היה מעולה
כל כך טוב שלא רצינו לחזור הביתה
(24/07/2005 שחר)

2. היה פשוטט מושלםםםם
כולככךך נהנתי הלכתי לכול ההופעות והיה פיגוזז חבל שניגמררר
מקווה ששנה הבאה יהיה יותר טוב
יומטוב:)
(25/07/2005 סייבונה)

3. היה משו' משו'
היה כייייף שחבל על הזמן..
אני הייתי הכי הקטנה שם...אבל הכי נהנתיי..
ההופעות היו מזה יאאפוווות!!
נהנתי מכל רגע........שווה ביותרררררר
לאאב לייין
אה וגם אני מצולמת שם...._דף 4_..
(25/02/2006 לינושש)

4. יהיה כפר מוזיקה 2006 ??!?!
מישהווו יודדעע מתיי ואיפפפהה !!
אוווףף חייבב להיותת !!!
(01/06/2006 גללל)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?