ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

סודות נעולים - חדש בקולנוע

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
שובר קופות חדש הגיע אלינו ולא מפתיע ששוב מדובר בסרט אימה.
 
בטח תחשבו לעצמכם, מה שוב סרט אימה? עוד סרט מפחיד ומקפיץ? אז בואו אני יענה לכם על זה ישר מההתחלה, התשובה היא לא, סודות נעולים הוא יותר סרט מתח מאשר אימה עם רובד עמוק יותר ותסריט מעניין יותר.
 
סודות נעולים מביא אלינו את סיפורה של נערה אמריקאית טיפוסית בשם קרוליין (קייט הדסון) שמאסה בעבודות הלא משמעותיות בחייה ומחליטה לקחת משרה של סייעת לזוג קשישים מניו אורלינס שגרים באחוזה נטושה ושהבעל סובל משיתוק לאחר שבץ שקיבל בעליית הגג הישנה והחשוכה שבאחוזה.
 
עם הזמן מגלה קרוליין חדר נסתר ובעקבות כך מחליטה לנסות ולגלות מה בדיוק מסתתר באחוזה למי זה קשור ומדוע תוך כדי עזרה לקשיש ונסיונות להסתיר זאת מבעלת הבית.
 
לאורך הסרט מגלה קרוליין גם כת מסתורית, כת ההוודו שבשונה מהוודו פועלת רק על אלו המאמינים בה, כת אפלה ומסתורית שמשמשת גם למעשי כשפים.
 
קאדר השחקנים אמנם לא בנוי מהמון כוכבים אבל עדיין מונה את קייט הדסון המצויינת שמשחקת פשוט מצויין, מאוד אמין ועם המון מסתורין כמו כן גם ג'ינה רולנדס בתפקיד בעלת הבית המרשעת.
 
השוני הגדול בסרט, זה שמבדיל אותו משאר סרטי אימה הוא התסריט, אהרן קרוגר שהביא לנו את הסרט הצלצול מגיש לנו כאן תסריט סבוך ומעניין כולל אוירה אפלה קטעים מפחידים ומקפיצים כמה קטעים מצמררים ומזעזעים יחדיו אבל גם המון מתח המון חכמה ואפילו כמה תפניות לא צפויות בעיקר בסוף הסרט עם סיום אדיר מותח ומפתיע שמשאיר טעם טוב מכל הסרט.
 
לסיכום אני אמליץ לכם מפה לרוץ אל הקולנוע ולראות את הסרט סודות נעולים סרט מצויין מותח ומפחיד גם יחד, סרט שמעניק רובד אחר ושונה משאר הסרטים ובעיקר ישאיר אתכם דבוקים אל הכיסא לכל אורכו.
 
קישורים:
האתר הרשמי:
 
 
 
 
   
תגובות  
   
1. סרט נחמד לא יותר
ותפסיק להריץ אותנו לסרטים האלה :)))
עוד מעט נגמר הכסף
(23/08/2005 )

2. סרט טוב!!
סרט טוב! ממש נהנתי..!!
מומלץ..
(24/08/2005 אפרת)

3. אמאאאאאאאאאאאאאאא
סרט מפחיד רצח כל הלילה לא ישנתי
(11/10/2005 המשגועת)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?