סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ, נאור ציון בהופעה מחשמלת

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
כבר זמן רב שמתנהל לו ליין משובח ורצוי ביותר בצ'יקה - ליין סטנד-אפ קומדי במתחם המריפוסה, השבוע התארח במתחם אחד מותיקי עולם הבידור בארץ - נאור ציון.
 
נאור ציון, אולי הסטנאפיסט הותיק ביותר הופיע כבר אלפי פעמים על כל בימות הסטנד-אפ בארץ, נצפה אין ספור פעמים בכל תכנית טלויזיה אפשרית ואפילו קיבל תוכנית משלו וכמה ספיישלים קורעים מצחוק. לכן ציפינו להופעה מצחיקה ואנרגטית במיוחד ולא התאכזבנו.
 
המופע התחיל באיחור של לפחות 30 דקות אבל זהו פרט שולי ונסלח משום שאת מתחם המריפוסה פקדו כך נראה מאות מבלים ולפי הרחש ניתן היה לחשוב שכמות כזו של צופים עדיין לא נראתה במקום, כאמור אחרי 30 דקות של איחור עלה נאור ציון לבמה ומאותו הרגע לא הפסיק לדבר ולשלוף פאנצ'ים בזה אחר זה, ללא ספק פצצת אנרגיה!
 
נאור כהרגלו שיתף את הקהל או יותר נכון ירד על הקהל אבל לא בצורה תוקפנית או מעליבה אלא עם המון חן והומור למרות רצף של בדיחות גסות. אין אחד שלא טעם מנחת זרועו, גברים, נשים, נערות צעירות, סטודנטים, הודים ואפילו הצלם שלנו זכה לבדיחה ספציפית כאשר נאור העלה אותו לבמה וציין את הדמיון המפליא בינו לבין הארי פוטר, בקטנה עומרי קח הכל בהומור...
 
נאור ציון הפגין ידע נרחב על העיר באר שבע מתקופתו כחייל בבסיס נבטים ודאג להזכיר פעם אחר פעם כמה טוב וחם הקהל פה בכלל ובצ'יקה בפרט, ניתן היה לראות שלא רק אנחנו נהננו גם נאור נהנה מכל רגע והחזיר לנו עם המון אנרגיות ומצב רוח ואפילו עם קטע בונוס לקראת סיום והבטחה לחזור ולהופיע שוב (אנחנו מחכים).
 
ולסיכום אפשר להגיד בשלווה גמורה שמי שלא היה הפסיד ערב ענק של צחוק ובידור מאחד הסטנדאפיסטים הגדולים שיש לנו פה, סטנדאפיסט המשלב מערכונים מצחיקים, בדיחות שנונות עם פאנצ'ים מתוזמנים ויכולת אילתור מדהימה שיחד עם האוירה החמה העניק לנו את אחת מההופעות היותר טובות שהיו פה, חובבי סטנד-אפ שלא הגיעו הפסידו בענק ואסור שירשו לעצמם להפסיד שוב, ערב מחשמל אמרנו? כן ירבו!
 
 
 
   
תגובות  
   
1. נאור ציון הורג
כבר מתחילת דרכו
זה הבן אדם שהמציא את הסטנדאפ בארץ
(01/09/2005 )

2. מה הקטע?
כל אחד יכול להצחיק אם הוא יורד על אנשים ועדות ואם הוא קצת מדבר על סקס בכלל כולם מתפקעים מצחוק ככה שלא ממש מובן לי מה בדיוק הכשרון כאן
(01/09/2005 שרית)

3. לשרית
אם את אחת נפוחה שנעלבת אם מישהו צוחק עליה ואיתה ואם אין לך חוש הומור אז בחיים לא תביני
נאור ציון יורד על כולם ואנשים יודעים שזה מה שהוא הולך לעשות
(01/09/2005 חחחחח)

4. בכלל לא דומה להרי פוטר
באמת שלא מצאתי את הדמיון
חוץ מזה הייתה הופעה מצחיקה
(01/09/2005 )

5. הופעה מעולה!
לא הפסקתי לצחוק לרגע
באמת מי שלא היה הפסיד
(02/09/2005 )

6. ירד לזנות נאור ציון!!
התחיל להופיע בפאבים:-(
מסכן
מה לא עושים בשביל כסף.
(07/09/2005 )

7. סתם קווקזי מעצבן אבל מצחיק
יורד על כל העולם אבל אין מה להגיד הוא מצחיק
(09/05/2006 רועי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?