סיקור הופעות
   
 
 
 
 

שלישי סטנד-אפ בצ'יקה, שאולי בדישי ורוני ששון

 
מאת: מקסים שמעונוביץ' -  
 
אחרי פגרת כתיבה של חודש וחצי בערך, מצאתי עצמי שוב פעם בדרך לצ'יקה.
אלא שבניגוד לפעם האחרונה, לא היה לי שום מושג למה ומה אני הולך לראות שם. אחרי הכל אני מוכן להתערב שלכמעט אף אחד מכם, השמות שאולי בדישי ורוני ששון מעבירים רטט בגוף (לא במובן הזה, סוטים!)
 
ההופעה כרגיל החלה באיחור קל עד כבד (שנהיה סוג של הרגל מגונה) והסדנטאפיסט הראשון והדי אלמוני שאולי בדישי עלה על הבמה ובהתחלה לא בדיוק הצדיק את הציפיה הארוכה, אך כעבור מספר בדיחות לא מוצלחות במיוחד הצליח להעלות חיוכים רבים בקהל ובסך הכל הוא היווה אחלה חימום לרוני ששון שעלה אחריו.
 
השם רוני ששון אולי מצלצל לכם מוכר ואולי אתם גם זוכרים אותו מ"יום טוב", לי לעומת זאת לא היה מושג קלוש מי הבן-אדם ההזוי שפתאום נעמד מולי על הבמה.
הוא פתח את המופע בלי הכנות ובלבולי שכל מקדימים בבדיחה קורעת על תינוקות העדה האתיופית, משם המשיך בחיקוי קולי של אתיופי מתפוצץ ואחר כך, על מנת לא ליצור רושם של גזען עבר לשאר העדות (רוסים, מרוקאים וכו'...)
 
מיד לאחר מכן המשיך ודיבר על היחסים שבינו לבינה. חויות מהטיולים השנתיים שכללו הדגמה של סיפור אימה (צ'יזבט) מקפיץ תוך כדי הטפלות לצופה תמימה שישבה סמוך לבמה (מה חשבת לעצמך?) וקטע מבריק ביותר על שירי ילדים.
 
היתה זו אחת ההופעות המצחיקות שהייתי בהן (והייתי בהרבה, לכל המזלזלים), אבל היה דבר אחד שלא הצלחתי להבין ואני מתאר לעצמי שאני לא היחידי. מישהו הצליח להבין מה הקול האמיתי של רוני ששון? כל כמה דקות היה לו גוון קול שונה למרות ששינויי הקול לא נראו כאילו הם חלק מההופעה, פשוט כל פעם יצא לו קול אחר, פעם הוא צפונבון, פעם ערס, פעם מתרומם במקצת וכד'..
 
לסיכום כפי שציינתי מקודם בהחלט מדובר בסטנד-אפיסט משובח ומהנה מאוד, ככה שאתמול היה ערב סטנד-אפ משובח ומצחיק למדי וזאת אף על פי שלא היו שמות נוצצים והפקות מיוחדות. מה גם שהופעות מהסוג הזה מזכירות לנו שלא רק השם ומידת פרסומו של האומן קובעים, ושיש עדיין סטנד-אפ פשוט וצנוע והכי חשוב טוב ומצחיק!
 
 
 
   
תגובות  
   
1. התחיל ממש לא מצחיק
הבחור הראשון שהיה התחיל קצת צולע אבל ההמשך היה סבבה
(08/09/2005 )

2. היה מצחיק מאוד
היה ערב סבבה לגמריי שניהם היו טובים ומצחיקים
(08/09/2005 )

3. היה ערב מצחק ומהנה ביותר
אבל מסכים שששון היה בכמה רמות יותר טוב ויותר מצחיק
(08/09/2005 רמי)

4. היה אחלה ערב
היה ערב מגניב ומצחיק שני הסטנדאפיסטים היו חידוש מרענן שמראה שאפשר גם בלי גסויות והעלבות של הקהל
(09/09/2005 עינב)

5. רוני ששון המלך
הולך להיות השם החם הבא
(06/11/2005 יודעי דבר)

6. הבנאדם פשוט תותח!!
יצא לי להכיר את רוני במהלך הפלגה
אין מה לומר פרט לכך שמאוד התרשמתי ממנו
הן מבחינה אישית - אדם לאדם
והן מבחינה שהוא "הדבר הבא"
(15/11/2005 ליאת)

7. אהה... רוני יא גוואד ! :)
תחזור לצפון.... :) אוהבים אותך.... חג'ג'
(16/11/2005 Dj Jersey)

8. רוני ששון הוא המלך שלי
רוני הוא אחד המציחקים ו אני מכיר אותו כבר (לא אישית) די הרבה זמן, יש לו רמה.
(11/06/2007 מישהו חמוד)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?