סיקור הופעות
   
 
 
 
 

שלישי סטנד-אפ בצ'יקה עם אורי חזקייה

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
שלישי בצ'יקה, והפעם אורי חזקייה
 
הוא חזר, לאחר הופעה מוצלחת חזר אורי חזקייה לבאר-שבע ושוב לצ'יקה למופע סטנד אפ נטו.
 
אורי חזקייה מוכר לנו מהתוכנית טיאר ברשת המנוחה ומהתוכנית פספוסים כמו כן הופיע חזקייה כמה פעמים במופע הצדקה יום טוב ושם הוכיח שמקומו בליגה של הגדולים, לאחרונה קיבל חזקייה תוכנית (מכת מדינה בערוץ ביפ) יחד עם חברו הטוב ואקס האקדמיה לצחוק אבי נוסבאום.
 
מודה, זוהי הפעם השלישית שלי במופע של חזקייה והרבה לא השתנה למרות שינויים ושיפוצים פה ושם רוב המופע כבר רץ תקופה לא קצרה ובכל זאת חברים לא הפסקתי לצחוק ובפעם השלישית, אין ספק אורי פוטנציאל גדול ובדרך להפוך לאחד הגדולים שהיו פה.
 
אורי חזקייה בשונה מסטנדאפיסטים אחרים מאוד חם וידידותי מקפיד לשתף את הקהל אבל לא לתקוף או לרדת עליהם אלה לקחת מהם סיטואציות מהחיים ולשתף אותנו במופע.
 
דבר אחד שהפך למנהג קבוע בצ'יקה הוא האיחור "האופנתי" במופע שהפעם חרג מהמקובל, אבל זה ליין גדול ומבורך ככה שזה נסלח, אז כאמור לאחר עיכוב עלה חזקייה ומיד התחיל, תזזיתי מאוד מלא אנרגיה חיובית הומור שנון ובעיקר יכולת מופלאה להוציא פאנצ'ים מצחיקים ממצבים מחיי היומיום, הכל היה שם הרגלים משונים, גברים ונשים, חברים וחברות ובכלל אין נושא שחזקייה הציג שלא קרה לפחות פעם אחת בחיינו.
 
לסיכום חברים אני מאמין שכולכם כבר למדתם להכיר את ליין הסטנד-אפ המשובח בצ'יקה ולמי שעדיין לא הכיר אני ממליץ מפה להיות שם, ואם ייצא לכם אז כדאי לכם גם לתפוס את הופעתו של חזקייה, סטנדאפיסט מוכשר ומצחיק.
 
זהו, שבוע הבא יגיע שגיב פרידמן,
אנחנו נהיה שם ואתם? 
 
 
 
   
תגובות  
   
1. ממש לא
(15/09/2005 אנחנו לא)

2. הייתה אחלה הופעה
קצת קצרה אבל והוא דווקא כן ירד קצת על מישהו בקהל למיטב זכרוני
(15/09/2005 )

3. לא בכיון של נאור ציון בכלל
(15/09/2005 )

4. ל-3 זה משהו שונה
ברור שזה לא נאור ציון
זה סטנדאפ אחר כזה שאתה לא מפחד שהאומן יתלבש עליך וישפיל אותך לעיניי כל הקהל
אפשר היה להרגיש בקהל לפי הצחוקים שכל אחד חושב שהוא בעצם מדבר עליו וכל סיטואציה שהוא צחק עליה בעצם נוגעת לכולנו
(15/09/2005 )

5. היה חזק!
הייתה הופעה בין היותר טובות!
הוא היה אלוף!
ישבנו שורה ראשונה הוא קצת נפל עלינו אבל זה כל הצחוקים!מומלץ בטירוף!
(15/09/2005 )

6. הבן אדם לא מאלתר הרבה
וזה דווקא טוב הופעה מוכנה ואם לא ממש מפריעים לו הוא לא ירד עליכם
סך הכל דיי נחמד
(17/09/2005 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?