סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ עם שגיב פרידמן

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

אתם מכירים את הקטע שסטנדאפיסט בא וכל ההופעה שלו מבוססת על 4 מילים? אתם מכירים את הקטע, כי זוהי תמצית ההופעה של שגיב פרידמן.

כחובב של ערוץ ביפ בכלל ושל תוכנית הרצועה בפרט, הופעה של הכלב האגדי מהתוכנית (שגיב פרידמן) היא עבורי בבחינת הופעה שחייב לראות גם אם זה אומר שזו לא תהיה הפעם הראשונה.

כמו שציינתי, פרידמן מככב בתוכנית הרצועה בתור כלב אוהד מכבי ת"א והתפרסם בעיקר מהופעותיו ביום טוב, מתברר שמה שעובד כגימיק התחלתי לא תמיד מבטיח להיות כזה בהמשך הדרך. למרות זאת, המוניטין העולה של פרידמן הביא קהל רב למתחם המריפוסה, רוב המופע של שגיב פרידמן מתבסס על אין ספור בדיחות ומשחקי מילים שנשלפות אחת אחרי השנייה, לפעמים זה עובד מצויין לפעמים פחות טוב.
יכולתו של סטנדאפיסט נמדדת לרוב ביכולתו לאלתר ובזאת הפגין פרידמן יעילות, בשונה מאורי חזקייה לדוגמא, פרידמן מערב את הקהל ולא בוחל בשום אמצעים כולל קללות וגידופים, אבל בהומור שנון כמובן.

מרגע שעלה לבמה (באיחור הקבוע) התחיל פרידמן לעבור נושא נושא, לשלוף בדיחות ולאלתר, הוא נגע קצת בהכל, גברים ונשים, שמות ושמות משפחה (לנה? רום?) שלטים מטומטמים ומשחקי מילים, אבל בעיקר היו המון בדיחות על רוסים/רוסיות וערסים,  מסכנה הבחורה הרוסייה שישבה מקדימה וחטפה צרור של בדיחות כולל מקבץ אישי שהוקדש מפרידמן, הוא לא עזב אותה עד שגילה קורבן אחד בשם רום, דבר נוסף שבלט היה זמן ההופעה הקצר, 40 דקות בלבד וחבל.

לסיכום חברים אם לא יצא לכם לראות את שגיב פרידמן בהופעה, אתם בהחלט יכולים ללכת ולהנות, הבחור מצחיק לרוב ומאלתר מצויין, אם כבר יצא לכם לראות את ההופעה קשה לי להאמין שתצאו בצחוק מטורף.
זהו, עוד יום שלישי עבר בצ'יקה ובשבוע הבא מגיע אחד מהגדולים שיש לנו, אדיר מילר, שווה לחכות.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. אלי ומריאנו!!!!
יום שישי הקרוב בשעה 22:30 בהיכל התרבות ב"ש.

(21/09/2005 showtime)

2. בוייינננה הוא מצחיק!
(21/09/2005 )

3. דווקא לא הכי מלהיב
שבוע שעבר היה יותר נחמד בהרבה
(21/09/2005 מממ)

4. ירידות על הקהל זה שנון?
מה שנון בזה? אף פעם לא הבנתי את הקטע של ירידות מטופשות על הקהל אבל שיהיה לך לבריאות פעם הבאה תישב אתה קרוב אליו
(21/09/2005 )

5. שיט ! פיספסתי =\
אין על הרצועה..
וכל כך רציתי לראות .
לא נורא , אם הוא הביא הרבה קהל אני מניחה שיחזור..
(21/09/2005 ליאתילה)

6. מי זה בכלל
(21/09/2005 )

7. ל-6
מי זה?? זה הבחור הכי מצחיק בארץ חחחח
(22/09/2005 )

8. הבהרה
אלוהים, זה כמו ישו רק שלנו (היהודים)
חחחחחחחחחחח....
(24/09/2005 לנה)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?