ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

די.וי.די - "משחקים נסתרים" ו-"המאמן קרטר"

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

הפעם החלטתי לחרוג מהמנהג הקבוע ולהמליץ לכם על שני סרטים שיצאו לא מזמן אל ספריית הדיוידי: משחקים נסתרים והמאמן קרטר, שני סרטים מז'אנר שונה אבל מומלצים מאוד.

משחקים נסתרים - אני יתחיל בזה שאדגיש כבר עכשיו שמשחקים נסתרים מקוטלג תחת הז'אנר סרט אימה (כן כן שוב סרט אימה, אין כמו סרט אימה טוב יחד עם החברה) אבל הקשר בינו לבין אימה רחוק, הוא אולי יותר בכיוון של סרט מתח חכם ומסוגנן.
משחקים נסתרים מגולל את סיפורם של גבר שהתאלמן מאשתו ובתו הקטנה אשר עוברים מהעיר הגדולה לפרבר מרוחק על מנת לשקם את חייהם מהטראומה שפקדה אותם, הילדה הקטנה (דקוטה פנינג המופלאה בעוד משחק פנטסטי) בהיעדר חברים מוצאת לה חבר דמיוני בשם צ'רלי ויחד איתו גורמת לאביו (רוברט דה נירו גם כן במשחק טוב) המון צרות ומעשים אפלים, סוגיית מותה המסתורי של האמא מלווה אותנו לכל אורך הסרט עד לתפנית לא צפויה.
סרט מומלץ מאוד, אם לא בגלל העלילה אז בטח בגלל הופעתה של הילדה המחוננת דקוטה פנינג שכל סרט שנגעה הפך למכרה זהב.

המאמן קרטר - בשונה ממשחקים נסתרים הסרט המאמן קרטר הוא דרמת ספורט המבוסס על סיפור אמיתי.
קן קרטר (סמואל ל' גקסון הבלתי נלאה) הוא מאמן כדורסל שחור שגדל והתחנך בשכונת מצוקה ולמרות כל הקשיים הצליח לברוח מחיי הפשע והקים משפחה ועסק משגשג, קרטר מגיע אל אותו בית הספר בו גדל כדי לאמן את קבוצת הכדורסל של בית הספר ויחד עם זאת לחנך ולהחזיר את שחקניה אל ספסל הלימודים תוך כדי חתימת הסכם המבטיח את לימודיהם כתנאי להיותם בנבחרת.
לאחר סדרת אימונים מפרכת ופתיחת עונה מוצלחת הכוללת מאזן מושלם מחליט קארטר לסגור את אולם הכדורסל ולבטל את משחקי הנבחרת בגלל הפרת ההסכם החתום מצד התלמידים, מהלך זה מעורר את זעמם של ההורים ושל כל בית הספר ומביא את קארטר למאבק עיקש מול מערכת אטומה והורים זועמים וכל זאת בכדי להבטיח עתיד טוב יותר לבניהם.
המאמן קרטר הוא סרט דרמה עשוי טוב, משחק מצוין של כל בעלי התפקידים בראשותו של סמואל ל' ג'קסון, בהחלט שווה לקפוץ אל ספריית הדיוידי ולראות אותו.

זהו חברים, בשבוע הבא אמליץ לכם על אחד הסרטים הטובים שראיתי, שואלים איזה? תחכו לשבוע הבא.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. ראיתי "משחקים נסתרים" לפני ימים אחדים
ואני ממליצה, בין הסרטים הטובים שיש.
Go for it
(28/09/2005 Fag)

2. סרטים
המאמן קרטר זה אחד הסרטים היפים בעולם לכל אוהבי הכדורסל גם מי שלא אוהב שיראה
(15/10/2005 מישל )

3. המאמן קרטר סרט טוב
ראיתי המאמן קרטר אתמול..
סרט יפה.. באמת..
ממליצה עליו... לכל מי שאוהב כדורסל
(09/02/2006 המאמן קרטר)

4. ביקורת
הביקורת שלך יפה אבל ממש קצרה...
(09/07/2006 מעין)

5. לאיזה גילאים הסרט?
(12/07/2006 אנונימי )

6. המאמן קרטר
אחי אני חושב שהסרט המאמן קרטר כלכך טוב כי הוא מבוסס על סיפור אמיתי ובאמת לכל הרואים טתת התגובה אני ממליץ באופן אישי ליראות את זה סרט מרגש והכול כדי ליראות
(28/02/2007 מה זה משנה ממי זה?)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?