סיקור הופעות
   
 
 
 
 

שישי סטנד-אפ בהיכל התרבות - מופע חימום

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

מה אומרים לכם השמות הבאים? רן תלם, דוד קיגלר, אלי פיניש, מריאנו אידלמן, גורי אלפי, יש מישהו שלא מכיר אותם? כל החמש, ענקי בידור וסטנדאפ שממלאים אולמות איש איש בהופעות יחד ובצמדים, עכשיו מה הייתם אומרים אם כל החמש היו עולים יחד על במה אחת בערב של אילתורים? אני אענה במקומכם - צחוק מטורף!

אז כמו שכבר הבנתם ביום שישי הופיעו יחדיו חמשת המופלאים במופע אילתורים שבו כלום אבל ממש כלום לא קבוע או כתוב, לפני כמה שנים היתה תכנית (שאגב רצה כבר כמה שנים בארה"ב) בשם "של מי השורה הזאת", בתכנית לקחו חלק 4 בדרנים, מנחה אחד וקהל ובנו סיטואציות רק על סמך רחשי הקהל, למרות שזו היתה תכנית טלויזיה שבה הכל נערך עדיין המתמודדים נאלצו לאלתר בין הסיטואציות מה שהפך את התכנית למצליחה ומצחיקה ביותר.

מופע חימום עובד על אותו העיקרון, רן תלם הוא המנחה שמחליט על משתתף אחד או יותר בכל משחק, אלי מריאנו גורי וקיגלר הם המשתתפים שנכנסים לסיטואציה שונה בכל פעם ונאלצים לאלתר והכל נעשה לפי דרישות הקהל, רק המשחקים קבועים כל השאר מאולתר מהקהל, לדוגמה משחק האלף הבית שבו כל מתמודד בתורו צריך להתחיל משפט מסדר האלף בית אלא שהסיטוציה והדמויות נשלפות מהקהל וגורמות למה שגורי כינה "שכונה על הבמה".

אין ספק שלראות את החמישה יחדיו על במה אחת זו חוויה מצחיקה, אבל לראות אותם מאלתרים זה כבר הופך את כל ההופעה לצחוק אחד גדול ומתגלגל, טירוף על הבמה ובמובן החיובי אפילו אני טעמתי מנחת זרוע האילתור של גורי אבל הכל בהומור שנון.

חברים בפעם הבאה שהם מגיעים לאזורינו רוצו ותפסו את ההופעה ללא ספק הדבר המצחיק ביותר שיש היום, ולאלה שהיו רוצו גם אתם כי בטח הבנתם שבפעם הבאה זה יהיה שונה כי הכל קורה חי על הבמה.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. ובאמת?? מי כל החמישה?
חחחחחחחחחח בצחוק
(03/10/2005 שחר)

2. לדעתי..
ההופעה אחת הטובות שהייתי..והייתי בהמון הופעות..
חובה ללכת!!
(08/10/2005 אפרת)

3. חחח העלו אותי לבמה..
היה כ"כ מצחיק!! הם העלו אותי ושרו לי שיר.... על העבודה של ההורים שלי וכל מיני...
והם גם כל הזמן בחרו בסיטואציות שאני נתתי להם!! היה אלוווף.. וכבר הזמנתי כרטיסים למופע הבא- יום שישי הזה, אני שורה שניה באמצע!!!
תקנו כרטיסים- חובה!!

אה! ועיצה קטנה- לכו תשתינו לפני שאתם מתיישבים...
(31/01/2006 אילה)

4. (חחחח)ולה על מריאנוו !
וואלה איזה מופעע ! מופע כזה איכותי מדהים וקורעע בטירוףףף ! לא היה פה מזמןן ! אז קודם כול החבורה הזו הם שילוב פצצה והמופע בכלל קורע עד דמעות ! ושלא נדבר על המוכשר החתיך והאיש הנפלא מריאנו אידלמן ! הוא נתן שם הופעה שפשוט חבל על כול רגע ! ההופעה הייתה מדהימה וכולם פשוט היו מוצלחים !! וואלה וואלה פרש מי שמפסידד !
(29/06/2006 בר)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?