ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

בתול בן 40 - עכשיו בקולנוע

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

לאחר שהוצפתי באין ספור טריילרים ונדהמתי מההצלחה העצומה בקופות בארה"ב החלטתי לעשות מעשה ולראות האם הסרט המדובר באמת שווה את זה.

בתול בן 40 הוא סרט קומדיה שנכלל בז'אנר הקומדיות הפרועות, אותן קומדיות שיצאו בהמוניהם לאחר הצלחת הסרט אמריקן פאי.

בתול בן 40 מביא אלינו את סיפורו של אנדי, רווק וכמו שבטח הבנתם בתול בן 40 שנוהג לבלות את ערבי שישי ברביצה עם שכניו מול הטלויזיה, קורא להנאתו חוברות קומיקס מכור למשחקי טלוויזיה ולכורסת המשחקים שלו ואוסף בובות של דמויות מהקולנוע ומסדרות ידועות, בקיצור, מה שאנחנו קוראים חנון.

אנדי עובד למחייתו כעובד מחסן בחנות תקליטים וחייו משתנים בערב אחד כאשר הוא מסכים להתארח אצל חבריו בערב פוקר ושם מתגלה הסוד שבעצם אנדי הוא עדיין בתול, מאותו הרגע מנסים חבריו של אנדי למצוא לו את האחת שתגאל אותו מבתוליו ואנדי מצידו מנסה גם כן אבל בדרך גם הורס בכל דרך אפשרית. אם זה מלחץ או פשוט מחוסר נסיון.

יום אחד מצליח אנדי להשיג מספר טלפון מאישה בשם טריש ולמרות רצונו של אנדי לבחור בה כאחת נכנע ללחץ חבריו ומתחיל תהליך של חיפוש סקס.

בתול בן 40 אמנם נראה ונשמע כמו עוד קומדיית נעורים טיפשית אלה שהפעם הסרט מצליח לכוון אל כל אחד ואחד מאיתנו כמובן בהומור ובהמון צחוק, המון בדיחות שנונות וקללות יש בסרט אבל גם כמה קטעים שפשוט מפילים אותנו הצופים מהכסא, סצנת הסרת השיער זו אולי הסצנה המצחיקה ביותר שראיתי השנה, גם הסצינה עם עם ניקי במכונית מצחיקה בטירוף ובכלל כמעט לכל אורך הסרט היה חיוך על פניי שלא ירד עד לסיום.

קאדר השחקנים אמנם לא עשיר בכוכבים אבל מי צריך כוכבים בסרט כל כך מצחיק, סטיב קארל עושה עבודה מצויינת בתור אנדי וגם קטרין קיניר בתפקיד טריש, לסיכום חברים אני ממליץ לכולכם בכל גיל או מין שתהיו רוצו לראות את הסרט, שעתיים של פאן והמון צחוק ללא ספק אחת הקומדיות הטובות השנה אם לא הטובה מביניהם. מומלץ בחום!

ורק הקדשה אישית לאישה מאוד מיוחדת, אפרת אני אוהב אותך.
 
קישורים:
האתר הרשמי של הסרט:
 
 
 
   
תגובות  
   
1. תודה על ההמלצה!
סרט ענק! רוצו לראות
(12/10/2005 )

2. ....
קראתי הרבה ביקורות על הסרט ורובן לא אוהדות בכלל וטוענות שההומור נמוך וזול, והעלילה צפויה ומשעממת וחוץ מכמה צחוקים על הפרשות וסקס הסרט לא סוחב...
אז לראות או לא לראות????
(13/10/2005 דנה)

3. לדנה
לראות ודחוף
אם את חושבות שסקס זה לא דבר מצחיק אז תשארי בבית אבל אם את לא חסודה וצנועה תרוצי לסרט צפוייה לך חויה מהנה מאוד
(13/10/2005 )

4. ל- 3
סקס זה תמיד מצחיק...ובימינו אף אחד אבל אף אחד לא חסוד וצנוע חחחחחח
בכיף ..אני יקח את ההמלצה
(14/10/2005 דנה)

5. סקסססססססססס
(14/10/2005 )

6. לא משהו הסרט...
הסרט לא משהו.... היו כמה קטעים מצחיקים לא יותר מזה...
(15/10/2005 )

7. סרט חלש
סרט חלש מאוד
לא שווה לבזבז זמן..
יש אומנם קטעים נחמדים אבל בכללי לא משהו..
(29/12/2005 מאור)

8. הסרט
לפי דעתי הסרט הזה נחמד.
אבל הוא לא יותר מזה!
(17/06/2006 )

9. סרט נחמד
זה דווקא סרט מאוד נחמד, היו כמה קטעים מצחיקים ובמיוחד הקטע הזה שעושים לבתול שעווה, שזה הקטע שהכי צחקתי ממנו בסרט, אבל באופן כללי זה סרט רגיל לגמרי.
(24/07/2006 דור)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?