סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ עם רמי ורד

 
מאת: מקסים שמעונוביץ' -  
 
באמצע השבוע ובאמצע החגים הגיע לעירנו השלווה רמי ורד, אחד מוותיקי עולם הבידור הישראלי. נשמע כמו אחלה של דרך להעביר את היום האחרון לפני סגירת החשבונות בינינו לבין אדונניו אי שם.
רמי ורד הוא בעל רקורד מפואר בעסקי הבידור, כותב מוכשר לבדרנים רבים, הנחה שתי תוכניות שונות בערוצים 10 ו-2 (לצד מירי בוהדנה!!!!!) וכמו כן מופיע כבר שנים רבות במופעי סטנד-אפ
אך עם כל הכבוד לקורות החיים המרשימים הללו אני אישית יצאתי עם טעם של אכזבה מסויימת מההופעה.
המופע היה מורכב בעיקרו מניתוח אירועים אישים שקרו לרמי או לחילופין אירועים בנאלים שקרו וקורים לכולנו, מנקודת מבטו המוזרה.
תחילה הוא החל להתעסק בעניינים מגעילים למדי אודות ישבנה של קשישה ששוחה איתו בבריכה, המשיך בגילוי אחד מסודות הגברים הידועים (נשאיר אותכם במתח) ומשם המשיך לחוויות מגיל ההתבגרות, ואיך לא, קטע על רוסים ושוב חזר לענייני הגועל כשדיבר על עשיית צרכים תוך כדי קניות בסופר וכדומה....
הבעיה העיקרית בהופעה לדעתי היא שרמי ורד פשוט לא ניחן בכישרון של אמן סטנד אפ גדול, הוא אמנם משופע בחומר ואפילו מצחיק ומציג זוויות מצחיקות למצבים הכי בנאלים שיש אבל חסר לו את הטאצ' שיגרום לקהל להתפקע מצחוק, הוא סוג של אמן פרווה אתה חושב שאתה הולך לצחוק ואפילו צוחק קצת אבל זה פשוט לא זה! לא הדבר האמיתי. אני סבור שהוא מעולה ביצירת חומרים וכתיבה של מערכונים כי בהחלט לכל קטע שלו היה פוטנציאל גבוה..
אבל כמו שאתם בטח יודעים, פוטנציאל לא שווה הרבה אם לא ממשים אותו עד הסוף וזה סוג של תמצות של המופע.
 
לסיכום אפשר לספר לכם שהיה נחמד, הקהל נהנה וגם היו הרבה צחוקים במהלך המופע אבל אולי ציפיתי ליותר במיוחד אם אני צריך להשוות את ההופעה לסטנדאפיסטים הקודמים שהופיעו בצ'יקה. הרי שנשמעו קצת פחות צחוקים בעוד שבמופעים הקודמים הקירות במקום רעדו והצחוקים המשיכו להדהד במקום עוד הרבה אחרי שההופעה הסתיימה.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. היה נחמד
הקטע שהוא מחכה רוסים הרג אותי
(14/10/2005 )

2. נושא
אנשים פה ממש דפוקים ברמות עדיין יש להם שגיאות כתיב כמו ילד בן 6!!!
(15/10/2005 הנסיך הקטן)

3. תגובה
אהבתי את הביקורת , תמשיך לפנק אותנו וכל הכבוד לצ'קה על הליין המוצלח .
חג שמח לכל הבארשבעים ולצוות NOL במיוחדדדד
(15/10/2005 מעריצה)

4. למקסים
לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר
פשוט מדויק! רק מה הקשר למירי בוהדנה זה שהוא ישב לידה צריך להרשים אותנו או משהו??
(15/10/2005 סדרן בקולנוע)

5. לסדרן
ברור שלא להרשים אותנו,סתם לקנא בו....היא אחת השוות....
(16/10/2005 מקסים)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?