סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ עם אלי ועמי

 
מאת: דוד גלזר -  
 

יום שלישי,  צמד הקומיקאים אלי ועמי מגיע לצ'יקה, למי שלא מכיר, קצת הסטוריה. הצמד התחיל את דרכו לפני כ-3 שנים במופעי מרתון סטנד-אפ בתאטרון צוותא בתל אביב, אולי כמו רוב הקומיקאים הגדולים בארצנו. הצמד המופלא הזה נמצא רק בתחילת דרכו מבחינת החדירה אל התודעה של הקהל בארץ. שניהם בני 28 ומגיעים מקצוות שונים של ארצנו ויחד יוצרים דואט קומיקאי מעולה.

את החשיפה הראשונה הגדולה קיבל הצמד מאדיר מילר הגדול מכולם, שאף הוא הופיע לא מזמן על בימת ה "צ'יקה", אדיר לקח אותם מצוותא הישר לטלויזיה אל תוכניתו - "ערב אדיר" שם התפרסמו בזכות קטעם הטוב ביותר לדעתי- "טופאי ואיגפופו", וגם בהופעה בצ'יקה היה זה הקטע שסיים את ההופעה (המעולה יש לציין) על בימת הסטנד-אפ במריפוסה של הצ'יקה.

אז אחרי שהצגנו את הצמד בפניכם, נמשיך ונסקר את הופעתם.
כדאי לציין שמי שהחליט להגיע באיחור אופנתי (כאילו שהוא איזה סלב) היה צריך לטפס על עצים או על הבר בשביל לראות את הופעתם כי המקום היה מלא עד אפס מקום.

לאחר המתנה בקוצר רוח להופעתם, עלה הצמד על הבמה כאילו שהם חתני בר מצווה. את הופעתם הם התחילו בקטעים מאולתרים, אולי על מנת לגשש איזה סוג קהל יושב מולם, דבר אופייני להרבה סטנדאפיסטים.
לאחר חימום הקהל התגלתה מהר מאוד מטרת החליפות. כשפתחו בקטע הקוסמים המופלא שלהם, דבר שהיווה פתיחה מעולה ויפה להופעתם עם הרבה מאוד הפתעות עבור הקהל שהיה שם. לאחר קטע הקסמים הגיע קטע מעבר שהעלה חיוך ממש קליל על שפתי הקהל, אך זה תוקן במהרה במספר קטעים מעולים מהרפרטואר המדהים של הצמד.  

כמו כל הקומיקאים הגדולים, הם לא נתנו רגע של נחת לכל מי שישב בשורות הראשונות שתמיד סופגות מהלומות מהרבה סטנדאפיסטים.
לקינוח הצמד יצא עם הקטע הכי מוכר שלהם - "טופאי ואיגפופו" שלא השאיר אף אחד בקהל אדיש וגרם לפרצי צחוק אדירים .

לסיכום, הופעה מצחיקה מאוד ומהממת אך קצרה למדי (50 דקות) לצמד המופלא, אני אישית מחכה כבר לביקורם הבא בבירת הנגב.
בהחלט הופעה מצויינת! החלטה טובה של הצ'יקה להביא לכאן את הצמד.

*וסקופ לסיום - לכל מעריצי עמי ואלי, הם חוזרים להופיע על המסך בחורף הקרוב.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. סליחה על הבורות אבל מי אלה
ומה זה טופאי ואיגפופו?????
(20/10/2005 אסף)

2. כתבה טובה!
אחלה כתבה אחי תמשיך ככה.
ובאמת צמד טוב.
(24/10/2005 איציק)

3. עמי ואלי כישרוניים פחד!
הופעה מצויינת,באנו כמה חברים ופשוט התפוצצנו מצחוק,הם יגיעו רחוק
(15/03/2007 שרון)

4. אלופיים
(24/04/2008 )

5. אלופים,מצחיקים,מוכשרים!!!!!
הייתי מלא פעמים בהופעות שלהם ופשוט לט נמאס מההופעה הם מצחיקים רצח!!! ואסף- לך תעשה שיעורי בית...
(20/04/2010 סיון)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?