סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ עם כוכבי הקאמל קומדי קלאב

 
מאת: דוד גלזר -  
 

יום שלישי מגיע וכמו כל שבוע בתקופה האחרונה אני מוצא את עצמי שוב פעם במופע סטנד-אפ בצ'יקה, אני מתחיל להרגיש שההופעות האלה זה כמו סם, אתה ממש מתמכר אליהן רק שבמקרה הזה אתה בכלל לא רוצה להגמל, זה עושה לך רק טוב במיוחד אם אתה יושב בשורה הראשונה והופך לאחד הדמויות בהופעה (מי כמוני יודע).

אז ככה.. ביום שלישי נפלא וקצת קריר הגיעה אלינו שלישיה מצחיקה היישר מהקאמל קומדי קלאב של רועי לוי (המלך!) בתל אביב. כן כן הם באו להופיע "בבאר שבע השוממת" (ציטוט מפי אחד הסטנדאפיסטים). אך מהר מאוד הבינו שהבמה של באר שבע הכי חמה בארץ.

הראשון מבין השלושה שעלה על במת הצ'יקה הוא איציק ורדי, בחור צעיר בן 22 שמגיע אלינו מרמת גן, את קריירת הסטנד-אפ שלו הוא התחיל לפני שנה בערך על הבמה של הקאמל קומדי קלאב בערב במה פתוחה, איציק אמנם צעיר בעסקי הסטנד-אפ אך כשרוני להפליא! מתחילת הופעתו ועד סופה הקהל לא יכל היה להפסיק לצחוק, כמובן שדרך ארוכה עוד לפניו, אך אם לשפוט לפני ההופעה אני צופה לו הצלחה לא מעטה גם בעתיד. הבחור משלב בהופעתו דיסקוסים מפולפלים על כל מיני פאשלות בחיים ולא חוסך גם בקטעי ירידות על עדות ישראל .

השני שעלה על הבמה היה נדב פרישמן בן 29 מתל אביב. ובנות.. הבחור פנוי והוא די התבאס שלא קיבל שום מספר של בחורה לפני, במהלך ואחרי ההופעה, נדב די ותיק בעסקי הסטנד-אפ, כבר 7 שנים הוא מופיע כמעט מידי ערב בקאמל קומדי קלאב ובעוד מקומות רבים. נדב לא משלב ברפרטואר שלו גסויות או עניני עדות, הוא בעיקר מדבר על הסיטואציות המצחיקות והנורא מפגרות בחיינו. לדוגמה - "מאיפה בא האיידס", נדב הוא מלך בסגנון שלו אך נראה היה שלקהל שלנו היה קצת קשה להבין את הסגנון שלו.. (כנראה שצריך לתרגם לנו).

השלישי והאחרון במהלך ההופעה הערב היה חן מזרחי שכבר הופיע בעבר על בימת הצ'יקה, ומידי פעם התעניין אם מישהו מהצופים שומר לו טינה מההופעה הקודמת. חן מגיע אלינו הישר משכונת התקווה ("בן אדם מחוק מהשכונה הכי שרוטה בתל אביב" כהגדרתו) חן בעסק כבר 3.5 שנים וגם הוא התחיל את דרכו בערב במה פתוחה. וחן פשוט הפיל אותי ואת הקהל על הריצפה עם הסגנון השכונתי שלו ועם בדיחות חברה מפגרות אבל מצחיקות מאוד. אני ממש מוריד בפניו את הכובע על החיקוי המדהים של אברבוך ועל ההתאבדות על הבמה עם המוט. חן, אתה פשוט תותח נשמח לראות אותך שוב.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. יום שלישי בצ'יקה
היתה הופעה פצצה !!! :)
(02/11/2005 אלמוני)

2. "הכוכב של הפאב"
חבר'ה, רציתם? קיבלתם!! ביום שני הקרוב ניכנסים לרשימת השירים שלנו שירים חדשים (שירי מימון, מירי מסיקה, הראל מויאל ועוד רבים וטובים אחרים...) אז ניתראה ביום שני ב"כוכב של הפאב" בברקה!!!
(03/11/2005 חי וזוהר)

3. מישהו יודע מי מופיע בציקה השבוע??
(06/11/2005 )

4. שחר חסון המלך
תחזירו את שחר חסון אני מבקששששש
(08/11/2005 )

5. חן מזרחחחחחחחחחחחחחחחי
(09/02/2006 פלונית בת פלונית)

6. חן מזרחחחחחחחחחחחחחחחי
"ללא ספק שמדובר באדם אגדי, אישיות מיוחדת שראוי להערכה על כל מעלליו בתחום ההומור .
אדם מקסים שצפוי לו גדולות .......
מבחינתי נבר עכשיו "כוכב עולה" ויכנס לשורת הסטנדפיסטים המובילים ."
(09/02/2006 פלונית בת פלונית)

7. איציק ורדי תותח.. (אבל הוא מסביון)
יצאתי איתו פעם, חולה על הקרחת שלו... פשוט ללקק
(20/09/2006 מעריצה)

8. איציק תמיד היה הליצן של הכיתה
(21/11/2006 חבר ילדות של איציק)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?