ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

הדיוקס קורעים את האזרד

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

כמו שבטח שמתם לב, אנחנו מתקדמים בצעדי ענק אל עבר החורף ובחוץ כבר מנשבות רוחות עזות ועננים שחורים ומאיימים מבצבצים ממעל, בתקופה זו של השנה הבילוי הטוב ביותר הוא שכיבה מתחת לפוך המחמם אל מול הדיוידי כשברקע מתנגן לו סרט משובח, אחד כזה שמתוכנן לצאת ממש בקרוב אל הדיוידי הוא "הדיוקס קורעים את האזרד".

הדיוקס הוא סרט שמבוסס על סדרת טלויזיה פרועה ששודרה בשנות ה-80 על צמד בני הדודים בו ולוק דיוק שהיו מסתבכים בכל פעם עם הניצב המושחת בוס הוג ולמזלם דודתם היפה היתה מחלצת אותם בעזרת קסם אישי ומכנסונים קצרים.

הדיוקס קורעים את האזרד עובד על אותה מתכונת של סדרת הטלויזיה, את תפקיד הדיוקס מגלמים שון וויליאם סקוט וג'ון נוקסוויל את הדודה היפה מגלמת הוויט טראש התורנית ג'סיקה סימפסון ואת תפקידו של בוס הוג מגלם כוכב ותיק ברט ריינולדס, למי שמכיר את הסדרה וגם למי שלא אוסיף שעוד כוכב ראשי בסרט הוא רכב הדודג' האדום.

עלילת הסרט מתרכזת בתוכניתו של בוס הוג להפוך את אדמות היישוב האזרד למכרות פחם בעזרת תוכנית זדונית, התוכנית כוללת את גיוסו של נהג מירוצים שהפך לאגדה ביישוב ואת מירוץ המכוניות השנתי המתקיים בהאזרד, כמובן שכאשר נודע לדיוקס על התוכנית הם עושים ככל יכולתם לסכל את ההשתלטות ובכל דרך אפשרית.

קאדר השחקנים גדול ורחב וכאמור כולל שניים מטובי הקומיקאיים היום, ג'ון נוקסוויל הפרוע ושון ויליאם סקוט שהוא אחד השחקנים המועדפים עליי ושזכור לכולם מסדרת סרטי אמריקן פאי, אליהם חוברת זמרת הפופ וכוכבת הריאליטי ג'סיקה סימפסון ומעל כולם מככב השועל הותיק ברט ריינולדס במשחק משכנע כבוס הוג הרשע.

הסרט מתנהל רובו ככולו כמו קליפ באם.טי.וי, הכל מהיר ותזזיתי המון פאנצ'ים ובדיחות שנונות, גם סאטירה אמריקאית והמון קטעים קומיים משעשעים, בשונה מקומדיות אחרות בדיוק'ס קיים גם אלמנט הפעולה, אם זה במרדפי המכוניות או תחרות המכוניות עצמה ואם זה בסצנת המכות בפאב שמשלבת אגרופים ובדיחות מה שכידוע מהווה שילוב מושלם.

לסיכום חברים אם בא לכם על קומדיה קלילה עם בדיחות טובות אקשן מעולה ומהיר ובלונדינית במכנסונים אז רוצו לבית הקולנוע אני מבטיח לכם שלא תתאכזבו, אם יש לכם סבלנות חכו עוד כמה שבועות וכשבחוץ ירד גשם זלעפות התכסו בפוך, הכינו מרק חם, חבקו את חברתכם והיכונו ל-106 דקות של קומדיה טובה, אני יודע שזה מה שאני יעשה.

אז עד לפעם הבאה תהנו....
 
קישורים:
 
 
 
   
תגובות  
   
1. הסרט
ראיתי אותו והוא יפה בטירוף ומצחיק חח
(06/11/2005 דוגמנית)

2. מישהו יודע מתי מגיע לדיוידי?
קולנוע זה פשוט לא בשבילי בכלל
(08/11/2005 )

3. תוריד...
תמיד אפשר להוריד מהאינטרנט לא חובה ללכת לקולנוע או לקחת דיוידי
(12/04/2006 המורידה)

4. איזה רכב זה חשוב לי
באיזה רכב הם נוהגים ?
(12/11/2012 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?