סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ עם בני ברוכים

 
מאת: דוד גלזר -  
 

כמו שכבר סיפרתי לכם בכתבה קודמת, הפכתי למכור, מכור לסטנד-אפ ומכור לצחוקים, לכן אולי המתנתי בציפיה דרוכה במשך שבוע תמים למופע הסטנד-אפ הזה, והנה הגיע ערב יום שלישי ושוב שמתי פעמי אל המרפסת הכי מצחיקה בעיר הזאת "המריפוסה" את רמת ההתמכרות שלי לערבים האלו אני לא מתכוון לפרט שוב, משום שזה כנראה כבר ברור לכולכם.

הערב עלה על הבמה בחור קצת שמנמן, קצן מתולתל, קצת פרסי ומאוד מאוד מצחיק שהגיע אלינו מקרית שלום שבדרום תל אביב, ושמו בישראל בני ברוכים.

בני כבר דיי ותיק בעסקי הסטנד-אפ, הוא בן 33 ונמצא על הבמה כבר 7 שנים. את דרכו התחיל בערב חובבים במועדון הצוותא שבתל אביב.
לאחר תקופה בצוותא גילה אותו אדיר מילר (שאף הוא כבר הספיק להופיע כאן) ולקח אותו לתוכניתו "ערב אדיר" שם הופיע ביחד עם עמי ואלי (שגם נתנו פה הופעה מעולה), הוא הופיע גם ביום טוב והספיק גם להיות נמתח בפספוסים על ידי עמי ואלי. ומשעבר את כל הדרך הארוכה הזאת הגיע אלינו למופע יחיד (חלום הצלחה שהתגשם).

ונעבור להופעה, את חימום הקהל הערב התחיל יוסי פרץ ארי, בחור בן 30, עם ותק 4 שנים בסטנד-אפ את שהתחיל את דרכו בערב במה פתוחה בקאמל קומדי קלאב (שחבריו הופיעו אף הם בצ'יקה), יוסי מתמקד  בהופעותיו ביכולתו לשחרר את חיית הטרף הפנימית שלו. וזה מה שעשה הבחור במופע החימום, מספר קטעי הטירוף שלו התקשרו ישירות לשורות הראשונות, ובמיוחד במישהי בשם הילה (הילה המזדיינת) כנראה שהטירוף שלו נבא מחוסר סקס זמן רב או מחרמנות יתר כי הבחורה פשוט מדהימה ולכן אולי, לא עמד בפיתוי.

לאחר חימום מצחיק וממצא עלה על הבמה כוכב הערב בני ברוכים (בשלב הזה של המופע עדיין לא נפלתי קורבן בידי הסטנדאפיסט בניגוד להופעות קודמות).

בני עלה על הבמה עם מערכון שהרעיון המרכזי שלו היה להראות עד כמה ישראלים הם עם חרא. כולם כולל כולם. בתחילה הוא ניסה להסביר זאת עם ישראלי שמטייל בחו"ל שכמובן לא משאיר שם כלום ומיד אחר כך  עבר לעדות.

להפתעתי הפעם, הוא התחיל בתימנים ורק לקינוח הגיעו הרוסים כאשר באמצע היו אתיופים ערבים וגם פרסים. הוא שיתף גם חיילים שהיו בקהל כשדיבר בנושא חיסול הערבים.
הפעם כשהוא הגיע לרוסים שוב ניצלתי, אולי כי בשורה הראשונה הייתה נוכחת רוסיה שלצופים זכורה ככריסטינה המחרמנת "או כריסטינה", מזל שהיו בנות בשורה הראשונה עם נוכחות חזקה שאסור היה לבני לשכוח אותן, שהן ה"ציצי" בחורה עם חולצת מחשוף המציגה את החזה שלה לאומה, וגם בחורה עם גשר שספגה קטע שלם מהמערכון שלו על השיניים ועל הגשר שלה.

ואז שמתי לב שההופעה מתקרבת לסיומה וכבר התחלתי לחשוב שיפסחו עלי היום. עד שפתאום הגיע הקטע הבא: "יש פה אחד בשם דוד בקהל?", כולם כמובן הצביעו עלי ואז בני ניבא לי את עתידי וגילה לי שעם שם כמו שלי אני יכול  בעתיד מקסימום להחזיק מכולת.

לקראת סיום ההופעה התמקד בני בעיקר בפרסים (בעצמו כמובן), כששילב בקטע על משפחתו את ילדותו הקשה, את ההורים הפרסים הקמצנים שלו הוא תיאר בעזרת סיפור על שהותו כילד בקייטנה. וכן, ממש קשה לגדול ולהיות פרסי בארצנו כאשר כל הישראלים חארות.

ולסיכום, הופעה טובה מאוד של סטנדאפיסט פשוט מעולה לדעתי שהתחילה עם מופע חימום שגם הוא היה מצויין.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. תודה
חחח
(09/11/2005 )

2. שאלה
מתי מתחיל הערב הזה בימי שלישי?
(10/11/2005 לי)

3. בני ברוכים - ענק!!!
בני ברוכים - אחד הסטנדאפיסטים הכי טובים שראיתי!!
גדול! ונראה לי שעוד נשמע עליו הרבה!!
(10/11/2005 נועם)

4. עם כל הכבוד לכווולם
הסטנדאפיסט מספר אחד מגיע מחר למרכז הצעירים.
גברותי ורבותי חיכיתם וחיכיתם-רועי לוי!!!!
(10/11/2005 הדוור)

5. היה גדול?
(10/11/2005 )

6. תשובה ללי
הערב מתחיל בערך ב10
(13/11/2005 דוד)

7. זה לא הדפוק הזה מYES?
(13/11/2005 )

8. בני ברוכים פשוט מצחיק...
(16/11/2005 עינת)

9. הייתי בהופעה של בני ברוכים
חבל לכולם על הזמן!
הוא מספר אחד ואם הוא יבוא עוד פעם, אני יבוא שוב!
(13/12/2005 דני)

10. הייתי בהופעה של בני ברוכים!!!
יאוו הוא פשוט תותח לא הפסקתי לצחוק וגם הייתי בשורה הראשונה אז הוא כל הזמן צחק איתי ואם חברות שלי היה מופע חבל"ז אני חייבת ללכת לעוד מופע!
(17/03/2006 עדי)

11. בני ברוכים
מרוב שאתה נמוך כאשר אתה הולך בפארק נכנס לך דשא לפה,אם תופסים אותך מהרגליים אתה יכול להיות אחלה ברז כלים ,מרוב שאתה שמן איך אתה אוכל קורנפלקס ממלא את האמבטיה בחתיכות של פיתות ושופך חלב,דרך הגב אתה שמנמוך שזה אומר גם שמן וגם נמוך אם אתה צריך חומר לסטנד אפ דבר איתי הכל בהומור ויש לי המון בקטע הזה כך כולם אומרים פשוט אין לי את הביטחון לעמוד על במה
(10/12/2008 אשר )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?