מבלים
   
 
 
 
 

הסטודנטים מגיעים! (ולא רק כדי ללמוד...)

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

הגיע הזמן, הגיע התאריך הזה שבו אלפי אנשים לוקחים תיק ויוצאים אל המסע המפרך אל עבר התואר האקדמי הנכסף, הגיע זמן הסטודנטים.

כל סצנת לילה שמכבדת את עצמה וכל מועדון או פאב שרוצה להצליח חייב לקחת בחשבון את קהל הסטודנטים, כי מדי שנה שוב מתברר כמה פוטנציאל טמון בקהל של אלפי הסטודנטים שמציפים כל חלקת אדמה פנויה בדרום בשנת הלימודים וצמאים לבילוי טוב מדי פעם.

אז כמו שאמרתי פוטנציאל קהל הסטודנטים גדול ולכן סצינת חיי הלילה מקדישה להם חלק נכבד ע"י מסיבות והופעות המוקדשות רק להם.

והנה סקירה קצרה ולא בהכרח ממצה של מה שצפוי לנו במועדונים:
מועדון הברקה שמאופיין גם בשאר חלקי השנה בקהל הסטודנטיאלי, ידוע בליין הסטודנטים המשובח בימי רביעי וההופעות המשובחות שמציבות גירוי שקשה לעמוד בו.

גם הפורום לא נח לרגע על זרי הדפנה ומפעיל ליין סטודנטים מיוחד משלו, ליין מאוד משובח כמו שהפורום יודע להרים, ומספיק להסתכל על היחצנים/סטודנטים שמתזזים באוניברסיטה ובמכללות כדי להבין את מידת החשיבות שמייחס הפורום לקהל הסטודנטים.

ובקרוב מועדון ה-MUST שהושק בימים אלה, גם כן פותח ליין סטודנטים משלו.
כך שלא ברור אם לסטודנטים בעיר ישאר גם זמן ללמוד.
 
אבל כמו שכל סטודנט יודע גולת הכותרת במהלך השבוע היא הפאבים, אותם מקומות שמציעים מוזיקה טובה, קצת אוכל לנשנש והמון אלכוהול, לא מסיבה של ממש אלה יותר ישיבת פאן שלפעמים כוללת גם איזה משחק סנוקר קטן או הופעה קצרה, מגוון הפאבים עצום וכל סטודנט יכול למצוא את המקום המתאים בשבילו, פאב המנגה שממוקמם מול אוניברסיטת בן גוריון כבר מזמן הפכה לבירת הסטודנטים אם זה בגלל מיקומה הגיאוגרפי או בגלל האוירה במקום, בכל מקרה המקום עמוס בסטודנטים בכל יום, גם הצ'יקה "ידוע לשמצה" כבר זמן רב לסטודנטים וגם שלא בשנת הלימודים המון סטודנטים פוקדים את המקום, כמובן שליין הסטנדאפ וליין הסטודנטים בימי חמישי רק מוסיפים עוד אטרקציות לכולם, גם הקוקה שמיקומו הגיאוגרפי ישר מתחת לאפם של הסטודנטים, הפאב של עומר, הגאוס המיתולוגי והמנצ'ילה מציעים מקום מפלט מהמרצים ומחומר הלימודים כך שהמגוון באמת עצום וכל אחד מוצא את הפינה החביבה עליו לשבת עם כמה חברים לשתות וקצת לצאת מהלחץ.

האוניברסיטה והמכללות מצידן בעזרת אגודת הסטודנטים מציעים גם שלל הופעות, ראשונים היו מטרופולין ושבוע אחריהם לא אחרים מאשר היהודים שפתחו את שנת הלימודים, גם מוש בן ארי ובית הבובות הגיעו במה שמסתמן כמנהג קבוע כך אומרים.

לסיכום חברים אם אתם לא סטודנטים, תדעו שיש כאן קהל חדש ססגוני וצמא לבילוי טוב כדי קצת לשבור את השגרה, ולסטודנטים מבינכם זו היתה רק סקירה קצרה ולא ממצה אני בטוח שלכם יש את המקום החביב שלכם אבל למי שלא יודע עדיין. הדרום נכנס כבר ל"כוננות סטודנט" ולכולנו זה עושה רק טוב.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. מי בכלל בא ללמוד
תסלחו לי אבל הסטודנטים זה בסך הכל קהל של אנשים שעושה כאילו...... יושב בדשא בצהריים וחושב על היציאה למסיבה בלילה
(13/11/2005 רמיק)

2. מסיבות פרטיות
לא יודע מה איתכם אנשים אבל שנה שעברה לא סבלתי את המסיבות ההמוניות הענקיות בבארקה ובפורום תמיד אני יעדיף את המסיבות בוילות של רמות
(13/11/2005 )

3. ל-1
אולי זה ככה בחלק מהמקצועות אבל יש כאלה שלא יכולים להרשות לעצמם לצאת מהבית רוב הזמן
(13/11/2005 )

4. סוף סוף מועדון
סטף סוף אפשר להנות בלע צפיפות ובכיף במועדון ה"מסט" יש אוירה סוף הדרך הייתה מסיבת סטודנטים אלופה
(17/11/2005 רוני)

5. מאסט
(21/11/2005 תמשיכו לרשום על עצמכם מאסט מאסטם)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?