סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ עם רשף לוי

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

כמידי ערב שלישי פקדתי את דלתות הצ'יקה (או המריפוסה ליתר דיוק) לעוד מופע סטנד-אפ במסגרת ליין הצחוק המשובח, הפעם הגעתי בלי לדעת מי יופיע ולשמחתי הופתעתי לגלות שרשף לוי הוא הכוכב התורן.

רשף לוי אולי לא מוכר לכולם אבל בעל ותק ושם ידוע בסצנת הסטנד אפ, את עולמו קנה לוי כמעט כמו כל הקומיקאים בני זמננו בפינה בתוכניתו של יאיר לפיד (כמו עדי אשכנזי, שחר ושוקי ועוד), למי שעדיין לא מצלצל השם או עדיין לא הצליח לקשר את הפנים בטוח יזכור את לוי מתוכנית הסאטירה "משחק מכור" שזוכה להצלחה אדירה ולוי היה אחד מראשוני פאנל התוכנית.

לאחר המתנה קצרה במתחם המריפוסה המשופץ (לכבוד החורף) עלה בחור צעיר ורזה שכבר מההתחלה הבחנתי שלא ברשף לוי מדובר ואמנם הציג את עצמו הבחור בשם יהונתן ברק, אני מציע לכולכם לזכור את השם לטעמי אחד מהאמנים הצעירים והמצליחים ביותר, ברק התחיל בכמה בדיחות קרש פנה קצת לקהל ומיד קיבל חומר להופעה שלמה (מג"בניקים) והמשיך במה שנראה כמערכונים כתובים עם תוספת אלתור, לפתע כבה האור וברק הוכיח כמה פוטנציאל טמון בו כאשר ניצל את הסיטואציה ההזויה של מופע בחושך, עד תום המשיך ואלתר ולרגע נראה שהחושך עשה לו ולנו רק טוב.

אחרי חצי שעה שבה ברק בהחלט חימם את הקהל הזמין את ה"מופע המרכזי" רשף לוי.
לוי עלה לבמה ומיד ציין את העובדה שהוא נשוי עם חמישה! ילדים, לוי המשיך עם אותם המג"בניקים מתחילת ההופעה ונתן לנו מה שנראה כנשקו העיקרי המון הומור שחור.
חברים, שהפרצוף התמים של לוי לא יטעה אתכם הבחור לא רואה ממטר, הוא שילב בהמון הומור מערכונים כתובים על נשים אמהות ומשפחה יחד עם אלתורים ובדיחות בהשתתפות ובעיקר על הקהל.
אף אחד לא יוצא בזול אצל לוי בעיקר נכון הדבר לגבי הנכים שספגו מהלומות מכל עבר, אני מודה שכמה שזה יישמע רע החלק הכי מצחיק במופע היה אותו חלק שבו לוי צחק על הנכים, הומור שחור כבר אמרנו?.

לסיכום חברים אני ממליץ לכולכם מפה לרוץ ולראות את המופע הבא של רשף לוי, סטנדאפיסט גדול שמשלב במופע החימום פוטנציאל ענק בשם יהונתן ברק, בכלל אני ממליץ לכולכם לפקוד את הצ'יקה בימי שלישי, קל וחומר בשלישי הקרוב שבו יתארח גדול הקומיקאים בישראל שלום אסייג, יהיה מצחיק!.

 
 
 
   
   
 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?